Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je pát bře 29, 2024 9:05 am

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 368 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: pon bře 30, 2009 11:50 am 
Offline
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: ned čer 03, 2007 2:53 pm
Příspěvky: 1859
ano zatim je off, dokud nepřijdu na to co s tím je :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: úte bře 31, 2009 3:38 pm 
Offline
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: ned čer 03, 2007 2:53 pm
Příspěvky: 1859
Takže new web opět jede! 8)

dal jsem to nějak dokupy a už čekám na spuštění jako BETA web (což je zcela běžné a normální :))..
Důvodů je hned několik:
je nutné již web dolaďovat již na adrese http://www.gameparty.cz, texty dodělám atd.. ale jinak je vše připraveno (funkce)
+ budu potřebovat nutně FTP a danou mysql.. novou raději :) nebo prázdnou, na ftp zachovat pouze downloady ostatní pryč a nahrát new web... nepřehrávat!
+ nechce se mi 2x vyplňovat IP adresy na 2 webech (old, new) po plánované změně



PS: docela mě to překvapilo jak graficky tak po stránce funkčnosti... jelikož jsem to otevřel po dlouhé době a vycivěl jsem oči a v duchu si řekl: Kua, to sem dělall já ?! :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: úte bře 31, 2009 7:36 pm 
Offline
spammer :-)
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 03, 2006 12:53 pm
Příspěvky: 1585
já vidim jen bílou prázdnou plochu

_________________
amd Athlon 6tácu +, 2 giga ramky na hafec hercích, celkem asi 550 Gigáčů Hardisk + teďka nove terabajtovej.. ^^, Atina x1950 512Mega, sedumnácka elcédé monitor ejsr, win ixpé, plus noutbuk toshiba satellite m35x-s114 (upg 150gb hdd, 768mb ram)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: úte bře 31, 2009 9:23 pm 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 3268
Bydliště: Praha
mazes mi posty co k tomu dodat

psal jsem ti ze menit web ted kdyz se budou menit ip a vsechno a menit domeny a je potreba udelat 1000 dulezitech veci

a ze nahodit novej web bude tresnicka na dortu az vsechno bude fungovat, a ty udelas toto .....

_________________
<10mbps> AMD Phenom II X4 905e (4x2,5GHz) (+AC Freezer Xtreme (rev. 2)), 4x2GB (8GB) Corsair DDR III 1600MHz DHX+, Ati Radeon Gigabyte HD6850 1GB, MB Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, LG GSA-H55L + GSA-H50L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Logitech Z-5500, Teac 5.1...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: stř dub 01, 2009 7:27 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 13, 2006 1:52 pm
Příspěvky: 542
Bydliště: Chlumec n. C.
Popravdě to teď vůbec nechápu

_________________
<wifi BezvaNet>, Notebook HP: Intel Core 2Duo CPU 1,83GHz, 2GB RAM, NVIDIA GeForce 8400M GS, Win Vista SP1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: stř dub 01, 2009 10:50 am 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 3268
Bydliště: Praha
[Bratri_v_triku]Lolek píše:
Popravdě to teď vůbec nechápu

to ja taky ne
ja se snazim aby cely nas projekt vubec moh dal fungovat ..................

_________________
<10mbps> AMD Phenom II X4 905e (4x2,5GHz) (+AC Freezer Xtreme (rev. 2)), 4x2GB (8GB) Corsair DDR III 1600MHz DHX+, Ati Radeon Gigabyte HD6850 1GB, MB Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, LG GSA-H55L + GSA-H50L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Logitech Z-5500, Teac 5.1...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: stř dub 01, 2009 6:02 pm 
Offline
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: ned čer 03, 2007 2:53 pm
Příspěvky: 1859
old post smazan

Takže na prostest proti lidem jako je shark a .. (nebudu jmenovat)
od zítřka po 18:00 nepojede csko nebo pojede ale bez jakékoliv administrace (změna IP). Nepojede proto, že nenastavým IP adresy. Dále nepujde GPGC systém, amxbans - cs, nebude aktualizovaný web, spadne LGSL, zacyklí se csko páč bude mít špatnej config, nepojedou formuláře (nebudu na ně odpovídat), nebudu se starat o čištění fóra a webu.. nebudu.. prostě všechnu myslím si velkou práci co teď pro gp vykonávám..


PS: nic neporuším, ale zítra to kv změně IP spadne, takže mě vinu nedávejte



Mé podmínky, poté se k vám možná vrátím:

- nový web bude nahraný namísto starého (+ mysql) , důvody proč to udělat nejdříve a postup má sj (!) na ICQ a pm + zachovat soubory downloadů
- FTP přístup do homu webu a fóra
- myslq webu včetně IP a názvu db.. prostě komplet login, kv new webu
- ssh na nějakej testovací server (něco zvolit)
- neuvidím žádně deb.lní kecy na icq,sz či mailu od žádného člena admin teamu
- změna sharkova chování! a velmi lepší přístup!
- a další jasné a nepsané podmínky...

PS2: spoustu lidí u mě kleslo... to jak se dokázali předvést na ICQ, tohle bych nečekal, proto ode mne toho moč v budoucnu nečekejte


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: stř dub 01, 2009 6:20 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 13, 2006 1:52 pm
Příspěvky: 542
Bydliště: Chlumec n. C.
Pořád nevím o co jde. Snad by jsi nevyváděl jen kvůli webu. Vím, že ti to dalo hodně práce, ale takhle vyvádět a vyhrožovat? Není to trošku moc? Všichni to tu děláme ve svém volném čase, někdo se tomu věnuje více, někdo méně, ale každý tu zanechal kus práce. Takovéhle vyhrožování se mi moc nelíbí, myslel jsem, že se tu vše řeší po nějaké "přátelské" dohodě. Fakt valím oči na tvůj post Dogu :( . Takhle se uráží s prominutím jen nějací puberťáci, což ty už snad nejsi. Proběhne změna IP, ale to snad není problém, postupně se vše vyladí, teda jestli tu bude někdo kdo tomu rozumí (já tomu bohužel nerozumím, nastavování a tak). Jsem zvědavý jak to dopadne...

_________________
<wifi BezvaNet>, Notebook HP: Intel Core 2Duo CPU 1,83GHz, 2GB RAM, NVIDIA GeForce 8400M GS, Win Vista SP1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: stř dub 01, 2009 7:15 pm 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 3268
Bydliště: Praha
nevim
moč od tebe nikdo nechce nejsi hezka buchta

kazdopadne
kdyz od tebe nemam moc ocekavat proc vubec nejaky podminky
ja bych mel taky podminky
aby ses uklidnil, hodil se do klidu, proste se uklidnil

tohle je jen zabava, nejde o zivot a jsou i dulezitejsi veci v tvym mym i ostatnim zivote

_________________
<10mbps> AMD Phenom II X4 905e (4x2,5GHz) (+AC Freezer Xtreme (rev. 2)), 4x2GB (8GB) Corsair DDR III 1600MHz DHX+, Ati Radeon Gigabyte HD6850 1GB, MB Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, LG GSA-H55L + GSA-H50L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Logitech Z-5500, Teac 5.1...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: stř dub 01, 2009 7:17 pm 
Offline
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: ned čer 03, 2007 2:53 pm
Příspěvky: 1859
:) sharku uvidime zejtra [-X
uz to muselo zajít takto daleko díky tvé dmnci, vím nejde o život, proto sem to napsal v klidu.. nic nepodělám, podělá se to samo vlivem new IP

prostě sem se nesetkal z horším přístupem jako u tebe, dělám na x serverech (včetně herních) + nějaký ten portál a nikde opravdu NIKDE sem se nesetkal s takovým odporem

já jen dělám to co ty, budu odporovat :idea:

nikdo z vás nemá tušení jak shark dokáže odporovat a mít vždy něco proti, buď nemá čas nebo prostě se mu nechce (mhohokrát mu docházejí výmluvy), proto prosím osoby, co s sj nekomunikovali, aby se do tohoto sporu nemíchali


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: stř dub 01, 2009 7:36 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
To Lolek: Vis o situaci a vecech okolo naprosty, ale naprosty kulovi! Nediviím se, ze nechapes a nedivim se dog.bigovi, za to co napsal! Spis se divim, ze tu jeste vubec je! :D Ze Hunt3re, ze Doctore, ze TZV, ze dalsi... :?

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: stř dub 01, 2009 7:40 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin

Registrován: ned pro 10, 2006 9:33 pm
Příspěvky: 1256
No zajimavy,na jedne strane souhlasim s dogem,ma chut neco delat a vylepsovat,ale proste nekteri nestihaji tvuj pristup,rad bych treba pomohl,ale proste ted nemam cas,zalezi na pristupu,u sharka mozna podobny,i kdyz ma volno,radsi ho venuje jinym vecem,nechci stranit ani jedne strane pac nevim co si pisete na ICQ

vhodny reseni by bylo,kdyby shark dal dogovi plnej pristup na vsechno co potrebuje,kazdou planovanou vetsi zmenu bychom schvalili a shark by mel po jistotu zalohu,jinak to bude furt vaznout na veci -dog chce,sharkovi se "nechce,nemuze",to se furt opakuje,dog odejde,sme v....

jen doufam dogu,ze s tim spamovanim na icq a klesanim si nemyslel me,to bych nerad


To Lolek:s dogem sem par veci resil,jen si predstav PC na ktery mas plno omezeni,dog chce neco delat,nema pristup,pise sharkovi,ten neodpovida po nejake te dobe mu povoli pristup,dog to udela,ale shark mu zase pristup zakaze,neco se pokazi a zase musi zadat o pristup
a tak je to u vetsiny zmen,
byl treba novej web,dog ho udelal,vetsine se libila,sharkovi asi taky,ale misto pochvali napsal co se mu nelibi-to je ten pristup,nikdy to proste neoceni a tak je lepsi nic nedelat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: stř dub 01, 2009 8:00 pm 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 3268
Bydliště: Praha
me dmc? to uz prehanis
to co jsi predvedl vcera svedci o tom ze neni dobre davat plny pristup tak nestabilnim lidem jako jsi ty

mel jsi plny pristup tam kam jsi ho mit mel, herni servery jsi mel neomezeny root pristup,to po presunu na rezervni masinu proste neslo, DOTED JSI TO NEPOCHOPIL a porad o tom meles, byly jen 2 moznosti, takova jako je ted nebo zadna, co je asi tak lepsi? zamysli se

a zacit web presouvat v dobe kdy je hafo jine prace a nemusi zdaleka vse fungovat po presunu
vcetne toho ze vytvoreni vsech zaloh a procisteni zabere taky hafo casu, a ty nevis co se musi procistit takze to ani udelat nemuzes

proste si jen napises naval pristup a ja to nejak udelam, ja na tom ale kamarade delal pres 4 roky
takze proste chci mit jistotu, chci u toho bejt !

pokud s timto nesouhlasis tak si trhni, buzerovat se nenecham, sam vis ze jsi zbrklej
ja vzdy driv nebo pozdeji udelam k obrazu tvemu
nejsem ale tvoje defka abych te poslouchal naslovo

a timto koncim tuto nesmyslnou debatu
dog at se zamysli a podiva se na to z druhe strany

_________________
<10mbps> AMD Phenom II X4 905e (4x2,5GHz) (+AC Freezer Xtreme (rev. 2)), 4x2GB (8GB) Corsair DDR III 1600MHz DHX+, Ati Radeon Gigabyte HD6850 1GB, MB Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, LG GSA-H55L + GSA-H50L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Logitech Z-5500, Teac 5.1...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: stř dub 01, 2009 8:03 pm 
Offline
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: ned čer 03, 2007 2:53 pm
Příspěvky: 1859
já sem se podíval, ano konec řečí, já téže přecházím do INACTIVE..

-= konec debaty =-
nechám tomu volnej průběh a uvidí se co se bude dít :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: čtv dub 02, 2009 10:16 pm 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 3268
Bydliště: Praha
hele kdyz o tom tak uvazuju

nikdo tu nevymyslel poradnej april, nebo ze by ...............

_________________
<10mbps> AMD Phenom II X4 905e (4x2,5GHz) (+AC Freezer Xtreme (rev. 2)), 4x2GB (8GB) Corsair DDR III 1600MHz DHX+, Ati Radeon Gigabyte HD6850 1GB, MB Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, LG GSA-H55L + GSA-H50L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Logitech Z-5500, Teac 5.1...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: pát dub 03, 2009 9:01 am 
Offline
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: ned čer 03, 2007 2:53 pm
Příspěvky: 1859
Příloha:
april.png
april.png [ 28.64 KiB | Zobrazeno 15570 krát ]

Akorát sry, že sem všechny zbuznul po ICQ :D
+ sry že to trvalo déle 8)
ten web samozřejmě nahodíme, jak shark navrhoval, změní se IP, udělá se dočasnej web a pak...
ale třeba sem některé lidi přesvědčil jiné ne :roll:

Prostě mě napadlo si to tak nebrat ale rozjet to jako aprílový žertík. Zdá-se, že se povedlo. Sice to vzniklo jako nedohoda mezi sharkem a mnou ale.. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: pát dub 03, 2009 1:10 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Proc tomu porad neverim, ze to je april, ale opravdu stav veci, jak to tu funguje a proste je uz delsi dobu... :) Vic me prekvapila ted tahle tvoje zprava, nez ta predchozi... :wink: Ale pro GP samozrejme +!

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: pát dub 03, 2009 1:43 pm 
Offline
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: ned čer 03, 2007 2:53 pm
Příspěvky: 1859
je to samozrejme vtipek udelanej primo na aktualni stav.. treba to i k necemu pomuze


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: pon dub 06, 2009 4:46 pm 
Offline
spammer :-)
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 03, 2006 12:53 pm
Příspěvky: 1585
Nic trapnějšího jsem na Foru ještě neviděl ... =D>

hlavně že mi brečíš na icq jakej je shark zmrd.. ;)

_________________
amd Athlon 6tácu +, 2 giga ramky na hafec hercích, celkem asi 550 Gigáčů Hardisk + teďka nove terabajtovej.. ^^, Atina x1950 512Mega, sedumnácka elcédé monitor ejsr, win ixpé, plus noutbuk toshiba satellite m35x-s114 (upg 150gb hdd, 768mb ram)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ! Nový web
PříspěvekNapsal: pon dub 06, 2009 8:04 pm 
Offline
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: ned čer 03, 2007 2:53 pm
Příspěvky: 1859
:D když se hraje tak na všechny strany ne ? :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 368 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Další

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz