Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je čtv bře 28, 2024 9:17 pm

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2009 2:48 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 12, 2009 2:29 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: A klíče nechceš ?
HI ALL !!! Chtěl bych se Vás, tedy hlavně adminů zeptat. Hraji HNS už půl roku na vašem serveru. Tedy jak jsem HNS začal hrát poprve tak na vašem serveru. Chytlo mě to a hraju ho dodnes. Vím že eh? byl na HNS admin (možná že ještě je-nevím), ale už asi od září tam moc nechodí. já hraju HNS každý den min. 3 hodiny a videl jsem ho tam naposled asi 5 minut minulý měsíc. Tak bych se chtěl zeptat, jestli byste mě nevzali jako admina.

-Je mi 15, bude 16
-HNS jak jsem řekl hraju už asi půl roku nebo víc
-Je taky prada, že admin nemůže být uplná lama, takže HNS už celkem umím. (skáču LJ 240 skoro vždy, a ostatní tky)
-Jsem nba serveru celkem dost známý
-Nikdy jsem neměl ban za script nebo cheaty
Doufám že Váš názor vezmete pozitivně, ale je mi jasné že mě nemusíte vzít :D . Hlavně odepište. Dík předem !!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2009 2:54 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 11, 2008 9:15 pm
Příspěvky: 275
Bydliště: tady
nick?

a Ne Gp ted resi neco jinyho....precetl sis to tady vubec? nebo si se jenom registroval a hned si pises o adminstvi? :roll:

_________________
Asus, Operační paměť 4096MB, HDD 500 GB, 3,25 GB RAM,Procesor Intel Core 2 duo 3.00 GHz,Video Card ATI Radeon HD 4800 Series ,Windows XP,Monitor Samsung SyncMaster 25-Inches ,myš Logitech.Klávesnice Chicony,sluchátka Trust s mikrákem + 2 Notebooky Asus, 2x 2GB RAM , 2x 800 MGz 2x mikraky + 1 video kamera


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2009 3:19 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 12, 2009 2:29 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: A klíče nechceš ?
Ve hře se jemnuji zeWl # _Zamy96_{ENERGY} a já jsem zaregistrovaný pod jiným jménem, ale řekl jsem si že si dám nové a budu na forko chodit častějic atd. pod jménem které mám ve hře. Jak máte Help ICQ Gameparty, tak jsem jim tam psal a on říkal že mám napsat na forko že by se za mě přimpluvil xD. Já bych to fakt mchtěl, budu to hrát poořád HNS hraju to skoro furt i teď tam sem a fakt by mi to udělalo radost ten admin post. Jsou tam teď samí blockeři a scripteři. Není tam žádný admin, tak bych chtěl vzít to místo.
Rozmyslete si to prostím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: sob pro 12, 2009 3:24 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 12, 2009 2:29 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: A klíče nechceš ?
Jo a vím že prý opravujete servery nebo tak něco. Všiml jsem si, když je na HNS plugin votemap že s tama zmizely block mapy jako je de_dust2 atd. Ani se už nehrajou. Hele :
První jsem psal na ICQ Gameparty, abych Vám nabídl PaintBall server. Řekl mi že mám napsat dog.bigovi. Napsal jsem mu a on odepsal, že teď tu něco opravují ať napíšu přístí pátek že se rozmyslí. A tak jsem napsal zase na OCQ Gameparty, jestli bych nemohl být aspoň na chvíli admin na HNS. Řekl mi, že mám napsat na forko že sem inteligentní :D (blbost) :D:D a že když tak by se za mě přimluvil. Toť vše. Stačilo by mi jen na chvíli než se uvidí co a jak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: ned pro 13, 2009 11:02 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 21, 2008 5:20 pm
Příspěvky: 124
Bydliště: Vyškov
Co jsem si četl, vypadáš na slušného adepta, pokud to tedy není kec, že jsi na serveru min. 3hodiny denně.
Ale musím ti říct to samé co načal Jirka.. GameParty teď řeší docela dost krizovku a na tyto žádosti není čas ani chuť.

Pokud GameParty přežije, tak se ti pak určitě někdo ozve.

_________________
CA Zdroj SilverStone SST-ST50F 500W 12 cm fan, super silent, 6xSATA, 2x6pin PCI-E RoHS; MB ASUS M3A79-T DELUXE nForce 790FX, CrossFireX; CP AMD Phenom Quad-Core 9950e 2,6GHz - Black Edition BOX; HD WD 1TB Caviar WD1001FALS 3,5" SATA/300 32 MB;VG Sapphire Radeon HD 4870X2 2GB DDR5 PCIE HDTV dual DVI;ZV Creative SB X-Fi Xtreme Gamer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: ned pro 13, 2009 11:48 am 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 12, 2009 2:29 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: A klíče nechceš ?
*MYLD[A]* dík, že to tak bereš a že mi věříš, že nemusím být špatný. Na PC jsem denně asi 4-5 někdy dokonce i třeba 8 hodin :D Na PC mám hry jen CoD 1, Team Fortress 2 a CSko. Takže hraju skoro pořád jen CS, jinak jsem na netu. Když jsem se poprve připojil na Váš server, hrála se v tu dobu de_dust2 to si úplně pamatuju :D Skákal jsem po blockách a byl sem upe mimo proč to podemnou padá :D Pak jsem našel nějákého kluka už zkušenějšího a ten mě začal všechno učit. Od té doby hraju furt a furt HNS. :D A chtěl bych se ještě zeptat, jestli by nešlo. Hrál jsem na nějákém serveru HNS a tam měli ve hns_floppytown a hns_floppytown2 blocky. Takže tak skákali na blockách i ty skákací trampolíny. Ale Váš server je nej a právě na něm mi chybí ty blocky. Tak jestli byste to tam nemohli dát někdy v budoucnu.
A jestli potřebujete s něčím help, tak napište. Sice nejsem žádný profík, ale v AMX Modu se celkem vznám.
Máte fakt GOOD server. =D>


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: ned pro 13, 2009 9:33 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 12, 2009 2:29 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: A klíče nechceš ?
Jo a nechci spamovat, ale chtěl bych poprosit, jestli byste nemohli dát tyto nové HNS mapy na server. Pořád se tam hraje hns_floppytown a prostě všechno už je ohrané.
Mapy :
hiz_cbble - http://www.fpsbanana.com/maps/117024
hns_YTT_Simpson - http://www.fpsbanana.com/maps/99654 (Tuhle mapu tam moc moc prosím dejte za každou cenu)
hns_rooftops_remake - http://www.fpsbanana.com/maps/88347
Sry za Spam :(, ale pls dejte tam tyhle mapy. THS za vše


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: ned pro 13, 2009 9:56 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 11, 2008 9:15 pm
Příspěvky: 275
Bydliště: tady
ctes vubec co piseme??nebo si tu furt meles svoji? Gp ma problemy neni nikdo kdo by to tam pridal....takze misto toho abys tady psal o pridavani map tak radsi zajdi na servery a chytej cheatery a trochu si procti forum....

edit:a dej si spravnej podpis :arrow: viewtopic.php?f=9&t=4

_________________
Asus, Operační paměť 4096MB, HDD 500 GB, 3,25 GB RAM,Procesor Intel Core 2 duo 3.00 GHz,Video Card ATI Radeon HD 4800 Series ,Windows XP,Monitor Samsung SyncMaster 25-Inches ,myš Logitech.Klávesnice Chicony,sluchátka Trust s mikrákem + 2 Notebooky Asus, 2x 2GB RAM , 2x 800 MGz 2x mikraky + 1 video kamera


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2009 2:12 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 12, 2009 2:29 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: A klíče nechceš ?
Mam jit chytat cheatery ?? :D Dobře, nevím sice jestli chytím cheatera, ale dostal jsem blockera. Tady je screen : http://imgupload.biz/files/o0viygt4i82xq2vjhqv5.jpg Vidíte ?? Proto chci být admin. Za 1. baví mě to a za 2. podívejte se co ostatní hráči dělají bez dozoru.
JJ vím, že GameParty se v ohrožení a proto počítám s odpovědí. Doufám že se Vám podaří udržet GameParty dál. Tady máte aspoň screen že nechci být adimin jen abych machroval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2009 2:16 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
A tim screenem jsi chtel rici co? :)

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2009 3:03 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 11, 2008 9:15 pm
Příspěvky: 275
Bydliště: tady
ze umi zapnout cs :lol:

_________________
Asus, Operační paměť 4096MB, HDD 500 GB, 3,25 GB RAM,Procesor Intel Core 2 duo 3.00 GHz,Video Card ATI Radeon HD 4800 Series ,Windows XP,Monitor Samsung SyncMaster 25-Inches ,myš Logitech.Klávesnice Chicony,sluchátka Trust s mikrákem + 2 Notebooky Asus, 2x 2GB RAM , 2x 800 MGz 2x mikraky + 1 video kamera


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2009 3:13 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 12, 2009 2:29 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: A klíče nechceš ?
Tím screenem sem chtěl říct, že blockuje. A myslím že za block se dává někdy kick a opakovaně ban. A tady se to projevuje opakovaně. Víš jak všichni hráči pak nadávaj že nemůžou v klidu hrát ??? Potom zas nějáký kok** kecá furt do mikrofonu atd. A někdy si tam někdo veme i SpeedHack. Proto sem nabízel pomoc jestli nehledáte admina na HNS. Když pan ehi neumí hrát a sere na to !!! Pak nemůže nikdo hrát v poho a zas tam všichni nadávají. Admin může přece vytvořit otázku. A to zas k tomu, že když se hráči hádají jestli KILL nebo NO KILL tak admin vytvoří otázku a ta odpověď která má více hlasů, ta bude platit. A nemusíme se zas hádat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2009 3:21 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 11, 2008 9:15 pm
Příspěvky: 275
Bydliště: tady
a co si tim rekl? co s tim mame jako delat? navic pro navrhy na ban je tu vytvoreny jiny topic...skus ho najit :roll: a kdyz ho najdes ,tak mozna zjistis ,ze k tomu aby sme nekoho zabanovali potrebujeme Ip...

Navic se mi nelibi jak mluvis o ehim? ...udelal pro Gp mnohem vic nez ty [-X momentalne asi nema cas, admini nejsou boti co tu jsou 24/7....mame vlastni zivoty a toto delame ve svem volnem case, ptze nas to bavi...

pokud si tam videl ,ze ma nekdo Sh, tak proc nenatocis demo?to je tak tezky ho udelat a dat ho sem? jestli jo? tak jak pak chces zvladnout admina?

_________________
Asus, Operační paměť 4096MB, HDD 500 GB, 3,25 GB RAM,Procesor Intel Core 2 duo 3.00 GHz,Video Card ATI Radeon HD 4800 Series ,Windows XP,Monitor Samsung SyncMaster 25-Inches ,myš Logitech.Klávesnice Chicony,sluchátka Trust s mikrákem + 2 Notebooky Asus, 2x 2GB RAM , 2x 800 MGz 2x mikraky + 1 video kamera


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2009 4:22 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 12, 2009 2:29 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: A klíče nechceš ?
Ja chci dělat admina. Nemyslel jsem tim nic šatného. O ehim sem to tak nemyslel, ale když je admin, tak by aspoň jednou za týden mohl přijít. Tento měsíc tam vůbec nebyl. Ten screen, tím sem chtěl ukázat jak tam nějácí blbečci blockují atd. OK, budu se snažit. Ehi toho udělal pro GameParty více než já, asi proto, že byl admin. A znovu říkám, jestli potřebujete přispět na chod serveru nebo máte s něčím problém, napište mi. Budu se snažit pomoct.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2009 7:10 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Muzes mi jeste jednou vysvetlit, kdo koho na tom screen blokuje?

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2009 8:56 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 12, 2009 2:29 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: A klíče nechceš ?
Hráč Loading... blockuje mě, a ostatní CT, kteří chcou skočit LJ1.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2009 11:26 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
COZE? :shock: Aha, ono je silene tezky skocit tedy toho pul metru vedle neho a nebo jit proste skakat jinam ze?
Vzpamatuj se prosimte...

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: úte pro 15, 2009 6:50 am 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 12, 2009 2:29 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: A klíče nechceš ?
Ježiši :D:D Podívej, pro mě není těžké skočit k němu vedle a killnout ho. Ale pro ostatní nooby jo. Potom tam nadávají začnou se hádat a pak začnou blockovat aj ti druzí a je v tom bordel. Mě omg nejde o to že chci být admin kvůli toho že když mě někdo blockne tak dám BAN. NE ! Prostě chci být admin z důvodů :
Za 1. Prostě mě to baví. Když jsem admin, CSko mě baví na 100%, když admin nejsem tak mě CS baví na 99,9%, to ale neznamená, že když mě nevezmete (s čímš samozdřejmě počítám) že skončím s CSkem. CSko hraju od mých 11 let. Teď je mi 15.
Za 2. I kdyby někdo blockoval mi, tak bych ho nekicknul, ale kdyby někdo blockoval nějákého nooba, tak podle mojich pravidel bych ho kicknul, jestli by pak blockoval bych ho zase kicknul a kdyby pořád blockoval, pak příde BAN na 2 hodiny.
Nemyslete si že chci být admin kvůli toho že přídu na server a všichni z respektu :"Ahoj, cau, cc. NE !! Chci být admin, protože mě to prostě baví a když není na serveru žádný admin, tak tam maj všichni scripty, někdy dokonce SpeedHack a pak nemůžeme si vůbec zahrát, když nám nějáký ***** kazí hru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: úte pro 15, 2009 8:35 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 11, 2008 9:15 pm
Příspěvky: 275
Bydliště: tady
znovu opakuju natoc demo....a dej ho sem...

_________________
Asus, Operační paměť 4096MB, HDD 500 GB, 3,25 GB RAM,Procesor Intel Core 2 duo 3.00 GHz,Video Card ATI Radeon HD 4800 Series ,Windows XP,Monitor Samsung SyncMaster 25-Inches ,myš Logitech.Klávesnice Chicony,sluchátka Trust s mikrákem + 2 Notebooky Asus, 2x 2GB RAM , 2x 800 MGz 2x mikraky + 1 video kamera


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hide N Seek Admin
PříspěvekNapsal: úte pro 15, 2009 1:10 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 12, 2009 2:29 pm
Příspěvky: 49
Bydliště: A klíče nechceš ?
JJ, hned jak uvidím blockera, cheatera nebo prostě nejákého **** hned sem dám demo. A musím uznat, hezky změněné forko :D GL =D>


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ] 

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz