Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je čtv bře 28, 2024 10:22 am

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon zář 28, 2009 4:47 pm 
Offline
active

Registrován: čtv pro 13, 2007 1:33 pm
Příspěvky: 53
Naprosto nepochopitelně byl dnes upraven server 1.0 tdm all wp tak,aby hráči s ořezanými configy přišli nikoliv si zahrát ale změnit si nastavení celé své hry hra je šílená....s ořezaným configem mi přináší 90fps nyní je pouze 50 a to v uvozovkách a tak se ptám hlavního admina nebudu jmenovat...Nestačí ti že na serveru měníš co chvíli mody apodobně musí tam být ještě taková blbost?řekneš že na mapě typu breacout a podobně to je jako cheat ořezaný config ale zapomínáš že je to v cod2 běžná věc jako snídaně pro normální lidi...Kvůli tomuhle nastavení si nezahraje polovina lidí jako já s pomalým pc na tomto serveru jako kdysi tím páde mtam přestane chodit....sám si odháníš hráče a zůstanou ti tam jen ty lamy co kempí a právě si cod2 vypálily od kámoše....Dneska jsi tomu dal korunu tomu serveru..... [-X [-X [-X [-X :evil: =D>

_________________
Cod2 player


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 28, 2009 5:22 pm 
Offline
CoD2 Admin
CoD2 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 21, 2007 11:50 pm
Příspěvky: 466
Bydliště: Ostrava
nechapu proc o tom vytvaris diskuzi na foru, stacilo mi napsat na icq nebo xfire a dalo se to vyresit bez toho, abys to nafukoval

mod neni na serveru ani jeden den, byl pouze v testovani, probehlo v nem par zmen, ale nic se netykalo zmeny nastaveni config serveru, nedopatrenim se hracum obnovilo nastaveni configu a netusim proc, vyhoda gameparty serveru je v tom, ze si ulozi config do zvlastni slozky, takze pokud neco nastavis na gameparty, je to pouze na gameparty, a jestli ti to nejak zmenilo nastaveni, stacilo pouze prekopirovat tvuj orezany config

popesku mi napsal, mod jsem optimalizoval a vypada ze je vsechno v poradku, tak muzes jit v klidu posnidat

_________________
<8Mbps/512bps>
Gigabyte Z68XP-UD3, Intel Core i7-2600S 2.8GHz (Turbo 3.7GHz), Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz cl9, SSD Vertex4 256GB, WD Caviar 3.5" SATAII/300 2x640GB,
ASUS GTX660 TI-DC2OG-2GD5, LG 22" 50000:1 300cd 2ms, Fortron Epsilon 80PLUS 600W


Call of duty 2 Head Admin


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 29, 2009 6:16 am 
Offline
active

Registrován: čtv pro 13, 2007 1:33 pm
Příspěvky: 53
Anii bych neřek jen pouze očekávám kdy zase přijdeš jak ty říkáš s nějakým vylepšením já tomu říkám "tommyho vymoženosti" a zase něco na tom serveru vychytáš...Zkušební doba?jsem zvědav zdali se to tam náhodou neobjeví i příště...a neboj se config jsem si pro jistotu uložil takže jsem si tam jen hodil nový ale jde o ten princip tomáši už s iv řiti rady nevíš nebo co že tam musš házet takové blbosti? :?

_________________
Cod2 player


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 29, 2009 10:00 am 
Offline
CoD2 Admin
CoD2 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 21, 2007 11:50 pm
Příspěvky: 466
Bydliště: Ostrava
o jaky princip? celou dobu co bezi gameparty a ja vytvarim mod, se uz nekolikrat stalo ze se tam objevila nejaka chyba, kvuli ktere se bud musela udelat rychle nova verze, nebo nahodit ta puvodni.. zadny mod neni bez chybicky a trva nejakou dobu nez se neco odladi a nekdy se chyba muze objevit az po nejake dobe viz treba nesmrtelni hraci, to k tomu proste patri

prestan se chovat jako idiot, nevim ceho tady chces dostahnout.. zacnes psat co "pekneho" se mi poradilo udelat na serveru a pak sem zatahujes neco, co sem vubec nepatri.. ptal jsem se na tvuj nazor co si myslis o orezanem configu a shodou okolnosti se stane, ze po nekolika dnech kvuli chybe v modu se ti obnovi puvodni nastaveni configu a hned pises na gameparty co jsem to za debila a jak si vubec muzu dovolit neco takoveho udelat a pritom jsi uplne vedle, mysli nejdrive nez neco napises

chces byt na gameparty adminem a pritom tady shazujes hlavniho admina

_________________
<8Mbps/512bps>
Gigabyte Z68XP-UD3, Intel Core i7-2600S 2.8GHz (Turbo 3.7GHz), Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz cl9, SSD Vertex4 256GB, WD Caviar 3.5" SATAII/300 2x640GB,
ASUS GTX660 TI-DC2OG-2GD5, LG 22" 50000:1 300cd 2ms, Fortron Epsilon 80PLUS 600W


Call of duty 2 Head Admin


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 29, 2009 11:14 am 
Offline
active

Registrován: čtv pro 13, 2007 1:33 pm
Příspěvky: 53
přesně o tohle jde povyšuješ se tady jak strašně jsi nejvyšší admin ale víš co?je mi to ukradené naprosto protože se chováš jako idiot není to jen o modu je to taky o tom ja kse chováš k ostatním adminům a já nebudu jmenovat mě stačí jen jakým stylem se bavíš s ostatními děláš tu ze sebe něco co nejsi... [-X meleš tu o tom že chci být gp adminem což není pravda protože i kdybych chtěl být je tu někdo proti a nemluvím o tobě takže se laskavě uklidn ia nevytahuj tady adminovani ja mluvim o tom že na gp dáváš každý týden něco nového a už to přeháníš a tohle není jenom můj názor takže laskavě sklidni hormon... [-X

_________________
Cod2 player


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 29, 2009 11:17 am 
Offline
active

Registrován: čtv pro 13, 2007 1:33 pm
Příspěvky: 53
schodou okolnosti to sand ani nemyslíš vážně tak proč jsem se doslechl že jsi opět zkoušel něco nového???pokud už seš hlavním adminem tak aspon nelži tak takhle postaveným osobám nepřísluší....

_________________
Cod2 player


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 29, 2009 1:07 pm 
Offline
CoD2 Admin
CoD2 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 21, 2007 11:50 pm
Příspěvky: 466
Bydliště: Ostrava
ze sekce hleda se admin 1.0 (Napsal: stř srp 26, 2009 12:13 pm)
Bull píše:
ZDravím všechny adminy a přítomné:)tímto bych vám chtěl nabídnout svou pomoct v adminování cod2 1.0serverů...Po nějaké té pauze asi 9měsíční se chystám zase naplno chodit na servery takže pokud by jste chtěli rád vám pomůžu..Cod2 hraji když neberu tuto přestávku cca 3-4 roky s rconem problém není mé jméno už tady asi všichni znáte:D:D jen pro jistotu jmenuji se Tomáš Ch. těší mse na odpověd...


kde se povysuju na nejvyssiho admina? co ty vis o tom jak se ja chovam k ostatnim adminum? kdyz se dela nejaka zmena, promluvim si o tom s ostatnima, udela se mod, provadi se testovani a pak se mod hodi na server.. ja si tady na nic nehraju.. chodis na gp s nickem gameparty, zadas o post admina a adminem byt nechces

po delsim obdobi se na serveru objevila nova verze modu, mrkni do slozky gameparty10 a jake datum ma starsi verze modu

Na server byt pridan novy mod se zmenani:
- upravene zvuky zbrani
- moznost prepnuti normlnich a casovych granatu
- moznost prepnuti zbrani s velkou ucinnosti(one shot) na normalni

nedopatrenim se stalo ze se lidem upravil config na vychozi nastaveni, to je cele



necham te k tomu jeste vyjadrit a pote topic zamknu, protoze uz se nevenuje hlavnimu tematu

_________________
<8Mbps/512bps>
Gigabyte Z68XP-UD3, Intel Core i7-2600S 2.8GHz (Turbo 3.7GHz), Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz cl9, SSD Vertex4 256GB, WD Caviar 3.5" SATAII/300 2x640GB,
ASUS GTX660 TI-DC2OG-2GD5, LG 22" 50000:1 300cd 2ms, Fortron Epsilon 80PLUS 600W


Call of duty 2 Head Admin


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 29, 2009 3:36 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 12, 2009 12:33 pm
Příspěvky: 100
Bydliště: Praha
nastaveni servru je vyborne a myslim, ze kdyby ne-hraci by tam pravidelne nechodili...
kdyz tam bude kazdej den 20 stejnych hracu a nikdo jinej ten servr mit rad nebude - je to v poradku...
pokud ten servr bude plnej, tak jako ted...
pokud ten servr bude vyhovovat adminum...
nejde o to kolik lidi se na servru prostrida...ale o to, jestli je vytizenej a oblibenej...
orezanej cfg a ruzne scripty jsou hloupost...
kdyz nevidi nekdo travu a kere ma vyhodu...
kdyz ma nekdo vic jak 500 fps-nevydava zvuky...
a podobne veci...
souhlasim s Tommym aby byla na servru povolena maximalni hranice fps...treba 250...
aby se zabranilo ruznym upravam cfg, ktere nemaji nic spolecneho s nastavenim grafiky v menu hry...
jestli nekdo nemuze hrat mapu kde je hodne stromu a keru jen proto, ze ma slabej komp-at ji nehraji...
ale je blbost aby mel vyple stromy,kere,travu a podobne...
jestli se to nekomu nelibi-muze si udelat svuj servr, nahodit mapu Toujane, vypnout treba baraky a strilet na pousti...
kdyby tam ty stromy atd byt nemeli-vyvojari by je tam nedali...
to muj nazor...
tecka...

mimochodem-jestli mate osobni problemy, co ocividne mate, jsou jine moznosti reseni...

_________________
<10 Mbps/5 Mbps> AMD Phenom(tm) 9850 Quad-Core Processor, MMX, 3DNow (4 CPUs)...Gigabyte GA-MA790X-DS4...ATI Radeon HD 4870 512 MB DDR5...4GB Corsair dualkit 2x2048...ASUS 20´ 1920x1080 16:10 5ms...mouse Roccat Kone...headset Logitech G35 Dolby surround 7.1...

Call of Duty 2- admin


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 30, 2009 11:48 am 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 3268
Bydliště: Praha
co to tu je za sracky bulle

tommy udelal vic nez kdokoliv jinej, vymakal a stale maka na gp modu aby byl co nejlepsi
chyby se stavaji o co ti kurva de?

co si maly decko nebo co? tak si di hrat a plakat jinam

ps: fps 500 atd je totalni kravina atd, povazoval bych to za bugovani a udeloval bych za to BAN

_________________
<10mbps> AMD Phenom II X4 905e (4x2,5GHz) (+AC Freezer Xtreme (rev. 2)), 4x2GB (8GB) Corsair DDR III 1600MHz DHX+, Ati Radeon Gigabyte HD6850 1GB, MB Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, LG GSA-H55L + GSA-H50L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Logitech Z-5500, Teac 5.1...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 01, 2009 6:13 pm 
Offline
active

Registrován: čtv pro 13, 2007 1:33 pm
Příspěvky: 53
vidím že ses ani trochu nezměnil co se dá dělat sharku ale ty nadávky si odpust když už tady tomu velíš měl by si mít i určitou autoritu i bez nadávek.... [-X

_________________
Cod2 player


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 01, 2009 6:20 pm 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 3268
Bydliště: Praha
Bull píše:
vidím že ses ani trochu nezměnil co se dá dělat sharku ale ty nadávky si odpust když už tady tomu velíš měl by si mít i určitou autoritu i bez nadávek.... [-X

co ze za nekamym stojim?

ps: nevidim ani jednu nadavku, rikam vse otevrene narovinu, nejsem politik a prot se nekomu nemusim libit

_________________
<10mbps> AMD Phenom II X4 905e (4x2,5GHz) (+AC Freezer Xtreme (rev. 2)), 4x2GB (8GB) Corsair DDR III 1600MHz DHX+, Ati Radeon Gigabyte HD6850 1GB, MB Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, LG GSA-H55L + GSA-H50L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Logitech Z-5500, Teac 5.1...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv říj 01, 2009 6:30 pm 
Offline
active

Registrován: čtv pro 13, 2007 1:33 pm
Příspěvky: 53
kdyby jsme měli zacházet do detailu já ji vidím..... co to tu je za sracky bulle

tommy udelal vic nez kdokoliv jinej, vymakal a stale maka na gp modu aby byl co nejlepsi
chyby se stavaji o co ti KURVA de?

co si maly decko nebo co? tak si di hrat a plakat jinam

ps: fps 500 atd je totalni kravina atd, povazoval bych to za bugovani a udeloval bych za to BAN

_________________
<10mbps> AMD Sempron 3000+ (2000MHz), 2x1GB (2GB) MB DDR400 Ram Geil CL 3 in DualChannel, HDD 1TB+ Seagate, Ati Radeon X1950 Pro 512MB, MB GigaByte GA-7N400 Pro2 (Rev.2), LG GSA-H42L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Genius SW-HF 5.1 5000, Teac 5.1...

_________________
Cod2 player


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 02, 2009 8:19 am 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 3268
Bydliště: Praha
porad nevidim nikde zadnou nadavku

nebo kde te nejak oslovuji??? tohle jsou jen regulerni vyrazy

_________________
<10mbps> AMD Phenom II X4 905e (4x2,5GHz) (+AC Freezer Xtreme (rev. 2)), 4x2GB (8GB) Corsair DDR III 1600MHz DHX+, Ati Radeon Gigabyte HD6850 1GB, MB Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, LG GSA-H55L + GSA-H50L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Logitech Z-5500, Teac 5.1...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz