Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je čtv bře 28, 2024 7:44 pm

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 4CS Admins
PříspěvekNapsal: pát dub 02, 2010 12:31 pm 
Offline
active

Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Příspěvky: 50
Založím nový téma jen abych se konečne dozvěděl to co chci.
PLS každý admin napište kdo je pro a kdo proti abych dostal práva na HNS.
Budu dělat cheathunt antiswear antispam antiadvertise přispívat na fórum a k tomu školu HNS pro lamky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 4CS Admins
PříspěvekNapsal: pát dub 02, 2010 3:09 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
A k tomu potrebujes byt admin?

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 4CS Admins
PříspěvekNapsal: pát dub 02, 2010 8:29 pm 
Offline
active

Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Příspěvky: 50
Mno dík už o to nestojím. Dostal sem práva na foA, sice to není tak zaběhlej server, ale o to už se postarám.
Než se tady bavit s děckama o tom jesi pro to předpoklady mám nebo ne tak sem zašel tam napsal sem CL z toho klanu a práva sem měl během 10 minut. Ale dík za ochotu :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 4CS Admins
PříspěvekNapsal: pát dub 02, 2010 8:30 pm 
Offline
active

Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Příspěvky: 50
Jen prosimtě řekni jak mám dělat antiswear a antispam když nebudou práva? se mě každej vysměje bo mě pošle doprdele. Ale to je jedno neřeš to už nechcu správcovat GP.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 4CS Admins
PříspěvekNapsal: pát dub 02, 2010 8:53 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 06, 2008 8:10 pm
Příspěvky: 51
Bydliště: Slovakia
CONGRATULATIONS! zacinajuci server potrebuje novych adminov, pocase sa ukaze ci rozoznas AB od Skillu alebo WH od footsteps.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 4CS Admins
PříspěvekNapsal: sob dub 03, 2010 10:07 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Jezisi, si k smichu... :D Doufam, ze tim teda aspon konci tvoje spamovani fora nesmyslama!

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 4CS Admins
PříspěvekNapsal: pon dub 05, 2010 1:03 am 
Offline
active

Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Příspěvky: 50
lola, ste zábavní, cs sem hrál dřív než vy a klidně můžem dat match lidi z GP vs lidi s foA klidně to domluvím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 4CS Admins
PříspěvekNapsal: pon dub 05, 2010 1:04 am 
Offline
active

Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Příspěvky: 50
hmm sem k smíchu děcku co narve litr jako sponzoring do serveru kam chodí sotva 500 lidí, ty seš mě k smíchu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 4CS Admins
PříspěvekNapsal: pon dub 05, 2010 4:59 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 06, 2008 8:10 pm
Příspěvky: 51
Bydliště: Slovakia
no tak mi vysvetli naco si chcel prava na serveri za liter ako pises... a ze decku? vacsina z nas adminov ma nad 20


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 4CS Admins
PříspěvekNapsal: pon dub 05, 2010 10:03 am 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Na servry jsem prispel 500,- ne litr, to nevim, kde si vyhrabal... Prispel jsem, protoze jsem tu zacinal hrat a nasel jsem si tu nekolik kamaradu, s vetsinou hracu jsme se znali osobne a meli jsme srazy. Tohle mel byt portal pro kamose, co si chteji zahrat, nikdy jsme nechteli ani se nesnazili byt nejakej monstrozni projekt jako GamePark, UnitedGames, U2 nebo neco takoveho.

Tak az sem budes chtit psat nejaky sracky zase, tak si nejdriv zjisti fakta.

A az si nulo vydelas aspon na to tvoje drepeni pred PC a nebudou te muset zivit rodice neustale, tak pak tu mluv neco o deckach.

A ted si vypadni na nejakej ten foa nebo co to je, muzes jim udelat treba web, kterej ani nemaj a uz se nevracej. Tam mozna budou zvedavy na tyhle online heroe typy, co ani o steamu neslysely ani z vypraveni.

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 4CS Admins
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2010 9:46 pm 
Offline
active

Registrován: ned srp 16, 2009 1:31 am
Příspěvky: 50
lola, prej o steamu neslyšely. Mám steam a né jak ty od rodičů. Ale nehraju na něm protože když se někam lognu přes steam tak laguju víc než když sem pře NS, a mimochodem na Steamu sem nepotkal nikdy větší skills než na NS. A taky je mě u prdele kolik si přispěl, stejně je sranec rvat keš do něčeho z čeho se ti to nikdy nevrátí. A s tím že mě živí rodiče, xD jestli víš co je to pasivní příjem tak věř tomu že to co ty si vyděláš rukama to já mám za to sezení u kompu. A že je vám přes 20, chováte se jak kindoši.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 4CS Admins
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2010 11:42 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Kazdej tvuj koment je vic a vic k smichu...

Radsi uz bez na nejakej jinej portal, tady uz o tebe nikdo nestoji! Dik!

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 4CS Admins
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2010 11:59 pm 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 3268
Bydliště: Praha
hmm
deti
vsichni

_________________
<10mbps> AMD Phenom II X4 905e (4x2,5GHz) (+AC Freezer Xtreme (rev. 2)), 4x2GB (8GB) Corsair DDR III 1600MHz DHX+, Ati Radeon Gigabyte HD6850 1GB, MB Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, LG GSA-H55L + GSA-H50L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Logitech Z-5500, Teac 5.1...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 4CS Admins
PříspěvekNapsal: pon dub 12, 2010 6:13 am 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 11, 2010 6:54 pm
Příspěvky: 9
Bydliště: Lichnov
Zdravím Vás všechny.. Hraji na GameParty teprve kratší dobu. Ve hře se jmenuji DarkSnake ( _!*[DarK Sn@kE]!_ ). Měl bych zájem o Admin Post na serveru. Všiml jsem si, že "eh?" je tam poměrně často, ale poslední dobou tam hraji hodně. Jsem teď na střední, takže mám celkem dost času. Pokud byste chtěli, mohl bych na server i buildovat blocky, ale je to už delší dobu co jsem to dělal. Myslím, že bind byl "bind "KEY" "+bmgrab" .... No, je to jen na Vás. Pokud byste potřebovali, mohl bych měsíčně přispívat rozumnou částku a podporovat některé servery.

Píšu to tady, proto, že už tady žadonil jeden o práva, tak se o to taky pokusím. Předem upozorňuji, že práva nechci proto, abych na serveru machroval ... Připadá mi to dost k smíchu. Asi Vám věřím, že mě nevezmete, protože jsem pro Váš projekt nic neudělal jak jsem si pročítal forum .... No mám jen jeden screen a to jsou nadávky od admina (možná to je bývalý admin, nevím, ale admin to byl)... Nechci na nikoho bonzovat, ale adminí kickují za sprostá slova a sami je používají.
Jinak pro GP se budu snažit udělat cokoli co po mě budete chtít.
Např. Umím trošku upravovat pluginy
Výborně ovládám AMX Mod X
a pár dalších věcí...

_________________
CPU : Intel Core i7 620M Dual Core 2.66, RAM : 4 GB, Graf. karta : Radeon HD5650 1 GB, HDD : 640 GB, OS : Windows 7 Home Premium 64bit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 4CS Admins
PříspěvekNapsal: pon dub 12, 2010 12:42 pm 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 3268
Bydliště: Praha
DarkSnake píše:
Zdravím Vás všechny.. Hraji na GameParty teprve kratší dobu. Ve hře se jmenuji DarkSnake ( _!*[DarK Sn@kE]!_ ). Měl bych zájem o Admin Post na serveru. Všiml jsem si, že "eh?" je tam poměrně často, ale poslední dobou tam hraji hodně. Jsem teď na střední, takže mám celkem dost času. Pokud byste chtěli, mohl bych na server i buildovat blocky, ale je to už delší dobu co jsem to dělal. Myslím, že bind byl "bind "KEY" "+bmgrab" .... No, je to jen na Vás. Pokud byste potřebovali, mohl bych měsíčně přispívat rozumnou částku a podporovat některé servery.

Píšu to tady, proto, že už tady žadonil jeden o práva, tak se o to taky pokusím. Předem upozorňuji, že práva nechci proto, abych na serveru machroval ... Připadá mi to dost k smíchu. Asi Vám věřím, že mě nevezmete, protože jsem pro Váš projekt nic neudělal jak jsem si pročítal forum .... No mám jen jeden screen a to jsou nadávky od admina (možná to je bývalý admin, nevím, ale admin to byl)... Nechci na nikoho bonzovat, ale adminí kickují za sprostá slova a sami je používají.
Jinak pro GP se budu snažit udělat cokoli co po mě budete chtít.
Např. Umím trošku upravovat pluginy
Výborně ovládám AMX Mod X
a pár dalších věcí...

ot: nechapu proc musis tak protahovat ten podpis, jak malej jarda, stejne je to "jen" notebook

_________________
<10mbps> AMD Phenom II X4 905e (4x2,5GHz) (+AC Freezer Xtreme (rev. 2)), 4x2GB (8GB) Corsair DDR III 1600MHz DHX+, Ati Radeon Gigabyte HD6850 1GB, MB Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, LG GSA-H55L + GSA-H50L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Logitech Z-5500, Teac 5.1...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 4CS Admins
PříspěvekNapsal: pon dub 12, 2010 4:45 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 11, 2010 6:54 pm
Příspěvky: 9
Bydliště: Lichnov
Omlouvám se, připadá mi to uspořádanější. Hned to spravím. A prosím, abyste psali k tématu.

_________________
CPU : Intel Core i7 620M Dual Core 2.66, RAM : 4 GB, Graf. karta : Radeon HD5650 1 GB, HDD : 640 GB, OS : Windows 7 Home Premium 64bit


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ] 

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz