Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je čtv bře 28, 2024 10:57 am

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned úno 25, 2007 12:43 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: stř úno 21, 2007 10:05 pm
Příspěvky: 392
Bydliště: Miletin
CS amateur noob píše:
NaP píše:
mohl by být na server přidám příkaz /me který se píše do chatu a zobrazuje damage a počet zásahů, který hráč nadělil enemy?


Byl tu, ale byl smazan.. Ani nevim proc...

Kazdopadne bych chtel poprosit Huntra, aby z Classicu zkusil dat pryc vsechny ty serepeticky typu:

Hlasky pres celou obrazovku: Hrac XXX to umi skvele s AK47 jak uz Hrac BBB dobre vi, a vsechny tyhle mozny blbosti, ktery podle me jen zaplacavaj PC, takze to pak poradne nejede a laguje a hlavne pak pres celou tu barevnou obrazovku vubec nic nevidim a musim nejak zalizt nez to zmizi, abych vuebc videl enemy... :wink:


a taky ho prosíme, aby tam dal /me a ty serepetičky opravdu obtěžují, buď zmenčit velikost nebo odstranit úplně :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned úno 25, 2007 8:45 pm 
Offline
spammer :-)
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 03, 2006 12:53 pm
Příspěvky: 1585
Jasný už sme to chtěl dlouho napsat, stačilo by jen /rank /hp /me /top15 (pro mě /top100)

to by každý určitě vyděl rád ne všech serverech a na IAM AWP spawn protection 3sec protože sou tam labilní kkti kteří dávaj SK a když jim pohorzim banem (chicht) tak mě vyfakujou...

_________________
amd Athlon 6tácu +, 2 giga ramky na hafec hercích, celkem asi 550 Gigáčů Hardisk + teďka nove terabajtovej.. ^^, Atina x1950 512Mega, sedumnácka elcédé monitor ejsr, win ixpé, plus noutbuk toshiba satellite m35x-s114 (upg 150gb hdd, 768mb ram)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 9:13 am 
Offline
spammer :-)
Uživatelský avatar

Registrován: stř říj 05, 2005 1:06 pm
Příspěvky: 1031
momentalne neni NIC. :wink: a do budoucna bych byl rad aby to tak zustalo. Protoze na statistiky maji byt psychostats , protoze ty blbosti v csku se resetuji a zbytecne to zasira misto. :wink: Akorad nevim, kdy ty psychostats pojedou. Takze po testech asi vratim priblble stats v csku zpatky :cry:

_________________
<LAN 100Mbit> CPU: AMD Quad-Core, RAM: 4x2GB RAM , Grafika: 2x Geforce 9800GTO (1Gb), HDD: 2TB


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 5:10 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
/rank je ta nejvetsi dmnce jakou sem kdy videl...

K cemu ti to je, kdyz se to resetuje?? Za den je tam o tom jak si hral prd.. A tezko se to muze s necim srovnavat, kdyz tam nekdo ten den hraje celej den a ma mrte fragu a nebo tam za celej den prijde 20 hracu, tak neni tezke se do TOP15 dostat... :roll:

Proste bud zprovoznit poradne PSYCHO a nebo nic!

Jo a btw, ted to tam pise, jestli si nekhoo trefil ci ne... :wink: Tak to neni treba dalsi /me a /hp...

_________________
<ADSL 4Mbit> CPU: AMD Phenom Quad-Core 9500, RAM: 4x1GB RAM (800MHz), Grafika: Geforce 8800GTS (320Mb), HDD: 320+500GB, MB: Asus Crosshair - nForce 590 SLi, Speedlink Thebe2 head set, Genius ergo 525 mouse, OS: WIN XP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon úno 26, 2007 11:06 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 27, 2005 11:09 pm
Příspěvky: 736
Bydliště: Bratislava
CS amateur noob píše:
/rank je ta nejvetsi dmnce jakou sem kdy videl...

K cemu ti to je, kdyz se to resetuje?? Za den je tam o tom jak si hral prd.. A tezko se to muze s necim srovnavat, kdyz tam nekdo ten den hraje celej den a ma mrte fragu a nebo tam za celej den prijde 20 hracu, tak neni tezke se do TOP15 dostat... :roll:

Proste bud zprovoznit poradne PSYCHO a nebo nic!

Jo a btw, ted to tam pise, jestli si nekhoo trefil ci ne... :wink: Tak to neni treba dalsi /me a /hp...


ja osobne nepotrebujem ziadne stats ale vecsina playerov ano . posledne ma bombarduju otazkami ze co je z rankom :) ale tak uz som si precital :)

_________________
AMD XP 2600, 512 MB RAM, Geforce Fx 5700, Maxtor 120 GB, SB live,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 27, 2007 10:28 am 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: stř úno 21, 2007 10:05 pm
Příspěvky: 392
Bydliště: Miletin
lofas píše:
Jasný už sme to chtěl dlouho napsat, stačilo by jen /rank /hp /me /top15 (pro mě /top100)

to by každý určitě vyděl rád ne všech serverech a na IAM AWP spawn protection 3sec protože sou tam labilní kkti kteří dávaj SK a když jim pohorzim banem (chicht) tak mě vyfakujou...


někde na stemu jsem hrál a třeba na mapě awp_map, jsi neměl v ruce zbraň asi 5 vteřin, pak nápis fight a už to jede :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte úno 27, 2007 10:30 am 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: stř úno 21, 2007 10:05 pm
Příspěvky: 392
Bydliště: Miletin
CS amateur noob píše:

Jo a btw, ted to tam pise, jestli si nekhoo trefil ci ne... :wink: Tak to neni treba dalsi /me a /hp...



myslíš po konci kola? ... to já nechci, já chci aktuální stav :) .. prostřeli, prostřeli a prostřeli :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř úno 28, 2007 3:05 pm 
Offline
spammer :-)
Uživatelský avatar

Registrován: ned zář 03, 2006 12:53 pm
Příspěvky: 1585
NaP píše:
lofas píše:
Jasný už sme to chtěl dlouho napsat, stačilo by jen /rank /hp /me /top15 (pro mě /top100)

to by každý určitě vyděl rád ne všech serverech a na IAM AWP spawn protection 3sec protože sou tam labilní kkti kteří dávaj SK a když jim pohorzim banem (chicht) tak mě vyfakujou...


někde na stemu jsem hrál a třeba na mapě awp_map, jsi neměl v ruce zbraň asi 5 vteřin, pak nápis fight a už to jede :)
to je taky dobrý, ale nechápu proč se tich 3sec vymazalo....

_________________
amd Athlon 6tácu +, 2 giga ramky na hafec hercích, celkem asi 550 Gigáčů Hardisk + teďka nove terabajtovej.. ^^, Atina x1950 512Mega, sedumnácka elcédé monitor ejsr, win ixpé, plus noutbuk toshiba satellite m35x-s114 (upg 150gb hdd, 768mb ram)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát bře 02, 2007 1:21 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: stř úno 21, 2007 10:05 pm
Příspěvky: 392
Bydliště: Miletin
lofas píše:
NaP píše:
lofas píše:
Jasný už sme to chtěl dlouho napsat, stačilo by jen /rank /hp /me /top15 (pro mě /top100)

to by každý určitě vyděl rád ne všech serverech a na IAM AWP spawn protection 3sec protože sou tam labilní kkti kteří dávaj SK a když jim pohorzim banem (chicht) tak mě vyfakujou...


někde na stemu jsem hrál a třeba na mapě awp_map, jsi neměl v ruce zbraň asi 5 vteřin, pak nápis fight a už to jede :)
to je taky dobrý, ale nechápu proč se tich 3sec vymazalo....


jo to se ptej administrátora daného serveru :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát dub 13, 2007 10:11 pm 
Offline
spammer :-)
Uživatelský avatar

Registrován: stř říj 05, 2005 1:06 pm
Příspěvky: 1031
je problem ze pluginem csstats.amxx kterej to drzi. obcas se to vymaze :-)

_________________
<LAN 100Mbit> CPU: AMD Quad-Core, RAM: 4x2GB RAM , Grafika: 2x Geforce 9800GTO (1Gb), HDD: 2TB


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CLASSIC SERVER (neboli PUB)
PříspěvekNapsal: pon led 26, 2009 7:49 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: úte led 01, 2008 9:29 pm
Příspěvky: 39
Bydliště: Ostrava
Asi mi práva nedáte, ale chtěl bych požádat o častější návštěvy admina/ů na Public.
Na Public chodí s prominutím velcí noobi. Neví o co v mapce jde (DE mapy). Mají bombu a kempí někde v .... nebo na spawnu. Když jim napíšu, aŤ jdou položit, nic se neděje. Někdy se mi stalo, že byl poslední T a poslední CT. T nešel pro bombu, a tak CT vyhráli. Někteří prostě nečtou pravidla a takoví by se měli vyhazovat. Nejlépe kick nebo ban na týden.

Párkrát jsem viděl, že nějací borci u CT rukojmí zabili, místo aby je ovedli.

Prosím o práva (stejně je nedostanu :D ), nebo o častější návštěvy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CLASSIC SERVER (neboli PUB)
PříspěvekNapsal: pon led 26, 2009 8:31 pm 
Offline
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: ned čer 03, 2007 2:53 pm
Příspěvky: 1859
udelej demo, posti ip nick (do vhodneho topicu) a dotycni co budou kempi dostanou banan :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CLASSIC SERVER (neboli PUB)
PříspěvekNapsal: úte bře 24, 2009 9:14 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 21, 2008 5:20 pm
Příspěvky: 124
Bydliště: Vyškov
Jak to tak vidím, tady nikdo zadarmo práva nedostane :-D
To uz by tu bylo cele forum samej admin, kdyby se meli davat prava vsem co si mysli ze by dali ostatnim co proto :-D

_________________
CA Zdroj SilverStone SST-ST50F 500W 12 cm fan, super silent, 6xSATA, 2x6pin PCI-E RoHS; MB ASUS M3A79-T DELUXE nForce 790FX, CrossFireX; CP AMD Phenom Quad-Core 9950e 2,6GHz - Black Edition BOX; HD WD 1TB Caviar WD1001FALS 3,5" SATA/300 32 MB;VG Sapphire Radeon HD 4870X2 2GB DDR5 PCIE HDTV dual DVI;ZV Creative SB X-Fi Xtreme Gamer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CLASSIC SERVER (neboli PUB)
PříspěvekNapsal: úte bře 24, 2009 9:50 pm 
Offline
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: ned čer 03, 2007 2:53 pm
Příspěvky: 1859
nechapu proc reagujes na takto starej post.. no nic
stejnak uz mame sve topici v kategorii Nastavení serverů
takže toto..
-= LOCK =


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CLASSIC SERVER (neboli PUB)
PříspěvekNapsal: pon bře 30, 2009 12:16 pm 
Offline
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: ned čer 03, 2007 2:53 pm
Příspěvky: 1859
-= LOCK =-
již nové téma v sekci Nastavení CS serverů


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz