Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je čtv bře 28, 2024 12:43 pm

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: CHEATING
PříspěvekNapsal: sob črc 26, 2008 1:55 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 16, 2008 9:38 am
Příspěvky: 31
Ahoj, máte bezva server, lidi hrajou, lagy a jiný problémy prakticky nejsou, fakt slušná práce, dík za všechny. Teď k věci. Chtěl bych vědět, jak je to s ochranou proti cheatingu. Hraju dost často a dovoluji si tvrdit, že vcelku poznám, kdo cheatuje a kdo ne. Zrovna teď nějakej ko..t zcela úspěšně vyprázdnil server a jsem si dost jistej, že to nebyl žádnej progamer. Už jen z toho, jakým způsobem a rychlostí psal bych to tipnul na 9tiletýho fakana. Zato mě 11x po sobě sestřelil v pouncu příčně k němu(!!) a to přes celou Lucifersfate, jen jsem vypadl z respwn protekce. O boji zblízka ani nemluvím, prostě jsem si ani nebrnknul. Netvrdím, že jsem mistr světa, ale nějakej pátek už AvP2 hraju (aliena) a trochu znám ty tahy, jak to sniperům ztížit. Vím, jak je frustrující, když narazím na nějakýho vážně dobrýho hráče (namátkou Ajka - obvykle hraje corporate, jinak ji neznám) a jak je těžký se k ní přiblížit na účinný doskok pouncem a pak ho ještě úspěšně provést a nezařvat přitom. Nicméně i ona se někdy mine a já mám HURÁ frag, z kterýho mám radost. (znáte to, ani 20 fragů noobů se tomu nemůže rovnat). Jenže poslední dobou se mi zdá, jako kdyby těch mistrů AvP progamerů nějak hodně přibylo. Šacoval bych to na nějakýho AIM bota, jako je na CSku nebo něco podobnýho. Proto bych chtěl vědět, jestli je způsob, jak tohle svinstvo zjistit, ev. co dál, když to zjistím. Aby takový kokotíci nekur..li hru. Díky :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHEATING
PříspěvekNapsal: sob črc 26, 2008 4:48 pm 
Offline
AvP2 Admin
AvP2 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv pro 13, 2007 5:28 pm
Příspěvky: 93
Ahoj,
Diky za pochvalu serveru, snazim se sec too jde ;)
Server zaroven slouzi jako beta test server pro nejnovejsi beta verze Rommie's modu, tahle moje modifikace dokaze hodne cheatu odhalit (ammo hack, morph hack,wallwalking, human pounce, name hack, server crashe, fly hack...) a udelit automaticky ban, ktery pozdeji prechazi v globalni zakaz (servery pouzivajici Rommie's mod jsou spojene v jakesi "siti" a sdileji mezi sebou autobany)

pokud jde o aimboty.. je hodne tezke to detekovat prakticky to nejde, jediny zpusob jak zavest cistou hru je vytvorit i klientskou modifikaci, ale hra je tak spatne udelana ze ti zadny soubor prií pripojeni neumi poslat jako to umi prakticky kazda jina.

kdyz mas podezreni na nejakyho tohodle zmr*a napis mi na ICQ 196924548 nebo na MSN: Rommie2007@hotmail.com a ja muzu zasahnout bud primo ve hre a nebo prez vzdalenou administraci serveru, kdyz napises napis:
CAS
DATUM
NICK hrace
ID hrace
a duvod proc si myslis ze cheatuje.

ja muzu zpetne projit logy a aspon mu dat banan.

_________________
HP EliteBook 8530p / Core2vPro 2,5GHz / 4GB DDR2 ram / ATI HD3650 512MB / 40Mbps duplex 5GHz connection


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHEATING
PříspěvekNapsal: ned črc 27, 2008 7:24 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 16, 2008 9:38 am
Příspěvky: 31
Děkuji za rychlou a vyčerpávající odpověď. Všem pařanům AvP2 doporučuji, aby se řídili výše uvedeným postupem. I když mám o práskání z morálního hlediska velmi špatné mínění, jistě se mnou budete souhlasit, že v tomto případě JE namístě se řídit heslem: TEPLEJ BONZ-DOBREJ BONZ!!! Jinak nám takový okurky budou kazit náladu pořád a čím dál tím víc.
Gameparty zdar a AvP2 obzvlášť!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHEATING
PříspěvekNapsal: pon črc 28, 2008 4:19 pm 
Offline
AvP2 Admin
AvP2 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv pro 13, 2007 5:28 pm
Příspěvky: 93
mozna mam dobry reseni proti aimbotu.. povedlo se mi v modu udelat neco jako detektor ale nevim jak spolehlive to bude detekovat..

uvidime.

_________________
HP EliteBook 8530p / Core2vPro 2,5GHz / 4GB DDR2 ram / ATI HD3650 512MB / 40Mbps duplex 5GHz connection


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHEATING
PříspěvekNapsal: ned srp 24, 2008 7:24 pm 
Offline
active

Registrován: ned čer 01, 2008 3:25 pm
Příspěvky: 51
Bydliště: wbk
hmm to sem zvedav Necris :-) jo kdyz uz chtes po vecerech chatlog tak pls nebanuj me hrace za vulgaritu ono se to fakt neda kdyz se tam sejdou same L*MY, ktere tam hazi SK,BK sem tam i TK zazil sem i deb*la co se furt sam zabijel, pravdepodobne nejakej cinan (kamikaze :D) a ty tam pak nejsi a moji hraci si uz otevrou hubu hlidame je co se da ale kdyz tam zrovna nejsi, tak se neda nic delat tak se za ne omlouvam. Jo a mel bych napad do tvyho modu, co takhle udelat jakysi nahlasovani cheateru, ale aby to nevideli cheateri napr. prikazem <serv> cheater a ID a duvod nebo tak neco? ze by to potom nemuseli vsichni psat po msn a i po icq (vim ze casto prudim xD), nevim moc se v tom nevyznam ale napadu mam habadej tak kdybys mel zajem tak rad pomuzu ;-)

_________________
[ACze] ALMA CLAN 4ever!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CHEATING
PříspěvekNapsal: pon srp 25, 2008 5:28 pm 
Offline
AvP2 Admin
AvP2 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv pro 13, 2007 5:28 pm
Příspěvky: 93
napad co se tyce prikazu na nabonzovani cheatera.. to je dobra idea.. pridam ho do dalsi verze modu.

pokud jde o vulgaritu.. proste neni vitana, je jedno v jakym kontextu..

_________________
HP EliteBook 8530p / Core2vPro 2,5GHz / 4GB DDR2 ram / ATI HD3650 512MB / 40Mbps duplex 5GHz connection


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz