Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je čtv bře 28, 2024 11:05 pm

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 8:46 pm 
Offline
active

Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Příspěvky: 50
Re: Hide N Seek - Admin

od petulinek1 » pon bře 29, 2010 10:29 am
Zdarec šicy. Hraju na vašem HNS serveru zhruba rok, teď sem tam skoro denně. Skill už nějakej mám a znám víc než polovinu návštěvníků serveru, k tomu příspěvku myslim že od zamyho že to eh? zvládá xD se rači nevyjadřuju.
Mám maturitu z EPS, dobře pracuju s hlds, amxx a spol. Mám zájem o práva Anonymous a ještě zhruba 3 admini mě řekly ať se obrádím na příslušnej thread ve fóru.
Co můžu pro GP udělat? Nemám tolik času jak ty děcka co tam hrajou, tak příspěvky na fórum bych vyloučil, kvůli časovejm indispozicím, to ale můžu vykompenzovat pár návštěvníkama webu Gameparty.cz mám hafa kreditů na surf systémech a americkejch exchange společnostech, tak bych mohl na web poslat kolem 50 kvalitnich navstevniku behem tejdne. Dál, mohl bych se na serveru starat o antiswear, atnicheat a mohl bych založit school v HNS pro noobíQy, pokud ste jako admin team pro, tak se ozvite. Díkec, Zdarec.

c4tch@bullet
petulinek1
Beginner


Příspěvky: 7
Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Nahoru
Re: Hide N Seek - Admin

od petulinek1 » pon bře 29, 2010 10:32 am
Mno a jeste ke Klimsonovu poslednimu prispevku, mapy delat neumim (nemam na to kompl),
ale pár nápadů na vylepšení bych měl.
Na hns server by se mohl hodit SANK SOUND plugin z http://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=48677
Možná traily a podobně, ale to bude server zbytečně zatěžovat,tk nwm.
Možná i nějaký RANKSOUND bo ROUNDSOUND něco jak je na Ghostech a na Maddnesu.
petulinek1
Beginner


Příspěvky: 7
Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Nahoru
Re: Hide N Seek - Admin

od petulinek1 » pon bře 29, 2010 10:35 am
Jo a xD eh?a nemám moc v lásce, ale už do něj nepičuju, že je děcko.
Jo a eh? xD THX za tvou school na mejch HNS začátcích a za prvni perm za reklamu xD
Taky že dík lidem jako empty a spol, co pilujou svůj HNS skill ráno ve tři s MKD players xD
petulinek1
Beginner


Příspěvky: 7
Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Nahoru
Re: Hide N Seek - Admin

od petulinek1 » pon bře 29, 2010 10:38 am
Mno a ještě nechcu spamovat Thread, ale mám svůj názor, tkže, HNS server je skoro dokonalej.
Ale FUN server xD to má bejt FUN? Inspirujte se na Ghostu tam je skoro šecko.
PLuginy od rank přes sank sounds, pluginy Trailů, hats, maskování a spol. proto je to fun, a taky na FUN to chce hafa fy_ maps, takže by neuškodilo nahrát nějaký fy_ map packy.
Už to típnu, hlídám bratra, tak si du fóknót a pustím ho na CS xD sice sou mu 4 ale až bude mít 11 tak bude kotlit šecky profi skillaz z celýho okolí xD Loučím se s vama a těším se na odpověď.

Mno, jirka říkal že to mám sem hodit jako nový téma, tak sem to skopčil xD
Jo a jestli měl pravdu, že pokud se nebudu starat o fórum tak mám na práva zapomenout, opravdu to je rači nechcu. Sem player né spisovatel, možná občas přispěju, ale abych trávil víc jak hoďku denně na fóru neexistuje, ani když pracuju tak nejsu na fóru víc než půl hoďky a to tam dycky něco hledám (to co fulltext nenašel).
Mno konec, nebuduse rozepisovat. Tak CS admin ozvi se ať vim jesi jo bo ne. THX and BB


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 9:21 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 06, 2008 8:10 pm
Příspěvky: 51
Bydliště: Slovakia
nj kazdy pise ze tu hra dlllhu dobu a pritom som takych hracov vobec nevidel... a to som tu skoro kazdy den...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: pon bře 29, 2010 10:42 pm 
Offline
active

Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Příspěvky: 50
Divne ze si me nevidel, na HNS serveru sem skoro denně zeptej se kohokoli koho znáš jesi mě zná a jak často tam sem a uvidíš. Mno sem tam dycky tak po půl hodině a tak 4x-5x denně protože mám teď zlomenou páteř a mám zakázaný sedět aby mi to neporušilo míchu než to sroste, ale aj tak když můžu tak hraju a většinou HNS na GP. Mno já tě tam moc často nevídám tak 2x do měsíce tě tam vidím, častějc sem tě potkával na FUNu ale tam už se moc neukazuju.
Zeptej se třeba eh?a bo někoho teďka už sem zas 2x v topku což je samo důkazem že tam chodím celkem často. mno jesi chceš dokázat že tam chodím dostanu se do topka 5x a udělám screen mno a mimo top15 sem i v LJTOP na ladderjump, mno zatim sem nepotkal nikoho kdo by přeskočil můj rec FW a většina lidí nepřeskočí ani můj rec BW (na ladderjump).
Ale tak poptej se sám ty si admin, každopádně když se tam ukážeš tak mě tam nejspýš potkáš.
Teď mám tag LucK3rZzz.|*c4tch{@}bul13t* a předtím sem měl nick k0h0.?|.::*c4tch{@}bul13t*::.
A na Gameparty chodím zhruba třištvrtě roku, tak nwm jesi ti blbě slouží paměť že si mě neviděl bo čím to je, ale sem tam opravdu skoro furt.
Každopádně jesi neprojdu výběrovým řízením napíšu jinde, ale bude mě mrzet že tam kde su pořát práva nedostanu i když bych se snažil zlepšit Qality serveru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: úte bře 30, 2010 3:44 pm 
Offline
active

Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Příspěvky: 50
Mno a celkem, teďka na serveru behá GS scripter, vidělo ho mraka lidí a nebyl admin kterej by ho zabanoval.
Určitě znáte MilkyWay, ten tam je skoro pořát. Hrál se mnou a ještě od něj z klanu tam byl Fizy.
Všichni sme se shodli že ten dement co neskočí LJ ani 230 nemůže běžet GS bez surfu přes víc než půl mapy aniž by měl script.
Mno, rozhodně v tuto dobu by tam nějakej admin měl být, protože to děcka choděj ze školy a co udělaj (sednou k CS).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: úte bře 30, 2010 4:32 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
1. Nevím, co je GS.
2. Stačí udělat důkaz, napsat IP adresu a poslat na forum a pokud k tomu bude důvod, tak ban dostane! :roll: :roll: :roll:

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: úte bře 30, 2010 4:39 pm 
Offline
active

Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Příspěvky: 50
GS= ground strafe
ti co hrajou HNS tak ví co to je, mno a udělat důkaz? když mám kvůli jeho skriptování FPS místo na 100 tak na 60 pustím natíčení demíčka tak už si nezahraju vůbec. Mno je to váš server a vaše věc že tam běhaj scripteři.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: úte bře 30, 2010 5:07 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 06, 2008 8:10 pm
Příspěvky: 51
Bydliště: Slovakia
No vidis ked mas nieco spravit pre zlepsenie toho aby tam scripteri neboli tak demo ani IP nam neposles. Ked ti to robi taky problem tak potom o co ide?? myslis ze na zaklade toho ze niekto povie ze tam beha cheater a bez dokazu dostane ban? je to stejne ako keby niekto napisal ze cheater si ty a dostal by si ban bez toho aby sme sa presvedcili, urcite by sa ti to nepacilo.... Kazdy z nas nez sa stal admin musel cheathuntovat, hlasit cheating demenciu obchadzanie banu a podobne aby si prava zasluzil..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 12:43 am 
Offline
active

Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Příspěvky: 50
HH xD celkem si mě pobavil, jak mám zjistit jeho IP když tam žádnej z příkazů jako amx_ip nefunguje xD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 12:44 am 
Offline
active

Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Příspěvky: 50
a i kdyby tam byl příkaz na zjištění IP tak by měl běhat jako info v textu aby o něm lidi věděly. Nejsem kompl abych si pamatoval 100 příkazů na zjištění IPčka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 8:13 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: úte led 13, 2009 7:26 pm
Příspěvky: 313
amx_clientip


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 10:37 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 06, 2008 8:10 pm
Příspěvky: 51
Bydliště: Slovakia
nn ty si pobavil mna xD mas to tam... presne ako napisal Split 8) 8) 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 3:49 pm 
Offline
active

Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Příspěvky: 50
že to nefunguje


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 3:50 pm 
Offline
active

Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Příspěvky: 50
tda aspoň mě to nejde
napíšu amx_clientip do konzole a začne to blejt nějaký AMX errory.
Možná je to mým nastavením AMX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 4:03 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Buhvi, co tam sam mas za scripty a jinej bordel...

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 10:48 pm 
Offline
active

Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Příspěvky: 50
hh xD to beru jako kompliment.
Jestli nevěříš že sem čistej tak můžem dat 1vs1 jak aim tak hns


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 10:57 pm 
Offline
active

Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Příspěvky: 50
Chopper, k tomu že tu píšu že hraju už dlouhou dobu na GP, já sem tebe na HNS serveru gameparty za poslední půlrok viděl maximálně jednou. Mno a mě tam můžeš vidět každej den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: stř bře 31, 2010 10:58 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Jezisi, co si to zase vyplodil za prispevek...

Zadnej kompliment to nebyl, nikdy jsme te v zivote hrat nevidel, ani netusim, ze existujes...

A zadny duely s tebou nepotrebuju, dik.

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: čtv dub 01, 2010 5:25 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 06, 2008 8:10 pm
Příspěvky: 51
Bydliště: Slovakia
pretoze skakat po rebriku ako opica to ma zrovna neberie... na admina je potrebny urcity skill, brain, a nie Long Jump a meranie si penisov.......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: čtv dub 01, 2010 5:30 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 06, 2008 8:10 pm
Příspěvky: 51
Bydliště: Slovakia
a miesto otvarania mrtvych topicov by si mohol radsej posielat screeny skodnej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CS HNS admin
PříspěvekNapsal: čtv dub 01, 2010 9:13 pm 
Offline
active

Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Příspěvky: 50
screeny bych mohl posílat, až budou tak pošlu. mno a myslím že potřebnej skill a brain mám, to si můžeš odskoušet jestli chceš.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz