Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je čtv bře 28, 2024 9:14 pm

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte kvě 26, 2009 1:11 am 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 16, 2008 9:38 am
Příspěvky: 31
Ahoj Rommie, tak jsme s Bačomilem ([ACze] Chewbacou přišli na celkem závažný problém. Jde o to, že když jsme na Gameparty, tak se nemůžeme zabít. Já jako dron ho můžu sápat jak chci, headbite jeden za druhým a s ním to ani nehne. Reaguje pouze na tail. Taktéž on do mne nasype klidně 500 kulí z minigunu a dopepří to pár raketami a mně to ani neškrábne. Nakonec ovšem člověk zdechne ( když to do mě solí tělo na tělo, tak ze mne cáká kyselina a nejspíš ho uleptá k smrti - zabije sám sebe a má mínus frag) !!! Zajímavé je, že třeba s [ACze] Benym šlape vše jak má naprosto bez problémů !!! Moje doměnka je, že může jít o nějaké rozdíly v Lithfaq patchích. Dnes ani jeden z nás neví, jaký postup při instalaci zvolit, protože ta sračka je divná. Totiž ani já sám, podle svého vlastního návodu na instalaci AvP jsem nebyl schopen AvP při reinstalaci korektně rozchodit - aby byly vidět servery a nepindalo mi to o rozdílných verzích. Obecně můžu říci, že jako doporučený postup pro rozběhání AvP radím začít patchem 1.2.1 a pak se dopracovat k 1.2.3. (samotná instalaci 1.2.3 full je k ničemu - vůbec to nefunguje) A protože to často i tak nejde (na Vistách a na XP je v tom sakra rozdíl), musí se laborovat zpětným "přepatchováním" tak dlouho, dokud se některý patch "nechytne" a hra nezačne šlapat. Jako velmi slibný se jeví zejména přechodový patch 1.2.x to 1.2.3 - po jeho aplikaci to často začne šlapat. (bez ohledu na to , že 1.2.3 už je použit). Prostě desktop od desktopu je to jiné, takže obecně NELZE napsat návod, JAK instalovat AvP. A to nemluvím, že lidi dnes často používají Visty (Benyho problémy s nezobrazující se tabulkou OMG) Bohužel nic bližšího ani po delším dohadování jaký postup patchů při instalaci AvP jsme zvolili se nezjistilo, právě z výše uvedených důvodů. (nikdo si to nepamatuje, hmm) Znepokojila mne ale jedna věc. Chvilku poté, co jsme server opustili, přestal být vidět - takže jestli spadl, tak tady může být souvislost !!! Podotýkám, že ani jeden z nás nepoužívá žádné "sračky" typu hack apod. Jestli se chceš na něco zeptat, jsem na Xfiru (nick username: zlobobo ) vždy večer kolem 18. hodiny (sry, ICQ už ani nezapínám, abych se nezbláznil ;-) ) nebo písni přes tohle fórum. Prostě jestli můžeme něco udělat (poslat Ti naše dll, exe či tak něco k prozkoumání, písni Xfirem nebo Benymu - ten je často na ICQ) !!
Jinak přeji hezký den [ACze] Zlobson
Jinak server běží super, pingy jsou ještě lepší než dřív (!!!), dnes jsem měl mezi 20-40 ms !!! Óóóó !!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 27, 2009 9:52 pm 
Offline
AvP2 Admin
AvP2 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv pro 13, 2007 5:28 pm
Příspěvky: 93
sam ted nevim kde je problem, ma to neco spolecneho s lithfaq patchem, ale dokud nebudou oni poradne spolupracovat nemam chybu jak najit.

_________________
HP EliteBook 8530p / Core2vPro 2,5GHz / 4GB DDR2 ram / ATI HD3650 512MB / 40Mbps duplex 5GHz connection


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz