Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je čtv bře 28, 2024 10:59 pm

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: All admins respect..but no Desnake
PříspěvekNapsal: úte zář 06, 2005 1:41 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 05, 2005 6:49 pm
Příspěvky: 90
Bydliště: Slooovakiaa,BA
Moze mi pls nekto odpovedat nato odkial ziskal administratorske prava taky dmnt jako je desnake?admini su nato aby si delali svou praci tak aby ti co hraju momentalne na gz boli spokojni a hralo sa bez nejakych cheatu,tk a pod..J nektori administratori si to plnia bez vacsich problemov na 110 percent...pak sa tam hra uplne supr...a vsichni su spokojeni(Asteriks,Doctor,Eaon,Underarchiever)..ostatni sa tam moc nezdrzuji...ale kdyz dojde Desnake..je tam bordel..a hlavne ktoru mapu by hral rad on to musi cely gamezone..to je dost na p...kdyz sem hral minule na fune..hrala sa prave mapa...usp...pak sla next daka pitchovina:-) a dosel desnake..kdyz mu pak skoro vsetci zekli ze bych si radi zahrali awp_map..on dal votnout znova usp(asi mal chut si to zahrat on)..vela ludi se pak odpojilo..a nektery tam ostali a hrali s odporem...a kdyz mu pak nekto napise co si o nom mysli tak sa vyhraza kickom aneb banom..OMG..hra dobre ale to neznamena ze vi taky adminovat...cital som forum a tak zippkiller psal ze by byl rad adminem...a podle mne by bol lepsi admin jako desnake....p.s.Plss nevsimajte si debilni chyby...protoze ja jsem noob so svk..a snazim se psat cesky :lol: ..respect all czfg :!:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte zář 06, 2005 1:55 pm 
Offline
active

Registrován: čtv čer 02, 2005 8:48 pm
Příspěvky: 125
Bydliště: de_Strizov
tohle sem o nem taky slysel (desnake)

_________________
<czfree-CB> Intel Celeron CPU 2.00GHz =( , 256 MB RAM, nVidia GF 440 MX , 17" Siemens Nixdorf , ZK Soundmax, HDD 80 GB a dal nic nevim..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte zář 06, 2005 3:24 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
No vida, tak stiznost nebyla jen ode me ale sou tu i dalsi. Zrejme by si stezovalo treba vic hracu ale na forum jich chodi jen malo. No, Desnaku, mel by si o tom zauvazovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte zář 06, 2005 4:09 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pát črc 01, 2005 7:18 am
Příspěvky: 465
Bydliště: Jizak, Praha 11
Ja se k desnakovi nebudu vyjadrit, pac o tom moc nevinm..stejne tak k jinym adminum..ale pokud si par lidi stezuje, neco na tom asi bude...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte zář 06, 2005 7:01 pm 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 3268
Bydliště: Praha
Desnakovi byla pozastavena administratorska cinnost

jednak kuli opakovane stiznosti
jednak kuli tomu ze byl zde pritomen a nevyjadril se k tomu, misto toho psal jinam
necht mi napise na icq nebo ichat osobne to s nim proberu

_________________
<10mbps> AMD Phenom II X4 905e (4x2,5GHz) (+AC Freezer Xtreme (rev. 2)), 4x2GB (8GB) Corsair DDR III 1600MHz DHX+, Ati Radeon Gigabyte HD6850 1GB, MB Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, LG GSA-H55L + GSA-H50L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Logitech Z-5500, Teac 5.1...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: jsem nevinnĂ˝ :)
PříspěvekNapsal: úte zář 06, 2005 7:40 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 08, 2005 9:07 pm
Příspěvky: 492
Bydliště: I am back :)
Musím podotknout, ¾e v tomhle jsem nevinnì ...
To Loffo:
psal jsi mi ze chces awp_map ,ale pak se ozvali dalsi dva co ji nechteli a to bylo prozatím vse ... po chvilce jsem dal VOTE (awp_map awp_ruins aim_map_usp) a byl vyvotovan aim_map_usp ... následnì jsem zru¹il to votování (toho sis pravdìpodobnì nev¹im) a pockal ne¾ skonci kolo a zmenil mapu
Po zacatku mapy jsi mi napsal co jsem to za kokota, ze davam tuhle blbou mapu. Ja v klidku odpovedel, ze za tu urazku muzes dostat KICK a za opakovane urazky i BAN!!
Tohle bylo vse cim jsem ti "ukrivdil" ! NIC VIC!!

To All:
vím, ¾e kazdy by chtìl svoji obiíbenou mapu(nebo aspon aby nebyla jeho neoblíbená), ale poka¾dé se ptám, co by kdo chtel za mapu at mi ji napise ... vzdy napise mi jen nekdo a pak to dam do VOTE ... jakmile je odhlasovano, tak to zrusim a cekam ne¾ skonci kolo a zmenim mapu ....
Kdyz se pak nekdo objevi, ¾e mu to vyhovuje, tak jen odpovidam, ¾e to bylo vyvotovano a at chvilku poèka (aspon 10 minut nove mapy - a kdyz nekdo SLUSNE pozada tak i treba za 2 kola (jenze zatim me slusne pozadali jen asi 3 hraci :? ) )
Co na tyhlety stiznosti rict????
Vzdy davam moznost aby mi napsali co chcou za mapu ..

_________________
<Erkor 512kbps> AMD Athlon XP 1800+ (1,5GHz) , RAM 512MB DDR , HDD Seagate 200GB , ATI RADEON 9600 XT , a proste vse co ma normal komp..
Desnake aka Just4FUN+mp3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte zář 06, 2005 8:20 pm 
Offline
active

Registrován: čtv čer 02, 2005 8:48 pm
Příspěvky: 125
Bydliště: de_Strizov
ja jenom k tem mapa: nebudu se s tim sra*.. pokud se bude hrat mapa de_dust2 a meni se kolo na nuke (napø) a nejakej magor zacne votovat pro mapu dust2 dostane napomenuti a kdyz bude drzkovat dostane kick.. bez duvodu.. nechapu proc vsichni chcou hrat jenom mapu dust2 kdyz je tam plno jinejch.. takhel to bude u vsech map a votovani.. nebudu menit mapu po 5 minutach to ne.. sry za cestinu psal sem to rychle..

_________________
<czfree-CB> Intel Celeron CPU 2.00GHz =( , 256 MB RAM, nVidia GF 440 MX , 17" Siemens Nixdorf , ZK Soundmax, HDD 80 GB a dal nic nevim..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: RE:
PříspěvekNapsal: úte zář 06, 2005 8:32 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 08, 2005 9:07 pm
Příspěvky: 492
Bydliště: I am back :)
Nikdy jsem nic(mapu, atd.) nezmenil proti vuli vetsiny a navic jsem se vzdy nekolikrat ptal, co chce kdo za mapu a podle toho probihalo votovani
A kdyz VOTE neprobehl podle necich predstav, tak bohuzel, tohle je DEMOKRACIE - vetsina vitezi !!!
A kdyz se pak vzteka na admina ze je d****, atd. , a aby to zmenil, tak odpovidam ze at chvilku mapy pocka nez si vetsina zahraje dositosti tuhle mapu ... no a kdyz se vzteka, tak bohuzel s tim nic nenadelam (kdyby pozadal, tak je to neco jineho, ale prikazi a nadavky nepomohou)

No a je to bohuzel nefer (ale je to tak) ze si pak na me stezujete ve foru, ze jsem se ridil nazorem vetsiny ... a to podle me neni zadny prohresek..

_________________
<Erkor 512kbps> AMD Athlon XP 1800+ (1,5GHz) , RAM 512MB DDR , HDD Seagate 200GB , ATI RADEON 9600 XT , a proste vse co ma normal komp..
Desnake aka Just4FUN+mp3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RE:
PříspěvekNapsal: úte zář 06, 2005 9:34 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 04, 2005 5:25 pm
Příspěvky: 3996
Bydliště: Praha
Desnake píše:
Nikdy jsem nic(mapu, atd.) nezmenil proti vuli vetsiny a navic jsem se vzdy nekolikrat ptal, co chce kdo za mapu a podle toho probihalo votovani
No a je to bohuzel nefer (ale je to tak) ze si pak na me stezujete ve foru, ze jsem se ridil nazorem vetsiny ... a to podle me neni zadny prohresek..


Jde take o to ze stale spousta lidi nema novy patch!! Proc o tom mluvim, z vlastni zkusenosti vim, ze bez novyho patche nevidis co kdo pise. Vim ze tam nekdo neco napsal ale nevim presne kdo a nevim co. To tam pak muzes psat jak chces jakou chtej mapu, varovat atd.. ale nema to ucinek. Vim ze to je spis jejich chyba ze nemaj patch ale... Plus tady hrajou lidi ze zahranici, ty tomu tezko rozumi.

Ja si nestezuju samozrejme na to ze se chces ridit nazorem vetsiny, to je snad jasny ne, ale na to ze kickujes lidi kdyz votujou a pak kdyz se jim to samozrejme nelibi a treba neco reknou tak je kickujes hned zase. Myslim si ze ta nejvetsi demokracie o ktere tady mluvis by byla kdyby se votovalo normalne svobodne. Kdyz by ty lidi tu zmenu chteli tak si to odhlasujou, kdyz ne tak ne - v obojim pripade bude splneno prani vetsiny. Tot k tomuto tematu vse!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2005 1:22 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 05, 2005 6:49 pm
Příspěvky: 90
Bydliště: Slooovakiaa,BA
ty ses ale zmrd...jak muzes taketo neco napsat..?si psal ze si dal votnou awp_map...citam spravne..AWP_MAP???OMG..dal si votnout dake pitchoviny...a vzdy medzi tymi debilnimi navotnutimi mapami bola usp_map...ktoru tam URCITE nechtel nikto hrat kdyz bola o mapu back...a votovani si nedal len raz jak pises...ale bolo to tam asi 3X...a vsude bolo usp...ale all co tam vtedy hrali dali neco ine...a cumel som jak blb kdyz tam ale po 3 bolo voting failed..a zrazu sa menila mapa...a cumim tvoje uspecko kur.. .uz hodne krat som sa ptal adminu ci nedaju awp mapu...je to moji oblibena :)..a ptal som si ju slusne...dal sem iba navrh..ktory ked bol zamietnuty..tak mne to vubec nesralo a hral sem dal..ale kdyz to chtej skoro vsetci lidi co boli pripojeni na gz v ten cas..tak proc ju nedat?zato ze ti ju nemas rad nebo co?ved nepsal si nahodou ze vzdy se ptas co chce kto za mapu..?j a kdyz ti asi 5 lidi zeklo 1 mapu co chcu proc si to tam nedal..?dobre kdyby to bylo na publiku povim ok..tu sa hravaji normal map jako napr. dust_1,2 ,inferno atd...ale to byl fun kua..a nee ty das akoze votnout a pak to failednes.. a das si aj tak to co chces ty..tohle je demokrace..dmnt.?!?..tohle je komunizmus..!a po druhy..s tym bamom...co se cudujes...lolku?ze playeri zacnu delat debiliny jako tk a pod.kdyz je to uz nebavi hrat usp dalsich,myslim 20 min.ci kolik ma jedno kolo..potom se tu rozcilujes a mas plne ruky prace ze koho skor kicknout..pak dostavas killy a mas nervy..ale sou tam i taky lide co ti nenapisu co si o tebe mysli kdyz si muzes zato sam..bo se boja ze dostanu bam..za kretenstvi..a husty nadavky..sry ale nato sa neda povedat ine jako k***t..kdyz se tu hra nekto na boha..a vsichni musej hrat to co on chce..a kdyz se nekto ozve lapi kick nebo ban..ty napises ze se zidis nazorem vacsiny OMG..ze te huba neboli..k***te..admin ma ist prikladem a to ty zrovna urcite nejde!..nevim kto si da reconnect kdyz ma zly skore..tenhle prikaz..nevim presne ci je na czfgz zakazan..ale stejne to neni nic dobry..a ty to delas dost casto..pak si jeste menis nick..kdyz nezneses neuspech...omg..a to si admin..?!..shit..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2005 1:58 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 05, 2005 6:49 pm
Příspěvky: 90
Bydliště: Slooovakiaa,BA
...niesom jediny ktory se na tebe stazuje...nekto to tu napsat musel...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2005 2:09 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pát črc 01, 2005 7:18 am
Příspěvky: 465
Bydliště: Jizak, Praha 11
Dejte Desnakovi cas, myslim si, ze si uvedomi chyby, pokud nejake udelal a uz se to nebude stavat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2005 4:48 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 06, 2005 1:54 pm
Příspěvky: 62
Bydliště: Bratislava
Ka¾dý si zaslú¾i druhú ¹ancu! Staèí aby nebol taky prisny pri rozdávaní bamou! :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: reply:
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2005 8:55 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 08, 2005 9:07 pm
Příspěvky: 492
Bydliště: I am back :)
ja jsem NIKDY nedal nikomu BAN za nadavky ... vzdy jsem upozornoval, ze za to muze dostat dotycny BAN,ale jinak nic ... jenom u nejhorsich pripadu jsem ho jednou pro vystrahu kicknul :P a znovu opozornil, ze by nemel nadavat nikomu

To Loffo:
nevim o cem to tady pises, ja si vzpominam, ze jsem dal votovani 3 map a vyhralo to aim_map_usp ,takze to asi vetsina lidi musela chtit a ne tu awp_map (napsal jsem ti, ze pak na to zmenime, ale to uz tebe nezajimalo)
A uz me neobvinuj ze jsem zamitl nejakou mapu ... to se nikdy nestalo!
A to ze ten tvuj ban ja nemuzu .. asi 10x jsem upozornoval, ze budu BANovat za ty TK pokud ihned neprestanete ... no neprestali jste

A ta vec ohledne nicku ... ted uz si nick nemenim, ale pred tim to byla ciste jen moje osobni vec, ze nehraju jako admin, ale jen jako obycejny anonimni hrac pro zabavu spolu s muzikou :)

No uz se proste budu mnohem vic snazit, aby bylo mene nespokojenych
Osobne s vetsinou hracu vychazim po dobrem .. no doufam, ze uz budou vsichni se mnou spokojeni :wink:

_________________
<Erkor 512kbps> AMD Athlon XP 1800+ (1,5GHz) , RAM 512MB DDR , HDD Seagate 200GB , ATI RADEON 9600 XT , a proste vse co ma normal komp..
Desnake aka Just4FUN+mp3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: jsem nevinnĂ˝ :)
PříspěvekNapsal: stř říj 12, 2005 7:39 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: pon říj 10, 2005 8:02 pm
Příspěvky: 13
Desnake píše:
Musím podotknout, µe v tomhle jsem nevinnì ...
To Loffo:
psal jsi mi ze chces awp_map ,ale pak se ozvali dalsi dva co ji nechteli a to bylo prozatím vse ... po chvilce jsem dal VOTE (awp_map awp_ruins aim_map_usp) a byl vyvotovan aim_map_usp ... následnì jsem zru±il to votování (toho sis pravdìpodobnì nev±im) a pockal neµ skonci kolo a zmenil mapu
Po zacatku mapy jsi mi napsal co jsem to za kokota, ze davam tuhle blbou mapu. Ja v klidku odpovedel, ze za tu urazku muzes dostat KICK a za opakovane urazky i BAN!!
Tohle bylo vse cim jsem ti "ukrivdil" ! NIC VIC!!

To All:
vím, µe kazdy by chtìl svoji obiíbenou mapu(nebo aspon aby nebyla jeho neoblíbená), ale pokaµdé se ptám, co by kdo chtel za mapu at mi ji napise ... vzdy napise mi jen nekdo a pak to dam do VOTE ... jakmile je odhlasovano, tak to zrusim a cekam neµ skonci kolo a zmenim mapu ....
Kdyz se pak nekdo objevi, µe mu to vyhovuje, tak jen odpovidam, µe to bylo vyvotovano a at chvilku poèka (aspon 10 minut nove mapy - a kdyz nekdo SLUSNE pozada tak i treba za 2 kola (jenze zatim me slusne pozadali jen asi 3 hraci :? ) )
Co na tyhlety stiznosti rict????
Vzdy davam moznost aby mi napsali co chcou za mapu ..

Ja jsem tam sice tehdy nebyl ale verim Desnakeovi protoze sem tohle uz nekolikrat zazil kdyz sem byl takovej malej pomocnej admin na jinym serveru ktery uz neexistuje :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: jsem nevinnĂ˝ :)
PříspěvekNapsal: čtv říj 13, 2005 5:12 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 08, 2005 9:07 pm
Příspěvky: 492
Bydliště: I am back :)
Theseus píše:
Ja jsem tam sice tehdy nebyl ale verim Desnakeovi protoze sem tohle uz nekolikrat zazil kdyz sem byl takovej malej pomocnej admin na jinym serveru ktery uz neexistuje :D


mas u me plusko :D

_________________
<Erkor 512kbps> AMD Athlon XP 1800+ (1,5GHz) , RAM 512MB DDR , HDD Seagate 200GB , ATI RADEON 9600 XT , a proste vse co ma normal komp..
Desnake aka Just4FUN+mp3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2005 7:35 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 05, 2005 6:49 pm
Příspěvky: 90
Bydliště: Slooovakiaa,BA
a u mne maly bezvyznamnyy minus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2005 7:37 pm 
Offline
active
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 05, 2005 6:49 pm
Příspěvky: 90
Bydliště: Slooovakiaa,BA
a u mne mas maly bezvyznamny minusko :tard:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ] 

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz