Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je pát kvě 03, 2024 6:10 pm

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 212 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát srp 26, 2005 11:01 am 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 6:01 pm
Příspěvky: 47
Bydliště: V Opavì u PC :-)
Uz mi chby jen PATCH 3 :) dik map jak na*ranych

_________________
Intel P4 1.7GHz , 512MB RAM, GeForce MX440, klavesnice Samsung, mys Logitech , pripojeni 2-3Mbity


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv říj 06, 2005 1:34 pm 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 3268
Bydliště: Praha
vysel novy map pack

CZFreeGameZone Mega maps pack 2

tento map pack slozeny z nasledujicich map packu:
Gunslinger's Choice
Gunslinger's Choice II
Desert Pack
Rats Pack
Rats Pack II - Cheese Camper
cs.de - Mappack
Remake - Mappack
"Nur 52 Stunden" - Top10 - Mappack
"Nur 52 Stunden" - Small and Violent

nekere mapy, hlavne rats, jiz byly v predeslych map pacich obsazeny, a tak byly z tohoto packu vypuste


A TED POZOR
udelal jsem specialni pack WAD pack !!!!!
obsahuje vsechny WAD soubory ktere jsou potrebne k hrani ale nestahnou se jako mapy kdyz je nemate

takze to vsude rozhlasujte ze si lidi nemusej stahovat map packy pokud je bavi cekat nez se jim stahne mapa, ale staci jim "doufam" jen tento wad pack

kdo mate map packy wad pack nepotrebujete

_________________
<10mbps> AMD Phenom II X4 905e (4x2,5GHz) (+AC Freezer Xtreme (rev. 2)), 4x2GB (8GB) Corsair DDR III 1600MHz DHX+, Ati Radeon Gigabyte HD6850 1GB, MB Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, LG GSA-H55L + GSA-H50L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Logitech Z-5500, Teac 5.1...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát říj 07, 2005 4:14 pm 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 3268
Bydliště: Praha
trochu jsem zkompiloval map pack

CZFreeGameZone Mega maps pack FULL obsahujici:

-CZFreeGameZone Mega maps pack 1 obsahujici:

---CZFreeGameZone Mega maps pack 1 Beta 1.1
---CZFreeGameZone Mega map pack1 Patch1
---CZFreeGameZone Mega map pack1 Patch2
---CZFreeGameZone Mega map pack1 Patch3

-CZFreeGameZone Mega maps pack 2

_________________
<10mbps> AMD Phenom II X4 905e (4x2,5GHz) (+AC Freezer Xtreme (rev. 2)), 4x2GB (8GB) Corsair DDR III 1600MHz DHX+, Ati Radeon Gigabyte HD6850 1GB, MB Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, LG GSA-H55L + GSA-H50L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Logitech Z-5500, Teac 5.1...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2005 8:58 am 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 08, 2005 9:07 pm
Příspěvky: 492
Bydliště: I am back :)
sj-shark píše:
vysel novy map pack

udelal jsem specialni pack WAD pack !!!!!
obsahuje vsechny WAD soubory ktere jsou potrebne k hrani ale nestahnou se jako mapy kdyz je nemate


Super .... konecne neco, co jsem si celou dobu pral :)

_________________
<Erkor 512kbps> AMD Athlon XP 1800+ (1,5GHz) , RAM 512MB DDR , HDD Seagate 200GB , ATI RADEON 9600 XT , a proste vse co ma normal komp..
Desnake aka Just4FUN+mp3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2005 9:26 am 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 14, 2005 6:01 pm
Příspěvky: 47
Bydliště: V Opavì u PC :-)
ja mam na WAD soubory stranku ale asi tam nejsou vsechny a nevym jestli vsechny jdou
Kód:
http://wad.ultoris.com/

_________________
Intel P4 1.7GHz , 512MB RAM, GeForce MX440, klavesnice Samsung, mys Logitech , pripojeni 2-3Mbity


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2005 3:30 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 08, 2005 9:07 pm
Příspěvky: 492
Bydliště: I am back :)
opravdu je jen divne, ze WAD soubory se nenacitaji jen na nasem serveru :?
na jinych je vse v pohode

_________________
<Erkor 512kbps> AMD Athlon XP 1800+ (1,5GHz) , RAM 512MB DDR , HDD Seagate 200GB , ATI RADEON 9600 XT , a proste vse co ma normal komp..
Desnake aka Just4FUN+mp3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2005 3:45 pm 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 3268
Bydliště: Praha
Desnake píše:
opravdu je jen divne, ze WAD soubory se nenacitaji jen na nasem serveru :?
na jinych je vse v pohode


neni to tim ze na jinym nemaj mapy kery by si bez wadu nemel nebo spis proste je mas ty wad a kdyz ne tak je ta mapa nepotrebuje?

jestli se normalne wad daj stahovat ZJISTI co jak kde se pro to musi udelat

kdyz si to postradal proc jsi to nenavrh? me to napadlo kdyz jsem nad tim bloumal co mam jeste udelat aby slo hrat

ve vysledku je to ale stejne jedno, kdyz mas wad pack tak ti de vetsina veci hrat (ne ale 100%) zdrujes hru i sebe a zatezujes server stahovanim mapy a v neposledni rade kdo neni schopnej si stahnout map pack nestahne si ani wad pack

to je jen pro lidi co odmitnou stahnout pres 400mb map a stahnou jen tohle
a to je opravdu zanedbatelne mnozstvi, ale kdyz na to je misto proc to neudelat

howg

_________________
<10mbps> AMD Phenom II X4 905e (4x2,5GHz) (+AC Freezer Xtreme (rev. 2)), 4x2GB (8GB) Corsair DDR III 1600MHz DHX+, Ati Radeon Gigabyte HD6850 1GB, MB Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, LG GSA-H55L + GSA-H50L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Logitech Z-5500, Teac 5.1...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2005 3:59 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 08, 2005 9:07 pm
Příspěvky: 492
Bydliště: I am back :)
sj-shark píše:
Desnake píše:
opravdu je jen divne, ze WAD soubory se nenacitaji jen na nasem serveru :?
na jinych je vse v pohode


neni to tim ze na jinym nemaj mapy kery by si bez wadu nemel nebo spis proste je mas ty wad a kdyz ne tak je ta mapa nepotrebuje?
...........................................

DESNAKE IN

Ne urcite je to na nasem serveru
vzdycky mi vrtalo cim to je, u ostatnich serveru se wad stahne a vse jede ok, u nas se stahne wad ale pri spousteni mapy to napise: "soubor ***.wad je ve spatnem formatu ci poskozen" (aspon mi to tak psalo)

kutil jsem nad tim jaktoze se to stahne blbe a dosel jsem k tomu, ze to asi bude verzi serveru ...
kdyz je totiz ta mapa spustena tak si server otevre ten wad .. a kdyz si ho ostatni zacnou stahovat tak server jim bude posilat kopii toho OTEVRENEHO souboru ... a kdyz si pak chce uzivatel CS otevrit textury, tak to nedokaze precist, protoze je to pro nej neznamej format (je zvyklej ze to bylo zabalane 8) )

no reseni me zadne nenapada .. jedine prekopat cely cs server, ale to by bylo strasne moc prace

skusim nad tim jeste pouvazovat :D

DESNAKE OUT :wink:

_________________
<Erkor 512kbps> AMD Athlon XP 1800+ (1,5GHz) , RAM 512MB DDR , HDD Seagate 200GB , ATI RADEON 9600 XT , a proste vse co ma normal komp..
Desnake aka Just4FUN+mp3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2005 4:14 pm 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 3268
Bydliště: Praha
spis se nekde pozeptej nez nad tim premejslet pokud tomu nerozumis
pokud jo tak to vyres :-)

_________________
<10mbps> AMD Phenom II X4 905e (4x2,5GHz) (+AC Freezer Xtreme (rev. 2)), 4x2GB (8GB) Corsair DDR III 1600MHz DHX+, Ati Radeon Gigabyte HD6850 1GB, MB Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, LG GSA-H55L + GSA-H50L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Logitech Z-5500, Teac 5.1...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: poseckejte
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2005 4:51 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 08, 2005 9:07 pm
Příspěvky: 492
Bydliště: I am back :)
ok ... pozeptam se svych znamosti :twisted:

(ale jedno je jiste ... jsou servery, na kterych to jde bez problemu)

_________________
<Erkor 512kbps> AMD Athlon XP 1800+ (1,5GHz) , RAM 512MB DDR , HDD Seagate 200GB , ATI RADEON 9600 XT , a proste vse co ma normal komp..
Desnake aka Just4FUN+mp3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv lis 24, 2005 2:47 pm 
Offline
spammer :-)
Uživatelský avatar

Registrován: stř říj 05, 2005 1:06 pm
Příspěvky: 1031
Vazeni Administratori ,

muzete mi nekdo vysvetlit jak testujete mapy ktere davate na server?
Jak je mozne ze se na serveru (kontretne FUN) ,ktery je pro 15 resp. 16 hracu stale casteji objevuji mapy pro 8, 10 12 hracu?

A navic zakazete votovat (no omezite to je presnejsi). Musim Vam jen zatleskat. Vcera vecer jsem byl opravdu velice nastvany.
To ze se pres den hraji normalni mapy dust,dust2,nuke,assault a vecer jen same blbosti Aim a nejlepe ve verzi AWM to uz jsem si zvyknul, ale kdyz cekam 30 minut na to nez se dostanu na server a pak zjistim ze jsem se tam dostal jen proto,ze vsichni zmizely prave kvuli mape tak to je sila.
Ale zase diky tem mapam jsem se naucil dobre kempovat. Ono je to totiz jen o tom kdo najde lepsi schovku z ktere se da strilet a chodit vubec nemusi.
Nekdo muze namitnout "aspon se naucis strilet (napr z AWM)" ,to jsou jen kecy. Co se naucis, kdyz jses zkrceny za jedinym sloupem v cele mape v ruce s necim s cim vubec neumis a to cele se odehrava v OVERKILLu a jeste nez se stacis schovat tak te nekdo proveri jednim STARTKILLem a navic to byva velice casto opepreno nejakym cheatrem wallhackarem ci nekym kdo neumis cesky a do mikrofonu pousti same skreky a nakonec te zapichne nekdo schovany za stitem :(

Jinak se vcera vecer hraly 3 mapy (po sobe) kam se vsicni nevesly. Za cele kolo mapy jsem si zahral pouze 10 a jinak jsem byl death.
NO COMMENT.

Vim ze to rikam hodne natvrdo,ale to je realita. Tak to je. A tak to vnimam ja.

Public nejde a podle toho jak se chce lidem prispivat tak dlouho nepujde. to je skoda. Tam se dalo hrat. To co se deje na FUNu pripomina hru pouze tim ze tam pobihaji panacci. Zadna kooperace teamu,nulova taktika. Proste kup si zbran a delej at ti ostatni neutecou.

Proc treba zase nevypnete FUN a nepustite PUBLIC je to preci jedno server jako server.Nechte o tom hlasovat!

A proc to vsechno pisu? Proc nehraju jinde? Protoze jem na GZ rad, rad tady hraju, znam tu lidi a vim co od nich cekat, jsem pripojen do CZF. Ale co se deje posledni dobou je opravdu vzlastni. Kazdej je zklamanej,smutnej podrazdenej.
A to jak hraci tak admini.Nedivim se.Kvantita map vysoko prevysuje jejich kvalitu. Aspon zmente default map na neco jineho.Treba dust mozna ze by lidi prestaly nadavat.
Je tu stale vice omezeni a mam pocit ze jsou spise na ukor kvality. I ve foru se prispevky omezily jen na par autoru.

Neberte tento prispevek jako neco negativniho vuci adminum ci hracum.To neni vubec muj zamer. Je to proste jen par radku o tom jak ja,j ako obycejny hrac vnimam deni na tomto serveru. A protoze jsem jeden z mala co chodi psat do fora tak jsem to napsal.
A co se hrani tyce, je mi uplne jedno jedno si mam skill 10 nebo 2000 je mi 34 let a takove ambice uz davno nemam. Hraju proto,ze se mi ta hra libi a dava mi to zapomenout na bezne starosti.

Bohuzel jak jsem jiz napsal hraju pozde v noci a veci ktere bezne pres den resi admin ve 2 rano opravdu nastvou protoze je nema kdo vyresit.

Takze nebudte na me nastvany,moc mi nenadavejte a nepiste perpne odpovedi myslim to v dobrem.Vim ze to delate ve svem volnem case a zadara.Takze Vas to taky jen bavi :wink:

_________________
<LAN 100Mbit> CPU: AMD Quad-Core, RAM: 4x2GB RAM , Grafika: 2x Geforce 9800GTO (1Gb), HDD: 2TB


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv lis 24, 2005 3:28 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 08, 2005 9:07 pm
Příspěvky: 492
Bydliště: I am back :)
jn ... souhlasim
... nektere mapy by si zaslouzili smaznout :) (ale na druhou stranu v noci kdyz je mene lidi, tak by si lide radi zahrali nektere opravdu dobre mapy, ktere se nedaji hrat pres den, protoze je tam malo spawnpointu.. )
... a prave proto, ze se objevuji takovehle problemy, tak na serveru se davaji voteri a admini ... chapej, kdyz votovani nebylo omezene, tak kazdy votoval co pul minuty a pritom furt daval nejakou blbost a nebo dust :?

a to s tim publicem vs. funem je vec ciste vedeni .. ale musim podotknout, ze se oziva opravdu hodne hlasu, at se aspon nekdy pousti public

_________________
<Erkor 512kbps> AMD Athlon XP 1800+ (1,5GHz) , RAM 512MB DDR , HDD Seagate 200GB , ATI RADEON 9600 XT , a proste vse co ma normal komp..
Desnake aka Just4FUN+mp3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv lis 24, 2005 3:36 pm 
Offline
spammer :-)
Uživatelský avatar

Registrován: stř říj 05, 2005 1:06 pm
Příspěvky: 1031
Desnake píše:
jn ... souhlasim
... nektere mapy by si zaslouzili smaznout :) (ale na druhou stranu v noci kdyz je mene lidi, tak by si lide radi zahrali nektere opravdu dobre mapy, ktere se nedaji hrat pres den, protoze je tam malo spawnpointu.. )
... a prave proto, ze se objevuji takovehle problemy, tak na serveru se davaji voteri a admini ... chapej, kdyz votovani nebylo omezene, tak kazdy votoval co pul minuty a pritom furt daval nejakou blbost a nebo dust :?

a to s tim publicem vs. funem je vec ciste vedeni .. ale musim podotknout, ze se oziva opravdu hodne hlasu, at se aspon nekdy pousti public

Ted koukam zapomel jsem to do sveho clanecku napsat, ale pokud nejsou problemy ze serverm nebo mapama tak je server soustavne plnej i do 3 hodin rano.
Napr: vcera kdyz si odchazel tak se hralo s plnym serverem dal az do doby kdy zacaly ty blbe mapy.

Pak lidi jenom nadavaly a nadavaly a nakonec tam nezbyl nikdo. Zeptej se treba takoveho LOKRISE ten ti musi rici to same. Byly jsme tam spolu.

Takze to neni o case ale pouze o mapach :-)

_________________
<LAN 100Mbit> CPU: AMD Quad-Core, RAM: 4x2GB RAM , Grafika: 2x Geforce 9800GTO (1Gb), HDD: 2TB


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv lis 24, 2005 4:10 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 19, 2005 4:50 pm
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 12
Desnake píše:
a to s tim publicem vs. funem je vec ciste vedeni .. ale musim podotknout, ze se oziva opravdu hodne hlasu, at se aspon nekdy pousti public


rekl bych, ze z lidi, co chodi na tohle forum by byl proti obcasnemu zapnuti publicu mozna tak shark.

_________________
Threeman aka no name
UPC 10Mb, AMD Athlon 64 3000+, 1 GB RAM, ATI Radeon HD 3870, WinXP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv lis 24, 2005 5:24 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pát črc 01, 2005 7:18 am
Příspěvky: 465
Bydliště: Jizak, Praha 11
Fun mapy zkousi shark kdyz proste prijde na server..Rikam mu uz dlouho (i Spidla), ze dela rozhodnuti a prd o zom vi..Proste fun je fun, d2 je nuda, bude jen fun..Mapy meni po dvou minutach, hraje se jedna vetsi picovina nez druha a taky se to hodnoti jen libi a nelibi..Ale ze by mapu vyhodil, pokud je pro malo hracu to asi ne..Je to tvrda kritika, lae stve me, ze tady vsichni chodi kolem horke kase a nic nereknou..Je mi jedno jestli me shark za tohle vyhodi nebo ne..Kritika se musi umet snaset..A jestlize chce rozhodovat o vsem sam, at si taky nese dusledky..A hlavne at si je pociti na vlastni kuzi, to jest at si jde hrat a posloucha a resi problemy ostatnich..Howgh

_________________
AMD 3200+, 1024 MB RAM, 200 GB HDD, geforce GT6800 256 MB, 17" lcd, MX 518


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát lis 25, 2005 1:12 am 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 16, 2005 10:50 am
Příspěvky: 36
Bydliště: Chomutov
Co vede k tomuto stavu?
1 jak rekl hunter mapy.. takze kdyz ste chteli dalsi macpaky od pripadnych adminu.. nebylo by lepsi spis nejdrive ubirat? proc se vsechny mapy nenapisou (kdyz jich tolik schazuje server) a nehlasuje se pro ne? osobne bych pridal jen aim_aztec
:wink:
2 je tam nudna mapa..odmin neni po ruce..vsak je take jen clovek a protoze dostat se na ten server da docela usili a stoji to dost casu..to si nekdo s reserved slotem tezko uvedomuje pak tam neni nidko(voteri nemaji reserced slot) a jeste jich je malo se na server nedostanou. a pres noc sem nevidel ze by tam byl nekdo kdo by mel moznost votovaz .. a pak treba desnaku tam kdyz je tam nahodou mene lidi dal mensi mapy
3 vec je bohuzel vsude a to je herni demence v nejhorsim pripade sou to cheateri dale sou to spawnkilleri ci jine veci zapricinene hracovym nizskym skillem nebo slabsi inteligenci


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát lis 25, 2005 2:40 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Huntre naprosto s tebou souhlasim a sem rad ze si to take rekl. Uz sem to tady myslim take psal a ne jednou!!!!

1. map je opravdu prilis, zbytecne mnoho (polovina z nich restartuje, ma malo, je totalne dmntni apod..), jak treba rikal LOKRIS mel pravdu, na co hned od kandidatu na admina nove mapy??? Lepsi by bylo kdyby se vyhazeli ty nepouzitelne a pak se muzou pridavat dalsi!!
Sharku tenhle server nebude lepsi kdyz tady budeme mit 10000 map na nic!!!! ale kdyz bude funkcni a bude hrace bavit!!!!!! A votru je zatim jen 5!!!!!!

2. na fun chodi strasna dmnc!!! at uz cheatri, SK, TK a vubec dmnc obecne

PROSIM proc radsi neni zaplej PUBLIC?!! Myslim ze by to spousta hracu uvitala!!! Nemyslim tu spoustu kktu z FUNU, ale normal hrace!!!
Minimalne do te doby nez bude vybrano dost na ten novej server, nez bude dostatek voteru!!! Admini aspon budou mit cas zatim "procistit" ten Funod spatnejch map a pripravit ho!!!!
Howhg

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát lis 25, 2005 3:27 pm 
Offline
active

Registrován: ned říj 23, 2005 8:32 am
Příspěvky: 175
Bydliště: KoÂąice , Slovensko
CS amatuer nooob píše:
Huntre naprosto s tebou souhlasim a sem rad ze si to take rekl. Uz sem to tady myslim take psal a ne jednou!!!!

1. map je opravdu prilis, zbytecne mnoho (polovina z nich restartuje, ma malo, je totalne dmntni apod..), jak treba rikal LOKRIS mel pravdu, na co hned od kandidatu na admina nove mapy??? Lepsi by bylo kdyby se vyhazeli ty nepouzitelne a pak se muzou pridavat dalsi!!
Sharku tenhle server nebude lepsi kdyz tady budeme mit 10000 map na nic!!!! ale kdyz bude funkcni a bude hrace bavit!!!!!! A votru je zatim jen 5!!!!!!

2. na fun chodi strasna dmnc!!! at uz cheatri, SK, TK a vubec dmnc obecne

PROSIM proc radsi neni zaplej PUBLIC?!! Myslim ze by to spousta hracu uvitala!!! Nemyslim tu spoustu kktu z FUNU, ale normal hrace!!!
Minimalne do te doby nez bude vybrano dost na ten novej server, nez bude dostatek voteru!!! Admini aspon budou mit cas zatim "procistit" ten Funod spatnejch map a pripravit ho!!!!
Howhg
Povim muj nazor :>
1. Map je vela to vseci vedia,su mapy zbytocne su mapy ktore r server,ALE nevidim nic zle na tom ze kandidati na admina robili svoje map packy ,aspon ja som don nedal ziadne mapy ktore by som nepoznal a nehral mapy typu awp_india , aim_aztec ,awp_map_sexy su FUN dobre mapy...na inych servroch hodne hrane.

2.A pdtb nieje dmncia to ze pride daky exot na public a fkuse si bude vypisovat ze chce svojho d2 a nic ine a tak.... obohrate mapy....a publick na gz nema buhvijaky viznam pretoze ako vseci vieme na GZ chodia prevazne noobs a dmnti ,ty co vedia hrat su bud admini alebo ludia ktory to us chvilku hraju.Ak je na funu demnce co by potom bolo na publicu ?Nemalo by to ziadnu uroven .Inteligencia + skill vacsine hracom chyba , cest vynimkam.HOWGH

_________________
<512kbps>Pentium 4 , 2800mghz , 512 mbRam, 160 hDd, Lan connect ,Mx1000 laser | mouse :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát lis 25, 2005 3:50 pm 
Offline
spammer :-)
Uživatelský avatar

Registrován: stř říj 05, 2005 1:06 pm
Příspěvky: 1031
3RiX píše:
Povim muj nazor :>
1. Map je vela to vseci vedia,su mapy zbytocne su mapy ktore r server,ALE nevidim nic zle na tom ze kandidati na admina robili svoje map packy ,aspon ja som don nedal ziadne mapy ktore by som nepoznal a nehral mapy typu awp_india , aim_aztec ,awp_map_sexy su FUN dobre mapy...na inych servroch hodne hrane.

2.A pdtb nieje dmncia to ze pride daky exot na public a fkuse si bude vypisovat ze chce svojho d2 a nic ine a tak.... obohrate mapy....a publick na gz nema buhvijaky viznam pretoze ako vseci vieme na GZ chodia prevazne noobs a dmnti ,ty co vedia hrat su bud admini alebo ludia ktory to us chvilku hraju.Ak je na funu demnce co by potom bolo na publicu ?Nemalo by to ziadnu uroven .Inteligencia + skill vacsine hracom chyba , cest vynimkam.HOWGH


Ach jo co k tomu rict. 3Rix Nic proti tobe nemam,ale radeji uz nic nepis.
Co nazor to opravdu unikat.
1.o adminech se nikdo nebavil
2.Public ma sakra zasadni vyznam.Pokus si si chtel teamove a kvalitne zahrat sel jsi na public.

Prosim te dukladne si precti CELE tohle forum a pak se zamysli sam nad sebou a tim co jsi napsal v tom 2 bode.

_________________
<LAN 100Mbit> CPU: AMD Quad-Core, RAM: 4x2GB RAM , Grafika: 2x Geforce 9800GTO (1Gb), HDD: 2TB


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát lis 25, 2005 4:05 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 08, 2005 9:07 pm
Příspěvky: 492
Bydliště: I am back :)
ja osobne rikam ze FUN je strasne dobry .. ale taky je to tim, ze kdyz proste hraju nejakou mapu, ktera se mi zda blba... po 5 minutach se mi zda porad blba ... a po 15 minutach si porad rikam, ze je to pekny shit tak ji uz proste znovu dobrovolne nedam!! :D
je to jen omezene tim, ze mam moznost votovat ... ti co nemaji, to maji tezsi

ale s rukou na srdci ... jak to dopada, kdyz moznost votovani je povolena?! furt se nachazeji lamy, ktere proste nebudou hrat zadnou mapu dele jak pul minuty a budou proste porad a porad votovat (tohle je kruta realita...)

k Publicu .. az bude prilezitost (penize), tak jsem pro aby bezel furt
do te doby by se mohl obcas zapnout (ale souhlasim se Sharkem .. nektere proste super mapy jsou jen na FUNu .. a navic na FUNu jsou i ty mapy, ktere jsou na publicu .. takze se to da nejak zkloubit dohromady 8) )

_________________
<Erkor 512kbps> AMD Athlon XP 1800+ (1,5GHz) , RAM 512MB DDR , HDD Seagate 200GB , ATI RADEON 9600 XT , a proste vse co ma normal komp..
Desnake aka Just4FUN+mp3


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 212 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz