Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je čtv bře 28, 2024 9:27 pm

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: VYJADRENI
PříspěvekNapsal: pon led 11, 2010 11:03 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 29, 2009 3:49 pm
Příspěvky: 82
Bydliště: Karvina
Rad bych se vyjadril k tomu co jsem provedl,

co se stalo stalo se, nemuzu to vratit a docela me to s... stve a mrzi.

z 90% co jsem s Jirkou hral osudnou hodinku, jsme byli na sami dva, mam zapsane ip vsech cs admin (ciste ze studijnich duvodu),
od zacatku jsem vedel, ze je to Jirka a ma za ukol me v nejblizsi dobe sledovat jak si vedu.
Tu nedeli jsem se v podvecer uz dost nudil, a napadlo me, ze si s nim 'pohraju' a budu ho skadlit. Hru jsem schvalne 'lamil' (score bylo nejak 20:0 pro Jirku). Po celou dobu jsem Jirkovi vycital ze ma cheaty, a snazil jsem se ho vyprovokovat k tomu aby se priznal ze 'neco' ma. Tady se dostavam k tomu, ze ikdyz Jirka mel zmeny nick vedel jsem, ze to je on v 'utajeni'.
Porad jsem do nej hucel at se prizna. Nakonec (si myslim) se mi ho povedlo vyprovokovat, protoze uz moc neodepisoval v chatu a kdyz jo tak byl docela 'otraveny' mym chovanim.
Kdyz uz jsem se rozhodl, ze toho necham a vypnu csko tak dam tresnicku na (dort) Jirku tim, ze mu dam ban. Slo ciste o legraci (srandu, prd*l, vtip...) coz svedci o tech osudnych 5 minutach. V tu chvili me ani trochu nenapadlo, ze to takhle muze dopadnout. Myslel jsem (ikdyz asi moc ne), ze to Jirku pobavi (tech 5 minut), a priste jak se pripojim tak mi napise jaky jsem blb (mam to aj v nicku), a ze se tomu zasmejeme. Netusil jsem, ze tenhle forek ho nepobavi, ba naopak.
V tuhle chvili vim, ze jsem udelal mega chybu, a nemohl jsem si dovolit takovou legraci jak s sobe rovnym, s kamaradem co pasu kravy, s kterym chodim na pivo, s kterym 'bulam' seminare...
Miluji legraci (myslim, ze bez ni nejde zit..), o tom ze ji beru vazne svedci nejenom muj 6 roku stary herni nick (4FuN^ | gumak blb).
Hloupych 5 min. Rekl jsem si, ze nez delat dobry dojem, vemu to z druhe strany. a tak to dopadlo [-o<
Samozrejme, ze kdyby byl server narvany hraci, tak si to nedovolim.
[-X

Omlouvam se, za moji demenci, a pevne doufam ze muj urychleny rozsudek jeste zvazite. O tom, ze jsem solidni hrac, svedci nejenom muj prinos 'imbecilu' v podobe screenu na foru, ale take vernost GP :)


P.S. za pravopisne chyby se omlouvam, mel jsem narocny den a take se k mych hrubkam priklani moje rodila troj-jazycnost (mluvime doma polsko-slovensko-cesky + karvinske nareci..)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VYJADRENI
PříspěvekNapsal: pon led 11, 2010 11:37 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Vetsi nesmysl sis vymyslet nemohl? :lol:

Zapomnel jsi na to, ze na sevrru jsem byl taky a sam jsi mi do say_teamu psal, ze ma cheaty a nasledne, co jsi mu dal ten ban, jsi jeste psal neco ve stylu: "sakra, jsem se premackl, jsem nechtel jen 5 minut"

Opravdu moc hezka pohadka... A nerikej mi, ze jsi schvalne byl ultra low se skore 1:20, ze te bavilo si nechavat davat hlavy a ze cerstve, co mas mas prava a sleduje se, jeslti vuebc jsi schopnej poznat cheatry a mit prava, tak das adminovi for fun ban...

Muj nazor je takovej, ze jsi fakt spatnak, cheaty nerozeznas, si rad ze umis chodit a mrz ime, ze jsi kdyz uz ses tu vyjadril, napsal takovoudle blbost...

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VYJADRENI
PříspěvekNapsal: úte led 12, 2010 12:52 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 29, 2009 3:49 pm
Příspěvky: 82
Bydliště: Karvina
"sakra, jsem se premackl, jsem nechtel jen 5 minut" jsem nenapsal, napsal jsem "sakra, 5 minut jsem nechtel + smile ':D'" protoze jsem puvodne jsem chtel dat jen kick, to bylo poprvy co jsem to delal prez amxmodmenu, o tobe jsem nevedel, protoze (a jestli se hodlas zeptat jakto jak jsem psal ze mam ip cs adminu tak jsem mel na mysli aktivnich, kecup, dr. pepper atd..) a psal jsem ti to normalne do chatu a ne say_team, blbosti to nejsou, ale tvuj nazor.
nicmene nehodlam se hadat, myslim si, ze mas hlavni slovo ktere prave rozhodlo, proto myslim ze tohle tema muzes uzavrit, nez zitra sem zacnou 'nahodni hodniste' psat kraviny.

dobrou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VYJADRENI
PříspěvekNapsal: úte led 12, 2010 12:57 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 29, 2009 3:49 pm
Příspěvky: 82
Bydliště: Karvina
*'nahodni hoste'

jinak jsem jeste zapomnel dotad, ze proc by me nemohlo bavit nechavat si davat hlavy ? nebo jak nechavat ? jednoduse jsem strilel naplno bez primeho zamereni i na dalku.

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VYJADRENI
PříspěvekNapsal: úte led 12, 2010 11:33 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Ja aktivni, zvlaste na Classicu, jsem.. :-) To, ze me nepoznas, jevec druha!

Jinak k tematu. Pokud je tahle neuveritelna sci-fi pohadka opravdu pravda, tak i tak to myslim si nic nemeni na situaci.

Nedokazu pochopit, jak nekdo, kdo dostane na zkousku 2 dny prava, jen tak for fun udela tohle. Dokazal bych to pochopit u nekoho, kdo tu je delsi dobu, treba rok, a zna se s lidma a udela to ze srandy... Ale v tvoji situaci, mi to prijde naprosto nepochopitelne. Zvlast proto, ze ikdyz vesmes o nicnejde, tak sesnazime adminy peclive vybirat a adminem se nestane tady jen tak nekdo, jako je tomu napriklad u jinych portalu.

Timhle si nadobro ztratil v tomto smeru duveru. Na stranu druhou, kazdy dela chyby a odpoustet je lidske... Takze pokud by si mel stale zajem, byl bych ochotny pristoupit na jakysi kompromis udeleny prozatimnich omezenych prav, kde by si mohl vyuzivat pouze cast prav, krome napriklad banovani, pripadne dle domluvy pouze banovani jasnych prohresku jako je speedhack, TK, naprosto vulgarni chovani atd. S tim, ze by jsi byl pod kontrolou a urcite by si nemel prostor na podobne aprilky...

Zaroven pokud tedy chces takhle, tak bych od tebe chtel na email fanda.ros[a]seznam.cz zaslat ty tvoje IP adresy adminu, ta vim, ze si nevymyslis uplne...

Tot asi k tematu!

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VYJADRENI
PříspěvekNapsal: úte led 12, 2010 12:59 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Probrano po emailu, myslim, ze tady uz k tomu neni treba nic dalsiho dodavat. Ty kterych se neco tyka, jsem uz kontaktoval nebo budu kontaktovat...

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VYJADRENI
PříspěvekNapsal: úte led 12, 2010 1:04 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 06, 2008 8:10 pm
Příspěvky: 51
Bydliště: Slovakia
Nieje pochyb ze gumak nabonzoval vela skodnej co sa tyka serveru DR, spravil chybu za ktoru je potrestaný. Myslim zeby bola skoda ho uplne odpisat, ako hovoris CSAN s obmedzenými pravami by mohol pokracovat. Alebo mu dat prava cisto na DR aby robil poriadky tam. A prave preto ze sa adminom nestane hoci kto, tak istotne to pre gumaka ako aj premna znamena vela ze ste si nas vybrali. Za mna hovorim zeby sme mali najst nejaky kompromis 8) 8) 8) 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VYJADRENI
PříspěvekNapsal: úte led 12, 2010 1:06 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 06, 2008 8:10 pm
Příspěvky: 51
Bydliště: Slovakia
jj LOCK


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz