Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je čtv bře 28, 2024 9:31 pm

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Pozna desnake cheaterzzz?
NE 56%  56%  [ 10 ]
ano 44%  44%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 18
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2005 10:18 am 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pát črc 01, 2005 7:18 am
Příspěvky: 465
Bydliště: Jizak, Praha 11
3RiX píše:
Heh ,tak toto je sranda..najlahsie sa obvinuje cestny a normalny admin je to jeden z mala ludi ktory pocuva aj to co hraci pisu a ma aj svoj nazor.. jeden s mala poriadnych adminov a vy sa don jebete


HH, nikdo ho neobvinuje...Jen se smejeme;)) Nic jinyho:-)) Protoze je to funny, to demo!! a btw, ja a Asteriks jsme taky admini, tak si davej bacha at nedostanes ban:-))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2005 10:20 am 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pát črc 01, 2005 7:18 am
Příspěvky: 465
Bydliště: Jizak, Praha 11
3RiX píše:
Loffo píše:
njn 3Rix..o tebe slisim prvy krat...predpokladam ze nejses moc v obraze...ani sem te nevidel hrat na gz..tak ma jen napada..kolik ti desnake zaplatil abys sem napsal takovej blud..alebo je to desnake v druhe osobe :?: [-X :lol:

Na gz hram asi posledny mesiac je zaujimave ze si si ma newsimol ... som jeden z konfliktnejsich a powim na rovinu o co ide , a nesom zaciatocnik ... ked budes na funku tak sleduj prwe 3 priecky w tabulke, skoda ze tam neni top 15


kdyby bylo top15 tak tam rozhodne nejsi, takze se u toho vubec nepozastavuj;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2005 10:24 am 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pát črc 01, 2005 7:18 am
Příspěvky: 465
Bydliště: Jizak, Praha 11
3RiX píše:
Skatman píše:
to 3RiX Jejda to su vyhovorky zevraj robyl TS 2. hh To aj 3 rocne deti vedia klamat lepsie!!! :sad10:
Lol , ked vyhoworky tak tu mas toto , >
sj-shark (07:03 PM) :
tak kde ses?
sj-shark (07:03 PM) :
na ts te porad nevidim
3riX-,i<3 you..|SvK| (07:04 PM) :
na funku
3riX-,i<3 you..|SvK| (07:04 PM) :
ale ted nehram bo si s tebou pisem ale zacnem ..

..stale neweris .. ked odpises tak to icq smazem aby som tu nepopisoval bludy ked decko nechape o co ide


poslu ti par screenu jak to vypdada kdyz ja pisu s par lidma na icq a pritom stiham hrat...to, ze jsi hral steam ligu a ze si pises se sharkem jeste neznamena, ze si tu s tebe hapneme na zadek:-)) jinak nic ve zlym..Desnaka nikdo nepomlouva..Jen jsme se trosku nasmali a co jako;) A btw, to ze se vyptava kazdyho na to jakou chce mapu?? lol, tak to je hezky, ale stejne je vzdycky nekdo nasranej, protoze kazdej chce neco jinyho;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2005 10:32 am 
Offline
active

Registrován: ned říj 23, 2005 8:32 am
Příspěvky: 175
Bydliště: KoÂąice , Slovensko
Underarchiever píše:
3RiX píše:
Skatman píše:
to 3RiX Jejda to su vyhovorky zevraj robyl TS 2. hh To aj 3 rocne deti vedia klamat lepsie!!! :sad10:
Lol , ked vyhoworky tak tu mas toto , >
sj-shark (07:03 PM) :
tak kde ses?
sj-shark (07:03 PM) :
na ts te porad nevidim
3riX-,i<3 you..|SvK| (07:04 PM) :
na funku
3riX-,i<3 you..|SvK| (07:04 PM) :
ale ted nehram bo si s tebou pisem ale zacnem ..

..stale neweris .. ked odpises tak to icq smazem aby som tu nepopisoval bludy ked decko nechape o co ide


poslu ti par screenu jak to vypdada kdyz ja pisu s par lidma na icq a pritom stiham hrat...to, ze jsi hral steam ligu a ze si pises se sharkem jeste neznamena, ze si tu s tebe hapneme na zadek:-)) jinak nic ve zlym..Desnaka nikdo nepomlouva..Jen jsme se trosku nasmali a co jako;) A btw, to ze se vyptava kazdyho na to jakou chce mapu?? lol, tak to je hezky, ale stejne je vzdycky nekdo nasranej, protoze kazdej chce neco jinyho;)

No posli ja ti ties nemam problem poslat par screenov , ine je kecat na icq instalovat ts a jebat sa s mappackom a as_tundra.wad...... ale ked ma chlapec vidi tam ras hrat na mape a hned powi ze newim hrat tak nech si zacne merat slova..a to ze pred changelevel som bol PRED nim prvy v tabulke ho zjavne netrapi :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2005 10:34 am 
Offline
active

Registrován: ned říj 23, 2005 8:32 am
Příspěvky: 175
Bydliště: KoÂąice , Slovensko
Underarchiever píše:
3RiX píše:
Heh ,tak toto je sranda..najlahsie sa obvinuje cestny a normalny admin je to jeden z mala ludi ktory pocuva aj to co hraci pisu a ma aj svoj nazor.. jeden s mala poriadnych adminov a vy sa don jebete


HH, nikdo ho neobvinuje...Jen se smejeme;)) Nic jinyho:-)) Protoze je to funny, to demo!! a btw, ja a Asteriks jsme taky admini, tak si davej bacha at nedostanes ban:-))

A zaco ,za vyjadrenie nazoru.. a citat zatial viem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2005 10:35 am 
Offline
active

Registrován: ned říj 23, 2005 8:32 am
Příspěvky: 175
Bydliště: KoÂąice , Slovensko
Underarchiever píše:
3RiX píše:
Loffo píše:
njn 3Rix..o tebe slisim prvy krat...predpokladam ze nejses moc v obraze...ani sem te nevidel hrat na gz..tak ma jen napada..kolik ti desnake zaplatil abys sem napsal takovej blud..alebo je to desnake v druhe osobe :?: [-X :lol:

Na gz hram asi posledny mesiac je zaujimave ze si si ma newsimol ... som jeden z konfliktnejsich a powim na rovinu o co ide , a nesom zaciatocnik ... ked budes na funku tak sleduj prwe 3 priecky w tabulke, skoda ze tam neni top 15


kdyby bylo top15 tak tam rozhodne nejsi, takze se u toho vubec nepozastavuj;)

Heh a poweds mi ze kto by tam potom bol << lebo aspon na fun servroch hraje MALO dobrych hracov ,..... tod moj nazor ... a NIKDY som nepowedal ze by som tam bol ... powedal som ze skoda ze nieje xD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2005 10:39 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv bře 24, 2005 6:56 pm
Příspěvky: 325
Bydliště: Podoli
[quote="3RiX]
...a to ze pred changelevel som bol PRED nim prvy v tabulke ho zjavne netrapi :)[/quote]

Promin zapomnel sem se zminit o mape podle ktere sem tvuj skill hodnotil. Byla to cs_arena na ktere se byl predemnou (asi o frag) ,ale podle skore se skill nehodnoti. Takhle mapa je jak pro awp delana a nejak si tam s nim nezaril. Ale tesim se az mi napises kvuli tomu duelu

_________________
AMD Athlon 2GHz , 1024MB DDR, ATI Radeon 9000P, HDD 80GB, Win XP, podlozka 25Kè Makro


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2005 10:44 am 
Offline
active

Registrován: ned říj 23, 2005 8:32 am
Příspěvky: 175
Bydliště: KoÂąice , Slovensko
Asteriks píše:
[quote="3RiX]
...a to ze pred changelevel som bol PRED nim prvy v tabulke ho zjavne netrapi :)


Promin zapomnel sem se zminit o mape podle ktere sem tvuj skill hodnotil. Byla to cs_arena na ktere se byl predemnou (asi o frag) ,ale podle skore se skill nehodnoti. Takhle mapa je jak pro awp delana a nejak si tam s nim nezaril. Ale tesim se az mi napises kvuli tomu duelu[/quote]
Pod na funko ted som prisol od doktorky tam hram , pokecame ..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2005 12:01 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pát črc 01, 2005 7:18 am
Příspěvky: 465
Bydliště: Jizak, Praha 11
3RiX píše:
Underarchiever píše:
3RiX píše:
Loffo píše:
njn 3Rix..o tebe slisim prvy krat...predpokladam ze nejses moc v obraze...ani sem te nevidel hrat na gz..tak ma jen napada..kolik ti desnake zaplatil abys sem napsal takovej blud..alebo je to desnake v druhe osobe :?: [-X :lol:

Na gz hram asi posledny mesiac je zaujimave ze si si ma newsimol ... som jeden z konfliktnejsich a powim na rovinu o co ide , a nesom zaciatocnik ... ked budes na funku tak sleduj prwe 3 priecky w tabulke, skoda ze tam neni top 15


kdyby bylo top15 tak tam rozhodne nejsi, takze se u toho vubec nepozastavuj;)

Heh a poweds mi ze kto by tam potom bol << lebo aspon na fun servroch hraje MALO dobrych hracov ,..... tod moj nazor ... a NIKDY som nepowedal ze by som tam bol ... powedal som ze skoda ze nieje xD


ja, asteriks, rubacto, mephisto, mrkev, natus_cainum, eaon, desnake, icesee, to je jen par jmen z kraje...ale my vetsinou hravame na normalnim serveru..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2005 4:31 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 05, 2005 6:49 pm
Příspěvky: 90
Bydliště: Slooovakiaa,BA
ja myslim ze s takimi ludmi jako je 3RiX je skoda se hadat.. :notworthy: .je na case mu vzdat hold :salute: ...takze: " 3RiX-i si ten nejlepsi hrac cs1.6 co sem kedy videl. =D> .pre tebe je top 15 uplna malickost. =D> .ses tu king. =D> .podle mne ses na kazdom jednom cs servri prvej. =D> .s vysokym nadskokom nad inimi skillermi "co dodat..ses best. =D> .. :notworthy: .. :wav: .. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2005 8:07 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 08, 2005 9:07 pm
Příspěvky: 492
Bydliště: I am back :)
OMG vcera vecer jsem byl na foru a az ted jsem se na nej koukl a vidim MILION prispevku (jindy je tu ubohy prispevek na den, ale dnes...) .. pekna prace to prelouskat :D

Loffo ... co te na me stve? :wink: .. pises jako kdyby ti vadilo, ze jsem admin.. ale jak jsem rikal, kdybys ty TK udelal jinemu adminovi, tak mas minimalne 4 mesice BANu, takze nevim cim jsem te tak nastval! 8)

3RiX ... klidek :wink: .. chapej ze tyto debaty jsou proste zbytecne.. protoze kazdy ma svoji pravdu a nikdo svuj nazor neuprednosti jinak smyslejicim lidem :)

All ... skill je osemetna vec .. je jedna vec dlouhodobe hrani a kratkodobe (ne)uspechy .. sam jsem se o tom presvecil (nekdy na dust2 skore 30:2 .. jindy jsem rad kdyz mam 10:10 :wink: .. a nekdy nejsem schopen ani jednou sejmout Astu s awp (tim jsem nemyslel, ze Asta je spatnej, ale proste ze ho ani jednou nezabiju ;) ) .. jindy si davam awm-snipery jako presnidavku :D )
Proste se o tom neda jen tak bavit ...

_________________
<Erkor 512kbps> AMD Athlon XP 1800+ (1,5GHz) , RAM 512MB DDR , HDD Seagate 200GB , ATI RADEON 9600 XT , a proste vse co ma normal komp..
Desnake aka Just4FUN+mp3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2005 9:09 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pát črc 01, 2005 7:18 am
Příspěvky: 465
Bydliště: Jizak, Praha 11
Desnake píše:
OMG vcera vecer jsem byl na foru a az ted jsem se na nej koukl a vidim MILION prispevku (jindy je tu ubohy prispevek na den, ale dnes...) .. pekna prace to prelouskat :D

Loffo ... co te na me stve? :wink: .. pises jako kdyby ti vadilo, ze jsem admin.. ale jak jsem rikal, kdybys ty TK udelal jinemu adminovi, tak mas minimalne 4 mesice BANu, takze nevim cim jsem te tak nastval! 8)

3RiX ... klidek :wink: .. chapej ze tyto debaty jsou proste zbytecne.. protoze kazdy ma svoji pravdu a nikdo svuj nazor neuprednosti jinak smyslejicim lidem :)

All ... skill je osemetna vec .. je jedna vec dlouhodobe hrani a kratkodobe (ne)uspechy .. sam jsem se o tom presvecil (nekdy na dust2 skore 30:2 .. jindy jsem rad kdyz mam 10:10 :wink: .. a nekdy nejsem schopen ani jednou sejmout Astu s awp (tim jsem nemyslel, ze Asta je spatnej, ale proste ze ho ani jednou nezabiju ;) ) .. jindy si davam awm-snipery jako presnidavku :D )
Proste se o tom neda jen tak bavit ...


To skore muzes mit na dustu jen kdyz tam budou samy spatni hraci;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2005 2:18 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 05, 2005 6:49 pm
Příspěvky: 90
Bydliště: Slooovakiaa,BA
to desnake : ten tk..som ti dal jenom RAZ..ale nebylo to za nic..a ty to dobre vis..tak tolik uz neplac pls .:wink: .inak nic!..nechodim hravat cs abych sem rozdaval tk a uz URCITE NE na gz....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2005 2:29 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
To Desnake: Njn, je to proste nahod jak se zrovna dari a taky proti komu hrajes. I takova lamka jao ja mam proste nekdy skore 14-0, 16-2, ale pak to vetsinou uz zacnu kazit, ale naopak nekdy mam zas skore strasnych 6-12 (to se nedari a jak mi to nejde takl ztracim koncentraci a je to horsi a horsi). Njn, proste CS je taky z urcite casti o nahode!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2005 3:13 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 19, 2005 4:50 pm
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 12
sry za spam, ale prosim te Noobe, tuto tvoji fylozofickou myslenku, ze mas nekdy dobry a nekdy spatny dny se nam snazis vecpat snad v kazdym Topicu. My to uz vime, nemusis to psat znova.

CS je proste haluzz.

_________________
Threeman aka no name
UPC 10Mb, AMD Athlon 64 3000+, 1 GB RAM, ATI Radeon HD 3870, WinXP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2005 3:24 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pát črc 01, 2005 7:18 am
Příspěvky: 465
Bydliště: Jizak, Praha 11
Jestli loffo dostal ban za 1 TK, tak je to rofl..To uz bych musel zabanovat huntera i Nooba..a nakonec i sebe;))) no a co se tyce tech dobrejch a spatnejch dnu..Proste ten, kdo to uz aspon trosku umi, ma na gz vzdycky minimalne vyrovnany skore;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2005 3:34 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 08, 2005 9:07 pm
Příspěvky: 492
Bydliště: I am back :)
to skore mam na dustu2 kdyz se mi dari a mam dobrou naladu (kdyz zabiju prvni kolo aspon 3 CT, tak je good nalada a jsem HAPPY :D ).. pak proste jeste sebrat m4 nejakemu mrtvemu CT a uz se to zacne parit :wink:

Undere... Loffo nedostal ban za 1 TK :wink: .. on nedostal vubec zaden!!

Loffo... hrac s nickem Loffo rozdaval TK asi 4 kola po sobe vsem (cca 2 -ja(nehral jsem) a jeste nekdo) kolegum .. pak jsem zase zacal hrat a pak se hned na to odpojil!
Uz to neminim resit, ale proste stalo se!

_________________
<Erkor 512kbps> AMD Athlon XP 1800+ (1,5GHz) , RAM 512MB DDR , HDD Seagate 200GB , ATI RADEON 9600 XT , a proste vse co ma normal komp..
Desnake aka Just4FUN+mp3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2005 6:28 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 05, 2005 6:49 pm
Příspěvky: 90
Bydliště: Slooovakiaa,BA
ze sem od tebe nedostal ban...?!?..omg ses dmnt?dostal sem!...a mam na to i svedka.."nejmenovaneho" admina,ktery mne dalsi den odbanoval :lol: ..ale to sme uz preberali nechci se k tomu vracat..ale urcite si v tom nebyl nevinne..ne jak pises ze 4 kola po sobe sem rozdalval tk..dal sem te jedno kolo nozem(ale to si ty uz urcite velkej desnake nespomina) a to sme hrali proti sobe,ne spolu..to te pravdepodobne nasralo..ze,jo..pak si mne zacal srat..tak sem se prehodil k timu ktery bol s tebou a dal sem ti hedku..ma vyhodilo BAN..a to s tou mapou ze usp 2 krat po sobe..aachjo :? ..end...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2005 7:12 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 06, 2005 1:54 pm
Příspěvky: 62
Bydliště: Bratislava
No tak teraz uz som s toho vaseho vecneho hadania zmeteny :pale: Tak kolko krat si Loffo dal TK a kedy? A kolko krat ta Desnake zabanoval? OMG uz serte nato bo zachvilu budem z tolkeho premyslania - :pukeright: Proste to ukoncite tak ze si nebudete robyt naschvali! -END-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2005 7:39 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 05, 2005 6:49 pm
Příspěvky: 90
Bydliště: Slooovakiaa,BA
njn :tard: skatman :tard: ma pravdu... :roll: vypisuji primerii..beres desnake-u..?!mam svuj nazor a ty taky...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz