Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je čtv bře 28, 2024 12:08 pm

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Žádost o post admina
PříspěvekNapsal: úte bře 24, 2009 11:21 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: úte bře 24, 2009 11:13 pm
Příspěvky: 7
Bydliště: Neratovice
Dobrý den Dámy ( možná tu nějaký jsou ) a Pánové,


Rád bych se ucházel o funkci admina na Vašich serverech. Věřím, že jsem schopen posílit již tak jistě silný Admin Team jaký máte Vy, ale jsem přesvědčen, že bych nebyl pouze do počtu wink. Mám chuť pracovat pro team a pokusit se vytvořit server, který se bude moci pyšnit tím, že je "čistý". CS hraji s přestávkami asi 5.let především na steam serverech. Jsem vlastníkem steam účtu i účtu ČMPS ( Českomoravský Svaz Progamingu ). Pracuji jako redaktor HC Sparty Prahy, takže si myslím, že trochu inteligentní budu x))

Samozřejmě jsem četl, že Adminy přijímáte jen dle doporučení jiného admina, ale jelikož žádného z Vás lépe neznám rozhodl jsem se pro tuto formu.


Ještě stručné info o mé osobě

Jméno: Karim Chriti
věk: 17 let
povolání: student Střední odborné školy Odolené Vody
nick: YoungKilla
email: Karim.Chriti@seznam.cz - Karim.Chriti@sparta.cz ( tam skoro nikdy nejsem, proto doporučuju tu 1. )
ICQ: 484-753-145

Předem děkuji za všechny možné odpovědi a přeji hezký zbytek večera.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o post admina
PříspěvekNapsal: stř bře 25, 2009 8:53 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Celkem hezky napsany, ale mel bych k tomu par poznamek:
- hrajes vubec nekdy na nasich servrech?
- prvni prispevek na foru a uz chces byt admin?
- na co tu zminujes nejaky CMSP ucet, ktery muze mit naprosto kazdy zadarmo :D To sem rovnou muzes poslat, ze mas login na UG nebo na warforu treba...

Bohuzel vetsinou davame prednost, kdyz toho cloveka zname, vime co od nej cekat, jaky je atd... Takze ikdyz tvuj post muze vypadat sebe lip a muze byt treba i pravdivy, tak preci jen adminem se tu nikdo nestava ze dne na den... Musi nejdriv pro portal neco udelat a byt tu aspon trochu videt!
To ovsem neznamena, ze do budoucna se treba nemuzes stat adminem... :wink:

Tak zatim! :)

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o post admina
PříspěvekNapsal: stř bře 25, 2009 12:36 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: úte bře 24, 2009 11:13 pm
Příspěvky: 7
Bydliště: Neratovice
Hezké dopoledne

No, to jsem ani nečekal, nic se neděje. Ano, na Vašem serveru hraji pod stejným nickem jako jsem zaregistrovaný na fórum. Jak si již psal, mam zde 3 příspěvky, je to tím, že jsem an forum nikdy nepsal :-)Když potřebovali hráčio poradit, redil jsem na ICQ, které jsem posílal ve hře :)

Plně si uvědomuju, že práva nedostanu hnedka. No, pokudete chtít mě více pozant, můžete se kouknout na ( www.soe.cz ). ( http://forum.soe.cz/profile.php?id=2073 ) Tam jsou mé příspěvky, takže byste tak nějak zjistili jak se chovám atd :)

Budu zde aktivní, pomáhat a lovit, třeba časem přibydu do vaše týmu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žádost o post admina
PříspěvekNapsal: stř bře 25, 2009 1:12 pm 
Offline
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: ned čer 03, 2007 2:53 pm
Příspěvky: 1859
souhlasím z CSANem, pokud budeš aktivní, pomáhat při revizích serverů, hledat cheatery tak není problém .. a totéž platí i pro další zájemce

Proto
-= LOCK =-


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz