Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je čtv bře 28, 2024 3:50 pm

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 267 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 2:05 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: ned říj 25, 2009 1:17 pm
Příspěvky: 11
Bydliště: Piešťany
lenze ja nemam staticku ip ale dynamicku...ako je možné ze niekto hral pod mojou IP? Operatora mam Slovak Telekom. Ja by som poprosil odbanovat ale nechápem to ako ked restartnem router a zmení sa mi ip tak sa nepripojim? Predsa sa mi zmenim IP adresa ktorá nebude zabanovaná vtedy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 2:06 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: ned říj 25, 2009 1:17 pm
Příspěvky: 11
Bydliště: Piešťany
sj-shark píše:
double píše:
No ani mne sa nedá pripojit celý weekend, nechce mi nájst server, neviete to zistit moja ip je: 178.40.243.9

zabanovana
kompletne celej rozsah :D



Co znamená cely obsah? Nechapem ako je mozne , ze niekto je pripojený cez mojo IP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 2:58 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 15, 2009 4:46 pm
Příspěvky: 107
Bydliště: Hraničné Petrovice
Zdravim Double.Jde videt ze vis jak funguje tve pripojeni u tveho poskytovatele ale k veci.Nektri tvoji bratri slovaci vedi ze maji dynamickou IP adresu a mysli si ze kdyz budou citovat na nasich servrech tak jsou nepostizitelni(viz Muska kteri se tu take resil a take se stejnym poskytovatelem).Behem mesice se u nas minimalne objevilo a pochotilo prinejmensim 15 slovaku,to nepocitam predesle mesice.Bohuzel doplati i na toto nevini.Co ti poradit?Porid si pevnou IP adresu a budes mit po problemech.Adminy uz unavaju banovat dynamicke IP kdyz se mu ten citr vrati jak bumerang

_________________
[2,7Mbs/357kbs]....Gigabyte GA-MA770-UD3 (rev. 2.0)....AMD Athlon II X4 630....Redeon HD 5770....
Acer x193w[1440*900]...A4 Tech X-718BK /Roccat Taito....klavesnice Saitek Cyborg....Speed Link Medusa 5.1 Surround Headset



CoD 2 Admin(zastupce vsech zastupcu)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 3:08 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: ned říj 25, 2009 1:17 pm
Příspěvky: 11
Bydliště: Piešťany
Volin666 píše:
Zdravim Double.Jde videt ze vis jak funguje tve pripojeni u tveho poskytovatele ale k veci.Nektri tvoji bratri slovaci vedi ze maji dynamickou IP adresu a mysli si ze kdyz budou citovat na nasich servrech tak jsou nepostizitelni(viz Muska kteri se tu take resil a take se stejnym poskytovatelem).Behem mesice se u nas minimalne objevilo a pochotilo prinejmensim 15 slovaku,to nepocitam predesle mesice.Bohuzel doplati i na toto nevini.Co ti poradit?Porid si pevnou IP adresu a budes mit po problemech.Adminy uz unavaju banovat dynamicke IP kdyz se mu ten citr vrati jak bumerang



ok, nejak v lete sa stahujem do nového bytu , tak sa budem sanžiť o tú statickú IP, ale nebude zato nejaký príplatok u operátora?
Ešte by som chcel vediet potom význam dynamickej IP a aj Adminov, ked nedokážu bojovat proti idiotom a pubertakom?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 3:14 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: ned říj 25, 2009 1:17 pm
Příspěvky: 11
Bydliště: Piešťany
ešte ma napadla jedna vec, či by sa nedal urobit spoplatnený server, 5 eur na rok clenské, kde by chodili len tí čo by si to zaplatili. Urcite by tam potom nebolo tolko cheaterov a idiotov ako to je na nespoplatnených verejných serveroch + za tie peniaze by sa mozno dalo financovat aj nato aby sa robila statistika hry + nové mapy, proste aby to malo určité výhody oproti serveru co by bol zdarma.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 3:20 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 15, 2009 4:46 pm
Příspěvky: 107
Bydliště: Hraničné Petrovice
Za verejnou IP si budes muset asi priplatit.Jak chces bojovat proti vetrnymu mlynu?Proste kdyz na techto servrech nejde zabanovat klic toho uzivatele(citra) tak jina cesta neni.Treba se to dokonce tydne vyresi a bude vse jinak

_________________
[2,7Mbs/357kbs]....Gigabyte GA-MA770-UD3 (rev. 2.0)....AMD Athlon II X4 630....Redeon HD 5770....
Acer x193w[1440*900]...A4 Tech X-718BK /Roccat Taito....klavesnice Saitek Cyborg....Speed Link Medusa 5.1 Surround Headset



CoD 2 Admin(zastupce vsech zastupcu)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 3:24 pm 
Offline
CoD2 Admin
CoD2 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 21, 2007 11:50 pm
Příspěvky: 466
Bydliště: Ostrava
zpoplatneny server neni problem, chtel bych vedet jak primejes lidi aby zaplatili poplatek za server, kdyz nekteri nejsou schopni si koupit ani originalni klic aby mohli hrat cod2 na neckecknutych serverech

myslis ze je lepsi kdyz odbanujem cely rozsah a tim pustime na server plno cheateru, ktere muzes maximalne vyhodit a oni se pripoji znova, jenom proto aby si jeden clovek ktery je v tom nevinne mohl zahrat? muzeme ti poskytnout jednu ip adresu (pripadne nejaky maly omezeny rozsah) jako ma vetsina lidi kteri se pripojuji na server

tvuj poskytovatel ti da k dispozici 253 IP adres, buhuzel to neni tak ze by to bylo pouze z jednoho rozsahu, ale z nekolik rozsahu, takze nejde presne bananovat jednom jednoho cloveka a tim to odnesou i ostatni

_________________
<8Mbps/512bps>
Gigabyte Z68XP-UD3, Intel Core i7-2600S 2.8GHz (Turbo 3.7GHz), Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz cl9, SSD Vertex4 256GB, WD Caviar 3.5" SATAII/300 2x640GB,
ASUS GTX660 TI-DC2OG-2GD5, LG 22" 50000:1 300cd 2ms, Fortron Epsilon 80PLUS 600W


Call of duty 2 Head Admin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: pon dub 19, 2010 7:32 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: ned říj 25, 2009 1:17 pm
Příspěvky: 11
Bydliště: Piešťany
este ma napadla vec s heslom na sever ale zrejme heslo by sa rychlo roznieslo medzi ostatných no ale mozno by to trocha eliminovalo pár jedincov co by chceli skodit. Skoda ze zvatsa hravaju mladi ludia co nemajú peniaze alebo jednoducho niesme západ kde jednoducho majú v mentalite: mám nejakú službu tak treba ju zaplatit. Zrejme je to zacarovaný kruh a naozaj sa stým nedá nic robit.

Ale aj tak ak porovnavam gameparty stále je to lepsie ako ine servery, mozno aj preto ze hravam vecer a vtedy decka spia a mozno je to viac sledované administrátormi.

dajme tomu by som dostal teda od Vás nejakú IP tak napr pri restartovani routru napr výpadkom el. energie by sa mi zmenila Ip a uz by som sa prihlásit nemohol? resp je to jediné východisko pre mna?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: sob srp 07, 2010 7:45 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: pon srp 02, 2010 9:01 pm
Příspěvky: 16
seruste chcem sa spitat kupil som si origos hru cod2 pojde mi to aj na serveroch gp a rifle lebo ich tam nemam
dakujem za radu.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: úte zář 21, 2010 4:54 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: úte zář 21, 2010 4:49 pm
Příspěvky: 1
lidi mam stejný problém jako ostatní tady...ale svojí IP jsem na BANLISTU nenašel, moje IP je 90.181.116.51...dík


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: čtv lis 25, 2010 1:06 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: ned lis 21, 2010 7:42 pm
Příspěvky: 4
lidi mam fatalni problem nwm esik je to servrem ale nekdy sem treba na rifleCZ a dam disconet a jak chci jit na gameparty dam refresing list a nezobrazi se mi ani 1 server cim to je ? a jak to muzáu obejit mozna je to tim ze sm kdysy dostal ban ale inac mi to fungovalo tak nechachapo :-( ale taky na ban listu nejsem tak uz nwm :-(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: pát lis 26, 2010 6:13 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: ned lis 21, 2010 1:54 pm
Příspěvky: 15
Neviem v čom je chyba, osobne som sa s takým problémom nestretol ... takže v tom ti nepomôžem ale tým, že si už dostal ban to nebude :)

No ale aspon ti poradím ... skús hrávat cod2 cez HLSW, nahádž si tam ipečka serverov ktoré hrávaš
Je to hlavne prehladnejšie všetky servery kt. hrávaš máš po kope a nemusíš ich hladat na "liste" a vyhneš sa i takýmto prípadným problémom :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: pát pro 24, 2010 5:54 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: ned lis 21, 2010 7:42 pm
Příspěvky: 4
mno oki :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: sob pro 25, 2010 2:04 am 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 04, 2010 4:45 pm
Příspěvky: 3
Bydliště: Slovensko
Aj mne sa to stava. Obcas dam refresh a servery nikde. Alebo mi ukaze iba IP servera. No to sa mi stava v Favorites. A potom dam Interner server list a znova si tam najdem gameparty a ked sa pripojim tak potom mi to uz naskoci aj vo favorites...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: ned pro 26, 2010 2:35 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 27, 2010 9:02 am
Příspěvky: 14
Pokud je server cracklej,což je případ i serverů gameparty,v seznamu MP se neobjevuje... použijte HLSW,nebo něco jinýho,já třeba používám Xfire :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: pon pro 27, 2010 1:26 am 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 3268
Bydliště: Praha
castor69 píše:
Pokud je server cracklej,což je případ i serverů gameparty,v seznamu MP se neobjevuje... použijte HLSW,nebo něco jinýho,já třeba používám Xfire :wink:

objevuje se tam, obcas ale zmizi a dalsi den se urcite objevi, to jsme posefovali

_________________
<10mbps> AMD Phenom II X4 905e (4x2,5GHz) (+AC Freezer Xtreme (rev. 2)), 4x2GB (8GB) Corsair DDR III 1600MHz DHX+, Ati Radeon Gigabyte HD6850 1GB, MB Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, LG GSA-H55L + GSA-H50L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Logitech Z-5500, Teac 5.1...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: ned črc 30, 2023 8:55 am 
Offline
spammer :-)

Registrován: pon lis 15, 2021 8:07 am
Příspěvky: 154849
инфо


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: ned črc 30, 2023 8:56 am 
Offline
spammer :-)

Registrován: pon lis 15, 2021 8:07 am
Příspěvky: 154849
инфо


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: ned črc 30, 2023 8:57 am 
Offline
spammer :-)

Registrován: pon lis 15, 2021 8:07 am
Příspěvky: 154849
инфо


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim pomoc
PříspěvekNapsal: ned črc 30, 2023 8:58 am 
Offline
spammer :-)

Registrován: pon lis 15, 2021 8:07 am
Příspěvky: 154849
инфо


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 267 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz