Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je pát bře 29, 2024 7:16 am

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 5:40 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: úte bře 25, 2008 5:28 pm
Příspěvky: 3
No tak dnes som si na serveri Gfun precital toto : nj ja rikal ze SK jsou retardi. No myslim ze na vase serveri chodi hrat vela ludi zo SVK a toto tam citat tak neviem, tych poznamok bolo od iPac a ziadna provokacia, ale stihol som len jeden screen, tak si myslim ze pri najmensiom by mal dostat za toto BAN.

Screen http://www.upnito.sk/imggal.php?viewIma ... 3a2b714aad

Admin by si mal na serveri urobit poriadok. DIK :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 5:54 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: úte bře 25, 2008 5:50 pm
Příspěvky: 1
No tak toto mi nastvalo aj mna. [-X


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 5:55 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Igi píše:
No tak dnes som si na serveri Gfun precital toto : nj ja rikal ze SK jsou retardi. No myslim ze na vase serveri chodi hrat vela ludi zo SVK a toto tam citat tak neviem, tych poznamok bolo od iPac a ziadna provokacia, ale stihol som len jeden screen, tak si myslim ze pri najmensiom by mal dostat za toto BAN.

Screen http://www.upnito.sk/imggal.php?viewIma ... 3a2b714aad

Admin by si mal na serveri urobit poriadok. DIK :-)


Mas dost... :lol:

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 5:59 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: úte bře 25, 2008 5:42 pm
Příspěvky: 12
vidno ze tu adminoV nic nezaujima , nedavno pridem na server a mam ban , pretoze si to iPac rozkazal , rad by som vedel ktory admin mi ten ban udelil a dovod ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 6:04 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
To samson: Staci se podivat do console a nebo do bandatabaze... Neni to tak tezky...

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 6:06 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: úte bře 25, 2008 5:42 pm
Příspěvky: 12
to CS amateur noob a ako poriesis hlavnu vec tohto topicu ?
a akoze pozdrawujem admina KLIMsona , vzivote som nemal cheaty , a on mi da ban za AB co hrajem na steame , ale pohoda, screen ziadny , akoze fakt prepacte, ale dementizmus


Naposledy upravil samson dne úte bře 25, 2008 6:08 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 6:08 pm 
Offline
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: ned čer 03, 2007 2:53 pm
Příspěvky: 1859
To si ty? ====lgi==== ? Pokud ja vim tak sam mas ban xD. Doted mi nedocvakl vyznam tohoto topicu... Aa vitam dalsi lidi na foru! xD ipo to si je all nastval skillem? XD
Btw na lgiho je honba kv dynamic ip xD viz navrh na bany.

BTW2: SHARKU SMAZ TENHLE DMNCE TOPIC, NEBO HO PLS PRESUN ASPON DO CS SEKCE THX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 6:10 pm 
Offline
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: ned čer 03, 2007 2:53 pm
Příspěvky: 1859
samson píše:
vidno ze tu adminoV nic nezaujima , nedavno pridem na server a mam ban , pretoze si to iPac rozkazal , rad by som vedel ktory admin mi ten ban udelil a dovod ...

Ab... Kua uz sem myslel ze si sem nekdo pride na forum ale ne KVULI unbanu xD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 6:53 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: úte bře 25, 2008 5:42 pm
Příspěvky: 12
nic sa tu neporiesi ...


Naposledy upravil samson dne úte bře 25, 2008 7:05 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 7:05 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: úte bře 25, 2008 5:42 pm
Příspěvky: 12
dog.big tvoje zmysluplne prispevky nedavaju logiku , kto tu prisiel po unban ? o com tocis ? ide mi len o ferovost a o neopravneny ban ,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 7:33 pm 
Offline
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: ned čer 03, 2007 2:53 pm
Příspěvky: 1859
samson píše:
dog.big tvoje zmysluplne prispevky nedavaju logiku , kto tu prisiel po unban ? o com tocis ? ide mi len o ferovost a o neopravneny ban ,

Wim sakra. Ale de oto ze proste hraci na nejaky forum kaslou az na par oddanych :P. A ten tvuj ban TU NERES, na to sou JINE TOPICI. Verim ze mas dost rozumu a nebudes spamovat tenhle dmnce topic. Ave dog.big


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 7:35 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Igi píše:
No tak dnes som si na serveri Gfun precital toto : nj ja rikal ze SK jsou retardi. No myslim ze na vase serveri chodi hrat vela ludi zo SVK a toto tam citat tak neviem, tych poznamok bolo od iPac a ziadna provokacia, ale stihol som len jeden screen, tak si myslim ze pri najmensiom by mal dostat za toto BAN.

Screen http://www.upnito.sk/imggal.php?viewIma ... 3a2b714aad
Admin by si mal na serveri urobit poriadok. DIK :-)


Tak teda k tomu halvnimu tematu:
1) Ten tvuj screen nevypovida naprosto o nicem.. Nejakej ustrizek neceho, co ti udelam i v malovani...
2) Nikdo z nas nevi, co tomu predchazelo, vetsinou to hrac nepsie jen tak z dlouhy chvile, mezitim co ceka na dalsi kolo...
3) BAN? Za tohle? Si se asi zblanzil, kdyz bysme meli banovat uz tohle, tak by na sevrru nezustal naprosto nikdo... Nic extra vulgarniho ani diskriminujiciho ci protizakonnyho na tom neni, slycham denne horsi veci!
4) Jeho IP adresu si mam tipnout?
5) Udelej si podpis.
6) Admini delaj porad poradek ani o tom nemas tuseni, kolik poradku sme udelali.
7) IPac zase tvrdi, ze jsi zacal provokovat ty.

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 7:49 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv pro 28, 2006 4:22 pm
Příspěvky: 1329
Bydliště: Wallachia
prosim sharka nebo doctora nebo kdo tu ma prava, zjistete IP prispevku od igiho, tipuju ze to bude z dalsi IP..

_________________
CPU: AMD Phenom II X4 945 3.0GHz, MB: ASUS M4A87TD EVO, GPU: Gigabyte 9800GT 1GB DDR3, RAM: Kingston HyperX Black Edition 4GB DDR3 1600MHz, HDD: Seagate Barracuda 1TB, CASE: Thermaltake V3 Black Edition, MOUSE: Logitech MX518, KEYBOARD: Razer Lycosa, Win7 Ultimate 64bit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 8:02 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: úte bře 25, 2008 5:42 pm
Příspěvky: 12
1) Ten tvuj screen nevypovida naprosto o nicem.. Nejakej ustrizek neceho, co ti udelam i v malovani...
nieje to ziadny paint alebo newiem co , som svedkom toho co napisal..
2) Nikdo z nas nevi, co tomu predchazelo, vetsinou to hrac nepsie jen tak z dlouhy chvile, mezitim co ceka na dalsi kolo...
, asi by som vela chcel aby sa priznal , kedze to je 13 rocne male dietatko , hrali sme fy mapku , mal rychlopalku , daval ma , zobral som ju ja , davla som ho , prestal sa ovladat a zacal nam nadavat , ench to odhodim atd, a dospelo to ze si mame ist na sloveske servery , a ten igecov screen vypoveda za vsetko , podotykam Igec a ja niesme ta ista osoba, kedze si niekto mohol na servery vsimnut ze tam hram aj ja aj on ,
3) BAN? Za tohle? Si se asi zblanzil, kdyz bysme meli banovat uz tohle, tak by na sevrru nezustal naprosto nikdo... Nic extra vulgarniho ani diskriminujiciho ci protizakonnyho na tom neni, slycham denne horsi veci!
oka , zmysluplne napisane a suhlasim , ale preco som ja potom teraz dostal ban , je tam dovod AimBot ? hram na steame, cheatz nepouzivam, admin ktory mi ten ban dal , tam nehral , ban cisto len preto lebo iPac to nezvladol potlacil sa do ritky dakomu a ....
7) IPac zase tvrdi, ze jsi zacal provokovat ty.[/quote]
jedina reakcia bola na jeho primitivne pismenka , ze ako by sa jemu pacilo ak by som mu napisal ze cesky narod do .... , a newiem co este okolo toho , na gFun uz chodim hodne dlho , s prestavkou , a viem ze tam chodi hodne hracov z Sk , newiem ako vam taketo podrbovanie prida k dobru


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 8:14 pm 
Offline
spammer :-)
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 03, 2006 12:53 pm
Příspěvky: 1585
VIděl bych to asi takhle:
1)
vám bych bany nerušil, protože si nadával i mě i když jsem vám neřekl ani slovo..
2)
Ipac bych dal ban na 7dní.. ano nadával na SVK a celkem vulgárně.. to se mi nelíbilo a igi neměl AB.. je to jenom trouba s malym skillem..
takže fake reason a nadávky...
3)
jsem očitý svěšděk jak to dneska na funu vypadalo..

_________________
amd Athlon 6tácu +, 2 giga ramky na hafec hercích, celkem asi 550 Gigáčů Hardisk + teďka nove terabajtovej.. ^^, Atina x1950 512Mega, sedumnácka elcédé monitor ejsr, win ixpé, plus noutbuk toshiba satellite m35x-s114 (upg 150gb hdd, 768mb ram)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 8:21 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: úte bře 25, 2008 5:28 pm
Příspěvky: 3
LoFi píše:
VIděl bych to asi takhle:
1)
vám bych bany nerušil, protože si nadával i mě i když jsem vám neřekl ani slovo..
2)
Ipac bych dal ban na 7dní.. ano nadával na SVK a celkem vulgárně.. to se mi nelíbilo a igi neměl AB.. je to jenom trouba s malym skillem..
takže fake reason a nadávky...
3)
jsem očitý svěšděk jak to dneska na funu vypadalo..


Co ty to riesis ??? Aky som u tebe trouba ??? A co ma s tym spolocny skill ??? Zaco mam dostat BAN, zato ze som za ozval ked niekoho urazal preto ze nevie hrat a ty sa za neho postavis co sme tam boli 10 min pred tebou a ides sa k tomu vyjadrovat ked ani nemas sajn co tomu predchadzalo tak sa spamataj chlapce lebo co pises nedava ziaden zmysel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 8:24 pm 
Offline
spammer :-)
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 03, 2006 12:53 pm
Příspěvky: 1585
CmuQ

choval ses jako kokot, skill máš jak kokot - tudíž s AB to nemá nič společného! - tudíž reason AB - neplatná
a moc tady nedržkuj bud rád že tě aspon někdo hájí a možná nebudeš mít místo pernametnu třeba 14dní

_________________
amd Athlon 6tácu +, 2 giga ramky na hafec hercích, celkem asi 550 Gigáčů Hardisk + teďka nove terabajtovej.. ^^, Atina x1950 512Mega, sedumnácka elcédé monitor ejsr, win ixpé, plus noutbuk toshiba satellite m35x-s114 (upg 150gb hdd, 768mb ram)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 8:30 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: úte bře 25, 2008 5:42 pm
Příspěvky: 12
[quote="LoFi"]
igi neměl AB..

a ja hej chces povedat? :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 8:46 pm 
Offline
spammer :-)
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 03, 2006 12:53 pm
Příspěvky: 1585
samson píše:
igi neměl AB..

a ja hej chces povedat? :-)

TY SI FAKT DEMENT.. NAUČ SE ČÍST.. TWŮJ ROFL LOW SKILL SE NEDÁ SPLÍST S AB...
TOHLE TO JE FAKT DEMENCE

a ještě quotuješ jak dement

_________________
amd Athlon 6tácu +, 2 giga ramky na hafec hercích, celkem asi 550 Gigáčů Hardisk + teďka nove terabajtovej.. ^^, Atina x1950 512Mega, sedumnácka elcédé monitor ejsr, win ixpé, plus noutbuk toshiba satellite m35x-s114 (upg 150gb hdd, 768mb ram)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vulgarne vyjadrovanie
PříspěvekNapsal: úte bře 25, 2008 8:52 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: úte bře 25, 2008 5:42 pm
Příspěvky: 12
Lofi tocis sa okolo toho isteto , tak prepac ze mi ten quote jebol , fakt som asi dement lebo som to nespravil spravne , vstupil si mi do svedomia
a teraz k veci , newiem citat ? tak sa postav k tomu mojmu banu objektivne, bez screenu bez dema , so steamom a vraj s ˇAB´ , nech to tu pride vysvetlit Mr KLIMson ,
a newiem preco mi nadavas , len chcem vysvetlenie , a same hovna z teba padaju ..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz