Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je pát kvě 17, 2024 2:03 pm

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 64  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř srp 31, 2005 7:46 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Po dlouhy dobe sem zase na chvilku zahral a hned se nasel zase jeden zas..... cheatr. Aspon teda myslim. :wink: Omfg, kolik jich je, to uz konecne nemuzou dat pokoj. At si hrajou spolu sv*n*!!!

jmeno: << kart >>
duvod: speedhack - v mape cs assault city sem sotva dobehl za T k zebriku (nebyl sem od nej daleko) a on uz tam byl uvnitr a strilel do nas!! Nemozne tam byt tak rychle. Pak uz to ale myslim neopakoval. Taky to byla nejaka lamka (jako ja :D ) protoze mel skore tak 2-7. No nevim. Kdyztak kdo to videl at se k tomu vyjadri.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát zář 02, 2005 5:35 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Uz se tady o tom urcite nekde mluvilo ale ja to nejak nenasel (nebo mozna spis nechtel hledat? :wink: ) Jde o neustale startkilly predevsim na serveru FUN pri aim-mapach. Protekce funguje myslim jen na publicu, ale tam to nema az takovej vyznam (pri hrani normalnich map). Uz sem o tom mluvil se Spidlou ale chci to rict i dalsim adminum.

Napr. hrac: "w_tigre_w" to delal naprosto porad. Nekolikrat zabil nekoho a nebo ho aspon sjel tak na 40. Nasal sem mu nekolikrat at to nedela, ze je to zakazany (i v pravidlech serveru) a on jako reakci mi hned pristi kolo dal okamzite HS.
- chci poprosit admini aby mu dali treba warning nebo neco

Btw, rad sem te poznal Spidlo. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát zář 02, 2005 6:49 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv bře 24, 2005 6:56 pm
Příspěvky: 325
Bydliště: Podoli
dal bych w_tiger_w ban :twisted: :twisted: , je to nejakej mongol z portugalska a je furt mimo. Jemu to clovek nevysvetli. :D

_________________
AMD Athlon 2GHz , 1024MB DDR, ATI Radeon 9000P, HDD 80GB, Win XP, podlozka 25Kè Makro


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob zář 03, 2005 8:34 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 19, 2005 4:50 pm
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 12
Nevim jestli jsi takovy lama, CS amateur noobe, ale kdyz jsi se bavil se Spidlou, tak jsem byl u toho, a pokud vim, tak nam rekl nasledujici:
"S tema startkillama se prozatim neda nic delat, protoze jeste nevysla nova verze spawn protectionu pro nas novej amx." Proto jedina moznost jsou kicky a bany. Ale admini (bohuzel) nemuzou bit vsude. Navic spousta lidi jedna podle hesla "kdyz je nemuzes porazit, tak se k nim pridej", a tak by se asi brzo zabanovala pulka serveru. I kdyz to by ho mozna dost zkvalitnelo :twisted:

_________________
Threeman aka no name
UPC 10Mb, AMD Athlon 64 3000+, 1 GB RAM, ATI Radeon HD 3870, WinXP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob zář 03, 2005 9:04 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
CS amatuer nooob píše:
- chci poprosit admini aby mu dali treba warning nebo neco


Threemane, nevim ale mozna ta lama ses ty. Nejdriv se nauc cist a pak do nekoho rejpej!!!!!!! :lol:
Ja vim co mi Spidla rikal, omg!!!! Nejsem hluchej! Chtel jsem aby se davali treba warningy a nebo treba vzdy kdy se zapne aim-mapa tak aby se tam treba pri freezetimu napsalo velkym pismem ze se to nesmi a ....

Kdyz by si to rekl kazdej (tak se k nim pridam), tak to by se ten server mohl rovnou zavrit! To by byl jen samej cheatr, kempr atd.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob zář 03, 2005 9:15 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv bře 24, 2005 6:56 pm
Příspěvky: 325
Bydliště: Podoli
Warning na obrazovku je na nic. napisu to tam trikrat, furt startkilli,tak je kicknu, oni si daj reconnect a zeptaj se me proc sem je kicknul. Napisu jim ze za Startkill, tak on ho udela znova, ja zase kick a on se me po reconnectu zepta za co. OMg Chtelo by to pri vstupu na server nejakej meric IQ

_________________
AMD Athlon 2GHz , 1024MB DDR, ATI Radeon 9000P, HDD 80GB, Win XP, podlozka 25Kè Makro


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob zář 03, 2005 4:37 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Asteriks píše:
OMg Chtelo by to pri vstupu na server nejakej meric IQ


ROFL!!!!! :lol: :lol: :lol:
Asi jo! Omg, to je jako kdybych sel a nakopl policajta mezi nohy! Zavreli by me na nejakou dobu pak by me pustili a ja se zeptal za co me zavrel a nakopl bych ho znova! :lol: :lol: (no i kdyz staci mit u sebe nejaky penize a to zavreni by nebylo asi ani nutny, nojo no ty cesti policajti :wink: )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob zář 03, 2005 6:51 pm 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 6:25 pm
Příspěvky: 448
Bydliště: Podolí
kurva lidi mohli byste se v tom foru bavit normalne ??? prectete si nazev

_________________
<AP> AMD Athlon XP 2200+ 1,8Ghz , 1.3GB DDR, ATI Radeon 9600Pro, MSI KT6 Delta, HDD 320GB Seagate Baracuda, 17" AOC CRT + Samsung LCD 17", ASUS 52x32x52x, Win XP Pro + Notebook ASUS X51R 1,6Ghz, 2GB DDR2, 120 GB SATA, 15,4", Ubuntu Intrepid 8.10


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte zář 06, 2005 8:32 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: pát srp 12, 2005 3:27 pm
Příspěvky: 30
Bydliště: most
taak jsem se rozhod, ¾e budu delat práskaèe, lebo me docela toèí, kdy¾ mì nìkdo 5x za sebou zabije na startu .))

serhat a platoon lamim dnes hráli soutì¾, kdo bude lep¹í teamkiller..
...pokud chcete screenshoty..muÂľu poslat.) ...serhat je krome toho pan hlava...desne okatej aimbot.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2005 8:58 am 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pát črc 01, 2005 7:18 am
Příspěvky: 465
Bydliště: Jizak, Praha 11
Uz je zabanovanej;)))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: TK, SK, TA, WH,aim-bot ... piste
PříspěvekNapsal: čtv zář 08, 2005 3:56 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 08, 2005 9:07 pm
Příspěvky: 492
Bydliště: I am back :)
piste kdykoliv jak narazite na cokoliv ilegalniho :wink: ... hodne to pomuze pri reseni podobnych problemu
Admins jsou tu prece od toho aby pomahali...
ale piste prosim na jine mistnosti fora, pac tohle je tak trosku o necem jinem :P

_________________
<Erkor 512kbps> AMD Athlon XP 1800+ (1,5GHz) , RAM 512MB DDR , HDD Seagate 200GB , ATI RADEON 9600 XT , a proste vse co ma normal komp..
Desnake aka Just4FUN+mp3


Naposledy upravil Desnake dne sob zář 10, 2005 2:32 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Nevim presne co se deje...
PříspěvekNapsal: pát zář 09, 2005 11:36 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 10, 2005 10:47 pm
Příspěvky: 2
Ahoj Vsichni, mam asi problem, ale nevim jak velkej:-) byl jsem dneska cca kolem 24:00 jako uz nkolikrat u Vas na serv ve hre a pak se neco prihodilo...napsal jsem ze je tam momentalne "fck mapa (presne takhle) bo me furt kilovali na startu (coz dle vseho zakazano) pak jsem se odpojil a skocil na druhej port a ted me to porad vykopava po chvilce hrani. Nevim jestli mam BAN bo to nic nepise pri nalogovani a nemuzu tu nikde najit zadnej list s BANama abych si to overil a pripadne napsal omluvu. jest-li mi muze nekdo pomoc tak se mi ozvete. Diky Myst_cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nevim presne co se deje...
PříspěvekNapsal: sob zář 10, 2005 5:49 am 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pát črc 01, 2005 7:18 am
Příspěvky: 465
Bydliště: Jizak, Praha 11
Myst_cz píše:
Ahoj Vsichni, mam asi problem, ale nevim jak velkej:-) byl jsem dneska cca kolem 24:00 jako uz nkolikrat u Vas na serv ve hre a pak se neco prihodilo...napsal jsem ze je tam momentalne "fck mapa (presne takhle) bo me furt kilovali na startu (coz dle vseho zakazano) pak jsem se odpojil a skocil na druhej port a ted me to porad vykopava po chvilce hrani. Nevim jestli mam BAN bo to nic nepise pri nalogovani a nemuzu tu nikde najit zadnej list s BANama abych si to overil a pripadne napsal omluvu. jest-li mi muze nekdo pomoc tak se mi ozvete. Diky Myst_cz


Reseni je jednoduche, na public serveru je totiz zapnuta cheating death..Tak si ji stahni bud na nasich strankach nebo na http://www.unitedadmins.com a bude po problemu;))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob zář 10, 2005 7:59 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv bře 24, 2005 6:56 pm
Příspěvky: 325
Bydliště: Podoli
Myst_cz banlist najdes na homepage pod statistikama

_________________
AMD Athlon 2GHz , 1024MB DDR, ATI Radeon 9000P, HDD 80GB, Win XP, podlozka 25Kè Makro


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 11, 2005 10:55 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: pát srp 12, 2005 3:27 pm
Příspěvky: 30
Bydliště: most
taak jsem tu zas..asi by to chtelo vic adminu, kteri budou hrat i po vecerech.. nevim, co se to slejza za lidi na tech serverech..ale prijde mi, ze maj v palicich uplne nasrano..neustaly startkills a teamkills..
a ka¾dej druhej den tam pøilejzá serhat, co pozabiji celej tym hned na startu ...pokud nemá pevný ip, tak si banem prilis nepomuzete, páè mu¾e v¾dycky zmenit ip nebo nick..co¾ zøejmì taky dela ...dneska to dotah dokonce na -20


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned zář 11, 2005 10:59 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: pát srp 12, 2005 3:27 pm
Příspěvky: 30
Bydliště: most
aaa..zmìna...tak u¾ je na - 40 .))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 12, 2005 5:24 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 22, 2005 11:38 pm
Příspěvky: 973
Bydliště: Kladno
urcite mas screenshot a poslal si to nekomu z adminu, neni totiz si pak takoveho typka najit.... :wink:

_________________
<optika 20MBit> ; MSI GX700PX, Intel(R) Core(TM) 2 Duo 7250, RAM 2 Giga, NVIDIA Geforce 8600M GT 512MB, HDD 320 GB


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 12, 2005 8:25 am 
Offline
active

Registrován: čtv čer 02, 2005 8:48 pm
Příspěvky: 125
Bydliště: de_Strizov
maoricio píše:
taak jsem tu zas..asi by to chtelo vic adminu, kteri budou hrat i po vecerech.. nevim, co se to slejza za lidi na tech serverech..ale prijde mi, ze maj v palicich uplne nasrano..neustaly startkills a teamkills..
a kaµdej druhej den tam pøilejzá serhat, co pozabiji celej tym hned na startu ...pokud nemá pevný ip, tak si banem prilis nepomuzete, páè muµe vµdycky zmenit ip nebo nick..coµ zøejmì taky dela ...dneska to dotah dokonce na -20

jo jenze ne v¹em adminùm je 10 let aby sedeli celej den u kompa a paøili CSko..... a jeste ve veèerních hodinách...

_________________
<czfree-CB> Intel Celeron CPU 2.00GHz =( , 256 MB RAM, nVidia GF 440 MX , 17" Siemens Nixdorf , ZK Soundmax, HDD 80 GB a dal nic nevim..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 12, 2005 9:09 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: úte bře 22, 2005 11:38 pm
Příspěvky: 973
Bydliště: Kladno
maoricio píše:
aaa..zmìna...tak u_ je na - 40 .))


a co takhle podpis podle pravidel... [-o<

_________________
<optika 20MBit> ; MSI GX700PX, Intel(R) Core(TM) 2 Duo 7250, RAM 2 Giga, NVIDIA Geforce 8600M GT 512MB, HDD 320 GB


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon zář 12, 2005 11:53 am 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: pát srp 12, 2005 3:27 pm
Příspěvky: 30
Bydliště: most
právì proto øikám, ¾e by to chtìlo i nìkoho, kdo má èas i po veèerech..
...urèitì je jsou hráèi, co nemaj èas hrát odpoledne nebo dopoledne..a ti se pak musej veèer plácat na nehlidanym serveru s lidma, co tam delaj bordel...


...jinak screenshoty samozøejmì mam...staèi øict, kam konkretne to poslat

_________________
amd athlon xp 1800+, 256 mb ram ddr, ati radeon 9200s 128 mb, hdd wd 80 gb, hdd wd 40 gb, lg gsa 4163b, win xp, debian


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1266 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 64  Další

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz