Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je stř kvě 08, 2024 12:21 pm

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 284 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2011 3:00 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 18, 2010 2:56 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Opava
to Ramba147
Nemyslím si, že když si 3x zahraješ tady na gameparty, hned z tebe bude admin.. :)

_________________
** killing spree** :p


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2011 12:37 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: pon lis 30, 2009 4:59 pm
Příspěvky: 39
Zdravím vás.
Jelikož, jak tak koukám, tak nemáte dost adminů, a chtěl bych doplnit vaše řady :)
- Je mi 15 let, jsem kluk, Call of Duty 2, hraji už poměrně dlouho ( 2-3 roky ).
- Na serverech Gameparty, RifleCZ jsem velmi často ( 2-4 hodiny denně ). Ale hraji spíše na Gameparty.
- Mám originální verzi hry.
- Na forum chodím každý den ( Sleduji, jestli se nedějí změny ohledně serveru )
- Vychovaný, slušný, kamarádský, spravedlivý samozřejmě sem. Klidně se můžete nějak přesvědčit ( Bohužel, nevím jak )
- Ovládám Punkbuster, konfigurace serveru i rcon menu.
- Spolupracuji se všemi, prospěšný bych určitě byl :)
- Debil samozřejmě nejsem ( Mám nejlepší studijní předpoklady ze třídy ) Takže debil určitě nejsem ;)
Xfire mám, akorát kontakty na adminy ne. Můj nick ve hře : The Spider AdAmOs
Děkuji za kladné, i negativní rozhodnutí :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: úte črc 19, 2011 8:39 am 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2010 9:02 am
Příspěvky: 14
Bohužel koukám ,že se tady už asi odpovědi nedočkáš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: úte črc 19, 2011 11:45 am 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: pon lis 30, 2009 4:59 pm
Příspěvky: 39
No jo, to mě docela mrzí .. :(( Nechci se nějak chválit, ale myslím si, že adminem bych byl dobrý. Mezitím, co jsem nehrál CoD2 ( 6-7 měsíců ) Jsem adminoval na CoD4. Akorát pak server spadl, že nebyly finance .. :( Tak sem přešel sem, a znovu zažádal o adminství. Už mě velice štve, to hackování. Bylo by dobré, aby tam nějaký admin, aspoň 1 denně, to tam šel pročistit .. :( Tommy ani Volin, si mě nechtějí přidal na xfire, ani nevím proč .. :( No jo .. Vaše škoda :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: úte črc 19, 2011 9:31 pm 
Offline
CoD2 Admin
CoD2 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 21, 2007 11:50 pm
Příspěvky: 466
Bydliště: Ostrava
Mas 15 let a cod hrajes 2-3roky? Boze lidi, chodte se ven bavit, sportovat nebo se uz od toho kompu nehnete. Zivot straveny s mysi v ruce a s klavesnici.

Od doby co jsem si nahodil 32b Win7 mi nechce jet cod 1.0, az bude cas, nahodim zase 64b verzi a pujdu se ty "hrace" podivat.

Posli mi znova svou zadost na xfire, nezname lidi si nepridavam, protoze si pak chteji povidat a na tohle nemam cas :D

_________________
<8Mbps/512bps>
Gigabyte Z68XP-UD3, Intel Core i7-2600S 2.8GHz (Turbo 3.7GHz), Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz cl9, SSD Vertex4 256GB, WD Caviar 3.5" SATAII/300 2x640GB,
ASUS GTX660 TI-DC2OG-2GD5, LG 22" 50000:1 300cd 2ms, Fortron Epsilon 80PLUS 600W


Call of duty 2 Head Admin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: úte črc 19, 2011 11:08 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: pon lis 30, 2009 4:59 pm
Příspěvky: 39
Ano bohužel. Neboj :) Venku sem každý den :) Mám holku, takže bych byl mrtvej, kdybych byl jen na PC :) Aha, tak to zkus nahodit co nejdříve, jelikož tam je každý den aspoň 1 aimboter ... Sekosek, Coca Cola .. Těch je :) Ok, dobře :) A vyjádřil by jsi se i k žádosti ? Dík :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 5:40 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: čtv črc 21, 2011 5:22 pm
Příspěvky: 12
CS lidi je mi 12 a rad bych byl adminem na cod 2 1.0 hraju and kazdy den cca 2 hodky asi tak rok a něco na tomhle serveru (94.142.233.86:28971 GameParty.cz ~ CoD2 v1.0 ~ TDM ~ Public server) docela často tam i s někým pokecam a dostkrát mi tam píšou že ten a ten je cheater nebo že ma třeba vall heck docela dobře umim i anglicy a tak bych moc rád byl admin (ve hře se menuju Nic.nemame506 CZ)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: pát črc 22, 2011 10:34 pm 
Offline
CoD2 Admin
CoD2 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 21, 2007 11:50 pm
Příspěvky: 466
Bydliště: Ostrava
Nic.nemame506 píše:
CS lidi je mi 12 a rad bych byl adminem na cod 2 1.0 hraju and kazdy den cca 2 hodky asi tak rok a něco na tomhle serveru (94.142.233.86:28971 GameParty.cz ~ CoD2 v1.0 ~ TDM ~ Public server) docela často tam i s někým pokecam a dostkrát mi tam píšou že ten a ten je cheater nebo že ma třeba vall heck docela dobře umim i anglicy a tak bych moc rád byl admin (ve hře se menuju Nic.nemame506 CZ)


je hezke ze mas zajem a hrajes na serveru, ale ja myslim ze jsi na to dost mlady a nezkuseny

_________________
<8Mbps/512bps>
Gigabyte Z68XP-UD3, Intel Core i7-2600S 2.8GHz (Turbo 3.7GHz), Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz cl9, SSD Vertex4 256GB, WD Caviar 3.5" SATAII/300 2x640GB,
ASUS GTX660 TI-DC2OG-2GD5, LG 22" 50000:1 300cd 2ms, Fortron Epsilon 80PLUS 600W


Call of duty 2 Head Admin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: pát črc 22, 2011 10:35 pm 
Offline
CoD2 Admin
CoD2 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 21, 2007 11:50 pm
Příspěvky: 466
Bydliště: Ostrava
adamatko píše:
Ano bohužel. Neboj :) Venku sem každý den :) Mám holku, takže bych byl mrtvej, kdybych byl jen na PC :) Aha, tak to zkus nahodit co nejdříve, jelikož tam je každý den aspoň 1 aimboter ... Sekosek, Coca Cola .. Těch je :) Ok, dobře :) A vyjádřil by jsi se i k žádosti ? Dík :)


no.. jelikoz nemame moc lidi jako adminu a ja nemam na tohle moc cas, tak te vyzkousime na nejakou dobu, ale porad se mi 15 let malo abys pochopil svet kolem sebe :D

_________________
<8Mbps/512bps>
Gigabyte Z68XP-UD3, Intel Core i7-2600S 2.8GHz (Turbo 3.7GHz), Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz cl9, SSD Vertex4 256GB, WD Caviar 3.5" SATAII/300 2x640GB,
ASUS GTX660 TI-DC2OG-2GD5, LG 22" 50000:1 300cd 2ms, Fortron Epsilon 80PLUS 600W


Call of duty 2 Head Admin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 2:44 am 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: čtv črc 21, 2011 5:22 pm
Příspěvky: 12
Ja sem skušený opravdu dost jestli nevěříte tak si pojdte zahrat :lol: a navic mam i kamoše byl predtim cheater na cod 2 ale uz hraje cod 4 takže dokažu dost dobře poznat cheatera pls dejte mi šanci


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 3:57 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: pon lis 30, 2009 4:59 pm
Příspěvky: 39
Nic.nemame506 píše:
Ja sem skušený opravdu dost jestli nevěříte tak si pojdte zahrat :lol: a navic mam i kamoše byl predtim cheater na cod 2 ale uz hraje cod 4 takže dokažu dost dobře poznat cheatera pls dejte mi šanci

A to chceš být admin jenom kvůli tomu, aby jsi banoval hackery ? ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: sob črc 23, 2011 6:41 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: čtv črc 21, 2011 5:22 pm
Příspěvky: 12
jasně protože ja hraju cod 2 1.0 jen na serveru gameparty a tam docela často potkam cheatera a nikdo s tim nic neděla hodněkrat tam pišou např ...... is cheater only headshots! atd a ja si chcu prostě zahrat bes cheateru (dyt je to hruza snima hrat) a myslim si že ostatni co chodi na ty servery taki a proto chcu bit admin a nesnažim se byt admin proto abych uprednostoval kamose a nevine hrace banoval mi je jedno kdo to je cheate jako cheater prostě škodi serveru a hračum mno a proto chcu bit admin mit tu zotpovědnost za to aby tam nebyly cheateři a hra by byla uplně super :) a zatim nemam ani žádne nepřátele ve hře to wim bo si z každym pišu a zatim mi nikdo nepsal žadnou nadavku ani nic podobnýho a nechcu se sam chvalit ale myslim si že bych byl dobrej admin protože si čtu vše co tam pišou a hodně krat se tam i s někým zakecam (a nemam spatny score) mooc prosim dejte mi šanci [-o< ja budu vzornej admin [-o< jo a rozhodně nejsem nejaky maly ditě ktere neumí prohrávat [-X


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: ned črc 24, 2011 12:15 am 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: pon lis 30, 2009 4:59 pm
Příspěvky: 39
Nic.nemame506 píše:
jasně protože ja hraju cod 2 1.0 jen na serveru gameparty a tam docela často potkam cheatera a nikdo s tim nic neděla hodněkrat tam pišou např ...... is cheater only headshots! atd a ja si chcu prostě zahrat bes cheateru (dyt je to hruza snima hrat) a myslim si že ostatni co chodi na ty servery taki a proto chcu bit admin a nesnažim se byt admin proto abych uprednostoval kamose a nevine hrace banoval mi je jedno kdo to je cheate jako cheater prostě škodi serveru a hračum mno a proto chcu bit admin mit tu zotpovědnost za to aby tam nebyly cheateři a hra by byla uplně super :) a zatim nemam ani žádne nepřátele ve hře to wim bo si z každym pišu a zatim mi nikdo nepsal žadnou nadavku ani nic podobnýho a nechcu se sam chvalit ale myslim si že bych byl dobrej admin protože si čtu vše co tam pišou a hodně krat se tam i s někým zakecam (a nemam spatny score) mooc prosim dejte mi šanci [-o< ja budu vzornej admin [-o< jo a rozhodně nejsem nejaky maly ditě ktere neumí prohrávat [-X

No jo .. To nemáš origo, že hraješ jen na GP ? Docela často potkáváš cheatera ? Už ho tam potkávat nebudeš .. ;) Nikdo ? Ty si myslíš, že když tam píšou, že tam je cheater, že s tím někdo něco udělá ? Jestli si chceš zahrát úplně čistou hru, stáhni si xfire, sežeň si kontakty na adminy, a pomáhej je chytat .. ;) No jooo .. Nevině banovat hráče .. Největší blbost co by jsi udělal .. Ale banovat může jenom Tommy :) V tom ti asi zkazím náladu :D Takže z toho vyplívá, že ty chceš být jenom admin, aby jsi chytal hackery ? Jinou funkci v tom nevidíš ? To je blbé .. Sory, ale na serveru sem tě viděl asi jenom 3x .. A to sem na GP 3 hoďky denně ;) No promiň, ale je ti 12 let .. Já bych řekl, že moc zkušeností nemáš .. Třeba bych tě chtěl vidět, jak ovládáš takový Rcon menu .. :) Nebo Konfiguraci serveru .. ;) No nevím .. Prostě dávat admina pod 15 let, je pro mě nesmysl no ..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: ned črc 24, 2011 8:15 am 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2010 9:02 am
Příspěvky: 14
Je docela zajímavý,že já vás na serverech nevídám :D .osobně se přimlouvám za Ponytu,je zkušenej a znám ho dlouho...teda pokud začne zase chodit :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: ned črc 24, 2011 10:20 am 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: čtv črc 21, 2011 5:22 pm
Příspěvky: 12
Mužu všechno vysvětlit : hraju jen na servrech GP zaprve proto že jsou to češi a maji i české forum a navic mi je kámoš doporučil ale už nehraje cod 2 fakt tam docela často je cheater a newiděl jsem že by stim nekdo delal (No jooo .. Nevině banovat hráče .. Největší blbost co by jsi udělal .. Ale banovat může jenom Tommy :) ) mno ale tohle jsem opravdu nevědel to by jste mi mohly odpustit jo a ještě myslim si že kdyby se hrači dozvědely že ja sem admin mno a že by šly na server a ja bych tam byl tak si myslim že by se cheateři hodně ryhle odpojovali a naladu ste mi moc neskazili ale jak si sam řekl Takže z toho vyplívá, že ty chceš být jenom admin, aby jsi chytal hackery mno i ty sem myslel v pojmu cheateři a jestli myslíte jako jestli nemam ješte nějaky mimo-umysly tk je to možna ješte to že byt admin tak všem ukažu best admina a že jako nato mam že sem jako v tom dobrej a newím jak jste tu jinou funci myslel a na serveru ste me asi videl i vickrat ale nevědel jste že to sem ja protože me to nazačatku mi z neznameho duvodu pořád měnilo jmena na lama (lama1 lama 2 lama3) už to mam viřešeny bracha mi pomoh a abych pravdu řekl v tom recon menu a ovladani serveru se moc newyznam ale kdyby ste mi dal nejakou dobu tak bych se v tom naučil perfektne a proč je blbost davat admina pod 15 let? dyt ti pod 15 let hrajou nejvic a budou na sebe tak pišni že sou admini že se nato nikdy newykašlou ale +15 se nato klidně vykašle ze dne na den


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: ned črc 24, 2011 3:15 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: pon lis 30, 2009 4:59 pm
Příspěvky: 39
Ach jo ta čeština :) Běž si jí radši opakovat, a nehraj hry .. ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: ned črc 24, 2011 3:23 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: čtv črc 21, 2011 5:22 pm
Příspěvky: 12
:(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: ned črc 24, 2011 10:30 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: ned črc 03, 2011 10:53 pm
Příspěvky: 21
Bydliště: SKALICA,SLOVAKIA
Ahoj mam 16 rokov COD 2 hraju cca 2.5roka na gameparty hraju rok a som tam skoro denne...teraz cez prazdniny by som tam mohol stravit vacsinu casu z dna a nerobilo by mi to problem :wink: za tu dobu co hrajem som videl vela cheaterov na gp ale nikedy tam nebol admin ...o tych by som sa hned postaral ...tak ze cakam len na odpoved...mozete pisat na e-mail motocross_98@azet.sk ...dakujem :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: ned črc 24, 2011 10:36 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: ned črc 03, 2011 10:53 pm
Příspěvky: 21
Bydliště: SKALICA,SLOVAKIA
Este by som chcel pridat ze som priatelsky nejsom vulgarny....ako už povedal aj adamko spravanie super a neviem čo ešte ...keby že získam to adminovanie tak by som bol na servere často ....teraz tam byvam do vtedy,dokial tam su ludia :wink: Hru ma originálnu....a xfire tiež :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hleda se admin na CoD2 1.0
PříspěvekNapsal: pon črc 25, 2011 1:19 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: pon lis 30, 2009 4:59 pm
Příspěvky: 39
~Marce!~ píše:
Este by som chcel pridat ze som priatelsky nejsom vulgarny....ako už povedal aj adamko spravanie super a neviem čo ešte ...keby že získam to adminovanie tak by som bol na servere často ....teraz tam byvam do vtedy,dokial tam su ludia :wink: Hru ma originálnu....a xfire tiež :wink:
Ahoj .. Dej mi tvůj xfire .. Zatím by jsi mohl upozorňovat na cheatery .. Choď na server. Jaký máš nick ve hře ? ~Marce!~ Sem ještě neviděl.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 284 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz