Gameparty.cz

Forum herního portálu Gameparty.cz
Právě je čtv bře 28, 2024 3:26 pm

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 148 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: [uzavřeno] Nábor ADMINŮ
PříspěvekNapsal: čtv úno 12, 2009 9:04 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin

Registrován: ned pro 10, 2006 9:33 pm
Příspěvky: 1256
Obrázek

Obrázek
nábor uzavřen

Obrázek
- cs admins

Obrázek
- zatím neurčena

Obrázek
Dr.pepper
Aranka
*MYLD[A]*
Split
Devil
jirka7777
Unihoc


Obrázek
get_night
Euphory
Tomiz
Houba
apolo
sleepy
Fallker
AL.ShaSino
Davu
st3pan


Obrázek
Jim_Street
DuFF!N_eK



Obrázek
- být hráčem gameparty.cz nějakou dobu
- znát pár lidí z našeho admin teamu
- umět rozpoznat chatera
- nemít žádnej ban ani v minulosti
- dodržovat pravidla serveru
- mít brain a být přirozeně inteligentní
- předchozí spolupráce s gameparty je velkou výhodou!
- mít podpis zde na fóru dle pravidel (pc sestava)


Formulář se žádostí o admin práva:
Připravil jsem formulář. Proto prosím budoucí adminy (ti co byli vybráni) aby tento formulář vyplnili s danými informacemi jako původní nick a nový admin nick, heslem a emailem.
Předem zakazuji velmi lišících se budoucích admin nicků od nicků zde na fóru nebo používání nicků s tagy či dmnc nicků
jako %$#%WerRf%#% atd...
Dále žádám TI co nepostoupili nebo nebyli vybrání , aby žádné žádosti neposílali!!!!
Admin práva budou aktivoány současně s aktivací práv zde na fóru (přístupy do admin sekcí atd..)
Formulář najdete ZDE.

//edited by dog.big


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: čtv úno 12, 2009 9:28 pm 
Offline
Beginner
Beginner
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 01, 2009 8:26 pm
Příspěvky: 26
Čau chtěl bych se stát adminem u vás gameparty.cz . Na gameparty už hrajy nějaký ten rok z adminu mě jich pár zná cheatery dokažu rozpoznat par banů sem tu měl ale jenom za malé věci jako např:atac nebo že sem měl na knife mapě gun jinak žadny velky ban sem tu zatim něměl.Tu inteligenci mám ale přiznám se že mě dělá problém i/y par cheateru sem už odhalil na gp a oznámil cs adminu jinak mojich pár posledních nicků na gp: get_night ,heeeeee, a současný a do budoucna stálý nick fps děkuji

_________________
Procesor:Intel Core 2 Extreme QX6700 Základní deska ASUS P5B-VM Grafická karta:8800GTS Monitor: ACER MT LCD P243WAbdr 24 Myš:ROCCAT Kone Gaming Mouse Sluchátka:SteelSeries Siberia White klavesnice: ROCCAT Valo Gaming Keyboard chladič: Chladič Thermaltake CL-W0121 Big Water 760i Zdroj:SilverStone SST-ST85F Strider


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: čtv úno 12, 2009 9:31 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 08, 2007 3:43 pm
Příspěvky: 44
Bydliště: Nová Ves u Č.Budějovic
Čaudy měl bych zájem se stát členem admin teamu.Na GP hraju už dobrých 5 let, známých bych řekl, že tu mám taky celkem dost, sice nevim jestli v dobrym nebo špatnym, ale spíše v dobrém... BAN jsem nikdy neměl a ani (cheat) x)!!! Tak snad vaše rozhodnutí bude pozitivní. Předem Dík Dr.Pepper.

_________________
Procesor: AMD Athlon XP @ 1666 MHz,Grafika: NVIDIA GeForce4 MX 440
,Chipset :VIA P4M266/KM266
,RAM:256 MB (1 x 256),HD:80GB,Keyboard :Genius Kl-0210,,Monitor: GVision L5EX_TA - 17(úhlopříčka),Mouse: A4TECH X7, No coo 5 let stará mašina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: čtv úno 12, 2009 9:32 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: úte led 13, 2009 7:26 pm
Příspěvky: 313
Zdravím,jmenuji se Petr jinak v CS split a měl by jsem zájem být admin na Gameparty.
-je mi 15..v srpnu mi bude 16.
-na Gameparty hraju asi tak 2 roky a něco.
-no adminy znam KLiMsona,dog.biga,CS AN,Sm@jl(ten si mě už ani nepamatuje),Threemana,Carduretardu,akS(to nvm jestli mě zas zna on ale snad jo..:D),snad sem nikoho nezapomněl.
-cheatera poznám, pár sem jich už na foru nabonzoval, a jště dřív sem posílal Sma@jlovi.
-no okrem banů pár jich tam mám, ale snad tolik nevadí.
-myslím že by se našla ta inteligence..:)
-parkrát sem pomohl..kolikrát to nvm..snad bude stačit..:)
Split


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: čtv úno 12, 2009 10:14 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: sob led 05, 2008 9:06 pm
Příspěvky: 14
Bydliště: Brno
Zdravím tady ze zasněženého Brna. Chtěl bych se stát adminem na gameparty.cz, jelikož zde hraji druhým rokem a pod starým nickem sem se celkem často zapojoval do diskuzích po fóru a taky jsem dělal dema cheateru, které jsem sem dával. Jinak se znám celkem dobře s [u]klimsonem,threemanem a mackeeeem. S klimsonem sem celkem driv spolupracoval proti cheatorum, jiste si to z ICQ pamatuje, jak jsem bonzoval. Jinak na serveru, jsem celkem známý. Spíš pod přezdívkou Aranka, nyní mám nick KuchMeister. A s tou inteligencí. Myslím, že když chci, tak se inteligentně chovat umím.

_________________
AMD Atholon(TM) XP 2800+2.07GHz, 256 MB RAM, HDD 160GB


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: pát úno 13, 2009 1:09 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 21, 2008 5:20 pm
Příspěvky: 124
Bydliště: Vyškov
Zdarec..
Tak, na GameParty.cz serverech hraji již dlouho, hlavně zombie + deathrun..
CS 1.6 hraju asi 5 let..
Je mi 16 a jsem podle mě alespoň trošku inteligentní.. Znám se z dog.bigem .. Spolupracoval jsem na vyvoji GPGC, byl jsem Betatester, mám slot na serverech + VIP.. Muj nick: [CsP] *MYLD[A]*
Ban jsem mel 2x = Jednou si za to opravdu muzu sam (byl jsem agresivni a nadaval Klimsonovi ze blokuje) Nemel jsem den..
A druhy ban uz nevim ani za co byl.. Jo, pouzival jsem bugy mapy de_nuke .. Bylo to nove pravidlo a ja o nem nevedel, tak me udal GIJOE a mel jsem tyden BAN.
Docela rozpoznam cheatery, par jsem jich jiz udal.. Par lidi jsem take udal ze nedodrzuji pravidla.. Vsak vice vam muze dotvrdit dog.big ..
O misto admina se již snažím delší dobu :-)

Budu čekat a doufat v KLADNOU odpověď :-)

P.S: Kdyby byla nutnost, byl bych i aktivni na foru a na webu ;-)
Obrázek

_________________
CA Zdroj SilverStone SST-ST50F 500W 12 cm fan, super silent, 6xSATA, 2x6pin PCI-E RoHS; MB ASUS M3A79-T DELUXE nForce 790FX, CrossFireX; CP AMD Phenom Quad-Core 9950e 2,6GHz - Black Edition BOX; HD WD 1TB Caviar WD1001FALS 3,5" SATA/300 32 MB;VG Sapphire Radeon HD 4870X2 2GB DDR5 PCIE HDTV dual DVI;ZV Creative SB X-Fi Xtreme Gamer


Naposledy upravil *MYLD[A]* dne úte úno 24, 2009 10:27 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: pát úno 13, 2009 1:29 pm 
Offline
Super Admin
Super Admin
Uživatelský avatar

Registrován: čtv led 20, 2005 5:43 pm
Příspěvky: 3268
Bydliště: Praha
trochu OT sorry
ale to hrajes csko od 11 let? a 5 let stejnou hru? me to prijde jako vymytej mozek
to je ale asi kazdej cskar, by me zajimalo kolikrat hraje takovej clovek dusta a porad ho chce a bavi ho, lol sorry vsem cskarum, kdyz se nad ti zamyslite tak je to hrozna degenerace, jak mys v kolotoci

_________________
<10mbps> AMD Phenom II X4 905e (4x2,5GHz) (+AC Freezer Xtreme (rev. 2)), 4x2GB (8GB) Corsair DDR III 1600MHz DHX+, Ati Radeon Gigabyte HD6850 1GB, MB Gigabyte GA-MA790XT-UD4P, LG GSA-H55L + GSA-H50L, Logitech mause MX510 keyboard G15, Creative Labs X-Fi Fatal1ty FPS 64MB X-RAM, Logitech Z-5500, Teac 5.1...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: pát úno 13, 2009 2:41 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: pát úno 13, 2009 2:34 pm
Příspěvky: 1
Bydliště: Košice
Takže zdravím. Volám sa Robo, v Counter-Strike vystupujem pod nickom Euph0ry. Na GM hrám asi tak mesiac dva... adminov zrejme poznám, ale neviem o koho sa jedná :D:D. V CS mám myslím si dosť veľký rešpekt voči ostatným hráčov, hrám už nejaký ten rok, mám 16, AMXko by nemal byť problém, cheatera dokážem odhaliť, kedže som pôsobil na viacerych serveroch ako cheathunter. Prirodzená inteligencia :D áno... :D mám v oku zabudovaný inteligenčný čip :D
Hlavne hrám na FUN servery...

_________________
Play hard! Go PRO!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: pát úno 13, 2009 5:30 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: pát úno 13, 2009 5:15 pm
Příspěvky: 25
Bydliště: Slovensko/Košice
Zdravím, mal by som záujem o post admina. Na gameparty hrám už skoro rok, najmä zombie, deathrun (volám sa tam tak ako tu, Tomiz) a celkovo csko hrám okolo tých 3-4 rokov, ale samozrejme s prestávkami:p No, adminov poznám, ale či aj oni ma poznajú, tak to už nwm:p Cheatera ľahko rozpoznám, aspoň podľa mňa a ban som nikdy nemal na gameparty a ani nikde inde. A samozrejme som aj prirodzene inteligentny:D No, či už to bude kladná odpoveď alebo nie, tak je predsa dôležité zúčastniť sa :wink:

_________________
.:notebook:. CPU: Duo T2370; HD: 250GB; Ram: 2GB; OS: WinXp Home; wireless: 802,11b/g; display: 15,4" WXGA; ODD: DVD Sup.MTI...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: pát úno 13, 2009 7:21 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: pát úno 13, 2009 7:11 pm
Příspěvky: 2
Ahoj i ja mam zajem byt Adminem Gp cs1.6 na vašich serverech hraji neco kolem 2 let denne na serverech sem znam Jako Duff!N_eK :) rad bych byl napomocen pri rizeni serveru znam par lidi z admin teamu a oni me:) Ban sem nemel nikdy ani zadne jine problemy s pravidly. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: pát úno 13, 2009 8:05 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: pát úno 13, 2009 8:00 pm
Příspěvky: 1
Cau ja bych sem chtel byt adminem hraju hodne deathrun a fun a Gp serverech sem zhruba 3 hodiny denne tak bych to bral cs 1.6 hraju 3 roky.Znam Klimsona a Dr.Pepper a Bratri v tryku lolek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: pát úno 13, 2009 8:17 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
Uživatelský avatar

Registrován: ned črc 08, 2007 3:43 pm
Příspěvky: 44
Bydliště: Nová Ves u Č.Budějovic
Houba píše:
Cau ja bych sem chtel byt adminem hraju hodne deathrun a fun a Gp serverech sem zhruba 3 hodiny denne tak bych to bral cs 1.6 hraju 3 roky.Znam Klimsona a Dr.Pepper a Bratri v tryku lolek.


Čao, chlape já nejsem admin, ikdyž bych chtěl :) :D

_________________
Procesor: AMD Athlon XP @ 1666 MHz,Grafika: NVIDIA GeForce4 MX 440
,Chipset :VIA P4M266/KM266
,RAM:256 MB (1 x 256),HD:80GB,Keyboard :Genius Kl-0210,,Monitor: GVision L5EX_TA - 17(úhlopříčka),Mouse: A4TECH X7, No coo 5 let stará mašina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: pát úno 13, 2009 9:19 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: čtv dub 03, 2008 3:29 pm
Příspěvky: 8
zdravíčko...měl bych zájem stát se adminem,na GP hraju už nějakou tu dobu,nehodlám tu rozmazávat,že znám toho a toho admina a lízt někomu do :bootyshake:
takže gl a hf při rozhodování,s pozdravem Jimi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2009 12:42 pm 
Offline
active

Registrován: pát črc 13, 2007 6:39 pm
Příspěvky: 62
Citace:
byt prirozene inteligentni
bolo na case =D>
dalej k topiku^^
mal som vela vela bananov za to ze som si robil srandu z sj-sharka (meno som mal asi sj-zlata rybka ci tak niak) teraz hram z bratom (moj nick je BuJaK a bratove BuYaK) na zombie servery. dostal som raz od klimsona banan za to ze som mu dal asi 2x hlavu cez bednu z scoutom a raz za to ze som ho odhalil( nove pravidlo) banan mi predlzoval a tak som si tam musel 2 dni hrat z new menom(osoba bez identity...) ako klimiiik z boskovic, sj-zlata rybka. skill som stratil takze uz ma za wh nebanuju ^^ tho jest moja historia uz len casova priamka
((pub---->fun-->super hero-->fun-->warcraft(wow aj w3)-->((rpg))-->w3+zombie server!
vrodene IQ mam 120 ale srandy sa nezdrzim skoro nikdy. cheaterov som udal asi iba dvoch, a to iba tych co ma dokazu vytocit. NEratam s tym ze ma za admina zoberiete, hlavne preto ze ma vela z vas nema rad, ale za tu srandu to stoji^^

bb BuJaK

_________________
[quote="Cardaretarda"]Myslím že jsem slušnej a nejsem sprostý,a je semnou vždycky dobrá řeč.[/quote]
[quote="dog.big"]jsem pro !![/quote]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2009 1:09 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin

Registrován: úte pro 20, 2005 9:26 am
Příspěvky: 456
Bydliště: Košice, SR
SJ no vidis ze nie sme jedini, kto ma podobni nick...

_________________
Desktop: ***AMD Sempron 2800+, 2x DDRAM 512MB Kingston 400 CL2.5, Radeon 9550, HP w2207v***
Notebook: ***HP Compaq 6735s: AMD Turion X2 Dual-Core RM-70 (2.0-GHz), 2048MB DDR II 800,250 GB SATA, 15,4" WXGA, ATI Mobility Radeon HD 3200***


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2009 1:09 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin

Registrován: ned pro 10, 2006 9:33 pm
Příspěvky: 1256
nevim co ocekavas,kdyz napises,ze udavas cheatery,ktery te dokazou vytocit,takze na to kaslel,kdyz je tam cheater,to nam teda moc nepomahas
navic este tu napsat,ze kdyz si dostal ban tak sis musel menit nick,protoze mas dynamik IP a obchazis ban(takze ja ti ho nepordluzoval,ale jen ti banoval na apr minut docasnou IP aby to aspon melo vyznam)
zbytecne vytacet adminy taky nemusis,tema nickama,tobe se to zda jako sranda,ale nekomu to proste vadi(myslim,ze i tobe by to vadilo)

nevim jestli to chapes,ale je me jedno jestli te mam rad nebo ne,ja te soudim,podle toho jak se chovas,i kdyz te nebudu mit rad nemuzu te banovat,kdyz se chovas normalne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2009 1:41 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: sob úno 14, 2009 12:55 pm
Příspěvky: 2
Mne poznate uz dlouho aj ked sem byl cheaterem uz nejsem a tym nesplnam 1 z poziadaviek ale uz som sa zmenil a cheaty len kazia hru a znemoznuju ostatnym hracom hrat niekedy 1 cheater nasvte cely server a vecsina ludi si stiahne cheaty aby toto druheho odtial vyhnali a potom podlahnu cheatom
mne sa stalo to iste a tazke je potom prestat ale ked niekdo banne toho cheatera menej ludi bude mat cheaty jednoducha prevencia

A preco chcem byt adminom?? Aby som upozornoval hracov a banoval cheaterov lebo som uz davno proti cheatom a proti cheatom musia byt vsetci
Chcem pomoct v boji proti cheatu a udrziavat spravodlivost

Casto vidim cheatera na serveri ale chybaju tam admini aj ked klimson je tam casto ale aj on ma svoj zivot a nemoze tam byt stale a treba mu pomoct

Toto je iba zostrih slohu co by som mohol napisat ale chcem pomahat gameparty lebo su to uzasne servery

PS:Prepacte ja rad pisem Česky ale som Slovák takze som to tu asi dokomolil ale ved pochopite dufam vsetkemu :) :) :)

Dakujem za pochopenie :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2009 4:36 pm 
Offline
Beginner
Beginner

Registrován: sob úno 14, 2009 4:27 pm
Příspěvky: 2
Ahoj. Mel bych zajem se stat Adminem na GameParty.cz. Na vasich server sem zacinal hrat CSko a nikdy me na nich neomrzelo hrat. pokud na nich nejsou cheateri :D. Co se tyce kontaktu s ADMINy tak tech mam taky dcl dost. Napriklad KLIMson . Co se tyce BANu tak sem dostal jednou za to ze sem prej mel CHEAT...Mam STEAM a jestli si to chcete overit tak pisnete na 340478866 zdelim vam login. CHEATy samozdrejme nepouzivam, sou jen pro lamy. Doufam ze vase rozhodnuti bude pozitivni.Dekuji FallkeR-->


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2009 5:11 pm 
Offline
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin

Registrován: úte pro 20, 2005 9:26 am
Příspěvky: 456
Bydliště: Košice, SR
@Fallker: to aj na GP hrajes cez steam?

_________________
Desktop: ***AMD Sempron 2800+, 2x DDRAM 512MB Kingston 400 CL2.5, Radeon 9550, HP w2207v***
Notebook: ***HP Compaq 6735s: AMD Turion X2 Dual-Core RM-70 (2.0-GHz), 2048MB DDR II 800,250 GB SATA, 15,4" WXGA, ATI Mobility Radeon HD 3200***


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabor ADMINU
PříspěvekNapsal: sob úno 14, 2009 5:12 pm 
Offline
V.I.P.
V.I.P.

Registrován: ned čer 03, 2007 2:53 pm
Příspěvky: 1859
Fallker píše:
Ahoj. Mel bych zajem se stat Adminem na GameParty.cz. Na vasich server sem zacinal hrat CSko a nikdy me na nich neomrzelo hrat. pokud na nich nejsou cheateri :D. Co se tyce kontaktu s ADMINy tak tech mam taky dcl dost. Napriklad KLIMson . Co se tyce BANu tak sem dostal jednou za to ze sem prej mel CHEAT...Mam STEAM a jestli si to chcete overit tak pisnete na 340478866 zdelim vam login. CHEATy samozdrejme nepouzivam, sou jen pro lamy. Doufam ze vase rozhodnuti bude pozitivni.Dekuji FallkeR-->


pošli mi na ICQ: 221959663
login + heslo
přidám si tě do databáze na gp


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 148 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz